Названо 5 секретів продовження молодості

Фахівці обговорили патології суглобів у літніх людей, вплив артеріальної гіпертензії на активне довголіття, особливо вакцинації тих, кому за шістдесят … Ці проблеми цікавлять багатьох.

А ось що цікавить усіх, так це як продовжити молодість і не перетворитися з виходом на пенсію (або навіть раніше) в розсіяних дідусів та бабусь, яким важко дається така, здавалося б, проста справа, як підйом по сходах.

Названо 5 правил, яких необхідно дотримуватися для того, щоб не тільки збільшити тривалість життя, але і поліпшити її якість, навіть в літньому віці залишаючись бадьорими і повними сил.

Постарайтеся відмовитися від шкідливих звичок (в першу чергу – від куріння).

Більше рухайтеся. Старість – не вік, а втрата м’язової маси. Фізична активність сприяє підтримці м’язової маси, а м’язи не тільки роблять нас сильнішими, але і переносять величезну кількість біологічно активних речовин, які можуть омолоджувати організм.

Не переїдайте і не допускайте постійних коливань ваги. Худнути, набирати вагу і знову сідати на дієту шкідливо для здоров’я. Наш організм любить стабільність – постійна вага, тиск, рівень глюкози сприяють збереженню молодості.

Займайтеся самоосвітою. Чим більше ви вчитеся, тим довше живете. Розумова активність – кращі антивікові ліки.

Спілкуйтеся. Спілкування – це і задоволення, і потужний засіб для продовження молодості. Навіть з виходом на пенсію не випадайте з соціуму. Спілкуйтеся з друзями, родичами, колишніми колегами, товаришами по інтересам – колекціонерами, кулінарами, спортсменами, квітникарями. Чим ширше коло спілкування, тим менше біологічний вік.

До речі, біологічний вік, на думку геронтологів, може значно відрізнятися від паспортного. У 60 років можна відчувати себе на 75 або 45.

Для визначення біологічного віку є спеціальні методики і тести. Хочете швидко перевірити себе? Закрийте очі і постійте на одній нозі. Простояли, що не похитнулась, півхвилини? Вам всього 20 років! Не витримали і 5 секунд? Швидше за все, вам за 60.

Related Post

5 звичок, які крадуть красу і молодість5 звичок, які крадуть красу і молодість

На стан шкіри і загального стану здоров’я завжди впливає кілька чинників. Звичайно, в першу чергу це спадковість, від якої неможливо нікуди дітися. А також навколишнє середовище, в якій людина проводить

Стрижка героїні з серіалу «Друзі» стала новим модним трендомСтрижка героїні з серіалу «Друзі» стала новим модним трендом

Перукар дружини принца Гаррі Меган Маркл назвав зачіску однієї з героїнь американського серіалу «Друзі» новим модним трендом. Йдеться про стрижку боб з прямими видовженими пасмами, як у персонажа Рейчел Грін,

Чи довго прослужить сумка зі штучної шкіри?Чи довго прослужить сумка зі штучної шкіри?

Штучна шкіра Багато виробників  використовують такий полімерний матеріал, як штучна шкіра. Властивості цього матеріалу дозволяють застосовувати його в сфері виготовлення галантерейних виробів, взуття, верхнього одягу і багато чого іншого. Чим