– Наташка, скажи чому ти обрала мене, адже за тобою цілі табуни залицяльників бігає

Що значить час ?! Я не знаю нікого, хто б міг досить чітко відповісти на це питання. Мене не влаштовують загальні формулювання і довгі філософські роздуми з купою незрозумілих слів, значення яких не знає навіть той, хто їх виголошує. Такі слова вигадують, щоб здаватися розумнішими. Та й формулювання, які претендують на аксіому або істину в останній інстанції, погано пахнуть догмою і егоцентричним пафосом зарозумілого сноба.

А я ось сиджу на траві і слухаю тріскотню коників і безтурботне цвірінькання пташок. Таке собі миле проводження часу, коли разом з рюкзаком скинуті міські турботи і тяготи. Що мені далі робити я не знаю. І це настільки тотально, що призводить в заціпеніння. І цей абсолютно безглуздий стан робить мене настільки лінивим, що навіть дуже таки товстенька земляничина не примушує мою руку схопити її і негайно відправити в рот.

І все ж таки я йду. На спині рюкзак. Мені здається, що в нього я запхав разом з необхідним начинням і всі свої проблеми. Від чого ж ця зараза може так тягнути плечі і звідки пливуть ці дурні плаксиві думки про трагічність юнацької долі?

Все ще було вчора … Ви вибачте, що так скаче моя розповідь. Я такий бовдур, ось і забув, що писав про час … А було все не вчора. Вчора все закінчилося. .

І ось ви уявіть: позавчора було все, вчора вже нічого, а сьогодні вже зовсім не зрозуміло що. А відстань між цими всіма подіями один день і ось після цього скажіть мені, що таке час … І я не знаю.

Мабуть треба розповісти, що ж все-таки було, чому його немає, і від чого все так. Будь ласка: до моєї улюбленої стоянки біля озера ще пів години йти, може, встигну …

Ми валялися на підлозі, а перед нами лежав аркуш ватману. Кути були притиснуті гантелями, праскою і тапком. Ми його стягнули в передпокої, сусыд ще не спав. У нього сесія закінчилася, і він з друзями відзначає. А у нас сесія ще не закінчилася, завтра іспит, останній і дуже страшний. Я не знаю у кого як, але у нас він вирішує все. Не здаси – вилетиш.

А нам хоч би хни. Ми сидимо і малюємо на ватмані сонце, кораблики, море і будиночки, розбавляючи все поцілунками і вином.

Ой, мало не забув. Ми – це я і Наташка. Чесне слово, вона найкрасивіша, якщо ні на Землі, то в інституті точно. Це визнають усі. І хлопці в’ються за нею табунами, а вона ні на кого не звертає уваги. Я ж не вірю в своє щастя, і не розумію, чому вона зі мною.

Я не найкрасивіший, у мене не «спортивна фігура», я не кращий студент і ще у мене великий список цих самих «не». І найголовніше, що я, не мріючи навіть удостоїтися самої найменшої уваги, не смів до неї підійти. Вона сама підійшла і попросила проводити.

А тепер ми малюємо на ватмані наше майбутнє життя, сміємося і мріємо, сп’янілі поцілунками. Я в захваті і смертельно боюся, що вона зникне невідомо куди як стипендія, залишивши тільки блаженнке захоплення і райдужні спогади.

Нам плювати на цей іспит. Ми не пам’ятаємо про нього. Ми тішимося любов’ю. Ми кидаємо один одному м’ячики сміху, і танок нашого захоплення стрясає гуртожиток.

– Вітя, мені пора, – каже вона. Я допомагаю їй надіти плащ. Нам шкода розлучатися навіть на секунду, навіть на мить. Ми не приховуємо свого засмучення, втішаємо одне одного. На іспит я увійшов перший. Звичайно не здав. І вона не здала. Тепер все, кінець. Ми стоїмо біля вікна, вона не плаче. Вона стиснула кулачки і відчувається, як вона напружена. Я не зможу її втішити поки вона така, хай би краще плакала.

– Це все ти! – в її очах ненависть. – Ти винен! Іди. Я більше не хочу тебе бачити.

І ось я йду. До озера, воно вже за поворотом. Я не довго тут буду. Тепер, не дивлячись на те, що все скінчилося, залишилося багато справ. У понеділок повернуся.

А ось і озеро. Я не вмію говорити, бо не зможу сказати яке воно красиве і як добре тут. А місце моє зайнято. Стоїть намет і йде пара з казанка над багаттям.

Тепер немає і улюбленого місця. Так, тепер треба інше. Піду хоч помилуюся озером. Моє серце стискається від болю, і всередині настає повна порожнеча.

– Вітя, прости мене! – чую я голос за спиною.

Я обертаюся. У наметі Наташка сидить і плаче.

– Прости мене, – знову каже вона. – Я люблю тебе!

І тепер скажіть мені: Що таке час!

Related Post

Це мав бути найщасливіший день в її житті, вона дійсно його запам’яталаЦе мав бути найщасливіший день в її житті, вона дійсно його запам’ятала

Цей день мав би стати найщасливішим в її житті. Але Віка просто впала без сил на диван і заснула. Всі жартують, що молоді в першу шлюбну ніч рахуть гроші, але

Погано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромноПогано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромно

Привіт всім-всім-всім! Видалася вільна хвилинка, вирішила поділитися частинкою свого життя. Я не буду писати про все підряд – тільки про свої проблеми на особистому фронті. Ну не вмію вибирати хлопців.