Народила від 17-річного хлопця, але не можу побудувати з ним сім’ю

У 19 років завагітніла і вийшла заміж. Народилася донька. Але чоловік не міг забезпечити сім’ю, ми постійно лаялися і через 4 роки розлучилися.

Через місяць стала зустрічатися з іншим. Новий залицяльник був турботливим, люблячим, добре ставився до дочки, але я його кинула – стало нудно.

Зустріла хлопця на 7 років молодшого за мене. Він виявився повною протилежністю попереднього: дивний, жорсткий, з якоюсь темною енергетикою. Згодом стала помічати, що він постійно бреше без приводу.

Коли мої рожеві окуляри почали спадати, а він почав втомлюватися від претензій, я зрозуміла, що вагітна. На той момент йому було 17. Наступний рік став кошмаром. Всі умовляли позбавитися від дитини, я не погоджувалася. Грошей не було, ми постійно сварилися. На 8-му місяці вагітності стали жити разом. Якби не підтримка його матері, не знаю, як би впоралася. Після народження сина ми розійшлися. Зараз живу одна, іноді мама допомагає. Він обіцяє посидіти з дитиною, в результаті не приходить, грошей не дає. Але я все одно не можу забути його, тому не починаю нові відносини. Хочу, щоб у сина була сім’я, був батько. Розумію, що і сама не подарунок, я провокатор, у мене складний характер.

Катерина, 25 років. Порада від психолога.
Як це не сумно, але вам пора дорослішати. У вас двоє дітей, і їм потрібна стабільність і стійкість. Ви розумієте, що синові потрібна сім’я, і ​​ваші спроби налагодити відносини з його батьком виправдані саме бажанням забезпечити хлопчикові присутність в його житті тата. Але колишній партнер не готовий бути батьком і не готовий жити сімейним життям. Вся його поведінка свідчить про те, що він не може виконувати ту роль, яку ви йому наказали. Ви повинні стати тією сім’єю, яка потрібна вашим дітям. Ви не одна, у дітей є абсолютно нормальні, які допомагають бабусі. Спирайтеся на них і не робіть помилки щодо можливостей вашого партнера.

Ви намагалися будувати відносини з незрілим чоловіком, який не вміє, не бажає або ще не доріс до того, щоб брати на себе відповідальність. Залиште йому його життя. У вас двоє дітей, вам є чим зайнятися. Я не знаю, чому ви пов’язували життя саме з такими людьми, які не підходили для спокійного сімейного життя, і відкидали тих, хто міг запропонувати вам стабільність. Тепер вам потрібно знайти цю стабільність в собі.

Посилання на важкий характер годяться тільки до тих пір, поки ви не усвідомлюєте, що важкий характер якимось чином перешкоджає гармонії у вашому житті. З тих пір як ви побачили, що він вам у чомусь заважає, ви повинні постаратися стати господинею своєї поведінки і реакцій.

Ви говорите, що попередній партнер все ще в вашому серці, інакше б хтось вже був на його місці. Може бути, вам не потрібно з цим квапитися? Розберіться, чого ви хочете найбільше для себе, для дітей. Можливо, вам варто звернутися до психолога, щоб зрозуміти себе, мотиви своїх вчинків. Нічого у вашому житті не відбувалося без вашої участі, ви повинні це побачити. Подальші події теж залежать від вашого схвалення. Постарайтеся не займати позицію спостерігача, перестаньте вибирати в супутники малонадійних незнайомців і віддавати їм у відання головні події та важливі рішення вашого життя.

У вас багато сил, ви змогли відстояти свого сина, витримали дуже важкий рік до його народження. Ставте собі правильні завдання, не витрачайте енергію на непотрібні цілі. Вам потрібно не забути колишнього, а згадати себе (зрозуміти, дізнатися). Забути, відкинути непотрібне, не ваше, в тому числі і зв’язок, у вас вийде в такому випадку цілком природно.

You cannot copy content of this page