Наразі у мене проблеми, я дізналася що чекаю дитину від чоловіка, який старший за мене на 20 років

Привіт всім. Хочу розповісти свою історію. Почну, мабуть, із самого початку.

У 19 років познайомилася із хлопцем, стали з ним зустрічатися. Через місяць я дізналася, що чекаю на дитину. На той момент я цього не планувала, і не думала навіть, що все так вийде.

Нічого не сказавши Вові (так його звуть) я позбулася дитини. Повірте, на те були у мене сімейні причини.

Через 2 місяці я йому сказала про це, але він поставився до цього спокійно. Після цього ми почали жити разом у мене вдома. Перші 2 роки було все чудово. На мене ображалися подруги, що я не приділяю їм час, постійно проводжу всі вечори зі своїм хлопцем.

Після цього не знаю, що сталося в наших стосунках, кожен сам по собі почав гуляти. Думаю, тут винні ми обидва: його звали з собою друзі погуляти, а я на той момент гуляла зі своїми подругами. І в нас почалися вільні стосунки. На той момент нас все влаштовувало.

Потім ми стали сваритися навіть по дрібницях. Так ми прожили разом два з половиною роки, протягом цього часу розходилися 4 рази. Потім десь місяць не спілкувалися і все починалося наново.

Протягом цього часу з його боку були зради, але я все прощала, тому що шалено любила цю людину (все-таки перше кохання).

Найстрашніше те що, за чергової нашої розлуки, він запросив у кафе мою подругу. У підсумку вона не була у себе вдома, як сказала мені, а гуляла з ним.

Після цього ми з нею зустрілися поговорили, але вона заперечувала, що в них щось було. І це була остання наша зустріч, я назавжди її викреслила її з життя.

Як потім виявилося, моя інтуїція мене не підвела, дійсно ту ніч вони провели разом, Вова сам потім мені все розповів. А що я не розумію у наших стосунках – він не хотів на мені одружуватися.

Пояснював це тим, що у 25 років рано, і дітей теж рано, треба будувати сім’ю після 30, коли для цього будуть усі життєві умови, він так вважав.

Скільки мені говорили подруги, мама, але я їм не вірила, думала, що він зміниться, але ні. За всі 5 років з ним разом, я не могла завагітніти, лікарі говорили, що все нормально.

Ми з ним розлучилися у січні цього року. У мене на той момент напевно голову знесло, я так хотіла його повернути, але все було марно, чесно кажучи я навіть почала себе ненавидіти за те, що так опускаюся перед ним.

Через місяць я познайомилася з чоловіком йому – 45, мені –25. Почали з ним спілкуватися, потім зустрічатись, мені було з ним спокійно, цікаво. І в цей період мені почав телефонувати мій колишній, запропонував зустрітися, скажу чесно, недовго думаючи, я пішла з ним на зустріч.

Наразі у мене проблеми, я дізналася що чекаю дитину від чоловіка, який старший за мене на 20 років. Він від дитини не відмовляється, каже, щоб народжувала. Дружини у нього немає, тільки дочка якій 17 років.

Але чомусь не можу, я думаю лише про Вову. Все ж таки я його ще люблю. І як мама у мене віднесеться до всього цього, тим більше я лише як 3 місяці знайшла нову роботу. Дайте, будь ласка, пораду.

Related Post

Шанс на нові відносини і справжню любов подарувала випадкова дівчинаШанс на нові відносини і справжню любов подарувала випадкова дівчина

Кажуть, що неможливо змусити себе полюбити. Але чи так це? Я розповім про своє перше кохання. З нею ми познайомилися в одному з найкрутіших таборів. Нас направили в старший загін.

У результаті, якось після зміни, мене викликає начальник і просить звільнитися за власним бажаннямУ результаті, якось після зміни, мене викликає начальник і просить звільнитися за власним бажанням

Закінчивши з відзнакою медичний коледж, я влаштувалась на роботу у великий медичний центр, на посаду медсестри палати інтенсивної терапії. Спочатку було важко, але вже через пару місяців мене одну залишали

Найкраща подруга тепер здається мені нецікавою та дурноюНайкраща подруга тепер здається мені нецікавою та дурною

Мене це дратує, і водночас мучить совість, що я про неї так думаю. У голові хаос, але сподіваюся, що зможу це вирішити. Ми дружимо давно, дуже близькі. Останні 1-2 роки