Не можу повернути довіру…

Пишу Вам від відчаю … В голові каша. Важко збагнути з чого починати. Моєму чоловікові ось буде скоро 40, мені 30. Ми разом вже майже 10 років, в шлюбі – 6. До описаних нижче подій в наших відносинах все було прекрасно.

Частина нашого сімейного життя я працювала, другу – чоловік дозволив мені не працювати. Він почав непогано заробляти, а моя робота ставала все більш виснажливою для ​​здоров’я, плюс нерви, тому ми разом вирішили, що так буде краще. Ми придбали своє житло, зробили ремонт і вирішили завести дитину.

Пару років тому ми з чоловіком втратили дитину, народилася мертвою… Потім, через всього два місяці, я знову завагітніла. Це було неймовірним щастям, зараз нашому малюкові вже майже 5 місяців. І ось, в той момент, коли я була вагітна другою дитиною, все у нас пішло під укіс. Він познайомився з однією жінкою, вони були колегами по роботі.

Одного разу я потрапила в компанію його колег. Там була вона. В той день я побачила її у перший раз (у них тоді ще нічого не було), але інтуїтивно я всім тілом відчула з її боку загрозу, це важко описати. Як вже потім я дізналася, вона в розлученні, виховує двох дітей і заробляла собі на життя тим, що «розводила» чоловіків на гроші і подарунки. Уводила їх з сімей …

Загалом, сталося те, що не віщувало. Він зрадив. Я не могла зрозуміти чому .

Коли я дізналася про зраду (просто в черговий раз прийшла чоловікові пізно ввечері смс і я зрозуміла, що щось не так, дитині тоді було більше місяця), на наступний день я зателефонувала цій жінці. І вона багато мені розповіла – про його зради і обмани, сказала, що крім неї були і інші.

Була і відверта розмова з чоловіком, адже я хотіла зрозуміти для чого він так вчинив і чого йому не вистачало.

Адже у нас завжди були чудові стосунки, підтримка, розуміння. Я завжди чекала з роботи його з посмішкою, з вечерею, удома – повний порядок, прибрано і чисто. Чоловік відповів, що сам не розуміє, як все це сталося, що ось його щось смикнуло, я – мама, що він переживав дуже за цю вагітність та інше.

Загалом, що у нього багато на те причин. Як виявилося. Природньо, він покаявся, але в той же час почав звинувачувати мене в тому, що ось я сама полізла в його телефон і почала вишукувати.

Зі свого боку, я просила його не один раз, щоб він перестав спілкуватися з цією жінкою, я розповіла яка у неї репутація в нашому маленькому місті, де всі про всіх знають майже всі.

Але я все відчувала кожною клітиною, я бачила, що щось з ним відбувається, просто не могла зрозуміти з чим це пов’язано. Перевірила його банківську виписку і зрозуміла, побачила оплату готелю 5 раз … Як виявилося, навіть на 8 березня він поїхав з ранку до неї, сказав, що клієнти їдуть, потрібно на роботу з’їздити, а ввечері святкував зі мною … Мене понесло, я прям відчувала де потрібно шукати.

Чоловік, судячи з усього, порвав з нею. Більше з нею він помічений не був. Але довіра було підірвано, мене гнітило те, що я не знаю всього, що відбувається в житті мого чоловіка – по суті я зовсім про його життя нічого не знала.

У соцмережах я знайшла переписку з його колишніми дівчатами, де він з ними кокетливо загравав. Коли запитала, для чого йому це потрібно, він відповів, що для самоствердження, щоб завжди відчувати себе молодим і знати, що його досі хочуть. І ось, з того моменту, у нас все як на пороховій бочці. У мене всередині біль і образа. Чоловік став грубим, каже, щоб я ставала знову справжньою жінкою, такою, як була раніше, доброю і лагідною, у всьому звинувачує мене …

Я почала відпускати цю ситуацію, почала прощати його і дякувати ситуації.  І ось через місяця два наших постійних з’ясувань (протягом яких він неодноразово знову попадався на обмані по менш значущим приводах), чоловік запрошує мене на мото-тусовку. У нього мотоцикл і він досить часто їздить з друзями на подібного роду заходи, до речі, це моя друга головна біль стала тепер. Ми поїхали, туди приїхали і його батьки, ніби як все добре…

Але у мене всередині все боліло. Дивилася, як він веселиться, радіє, як йому добре, а у мене все стискалося! Природньо, це було видно. Як тільки приїхали додому, він сказав, що це був мій перший і останній мотозліт, що я його дуже принизила своєю поведінкою, своїм незадоволеним обличчям.

Я пояснила свої почуття, пояснила, що мені важко ось так раз і все забути, як він того хоче. Кажу, що мені непросто. Ми говорили, як завжди говорили про мій біль і його зраду. Вирішили, що хочемо бути разом. Що любимо один одного. І ось через три дні, він мені сказав, що їде з друзями на День народження в інше місто …

Як потім виявилося, я просто з’ясувала, це був черговий обман. Він був зі своєю колишньою дівчиною, яка ось уже 10 років завжди десь поруч. Як він стверджує, його запросили на ДР тітки цієї самої Інни. Він бачиться, переписується з нею, я це знаю … Може у них нічого і не було, так він каже.

Я запитала, навіщо він знову обдурив, навіщо знову ця Інна виникла в нашому житті? Він відповів, що це був мені ляпас за мою поведінку на мотозльоті, за те, що розповіла всім нашим друзям про його зраду (місто у нас маленьке, багато моїх подруг знали, що він загуляв, але вони просто берегли мене з моїм животиком. Так , я розумію, що виносити сварок з хати, як кажуть, не потрібно … Але в той момент, мені просто хотілося підтримки від близьких.

Сказав, що не хотів їхати, але вирішив мене ось так от покарати. Чоловік постійно почав мені погрожувати тим, що почне гуляти, якщо я не стану такою, як була. Сказав, що «винос мозку» йому вже набрид, сказав, що я сама рушу наш шлюб.

Розумію, що і моя реакція на його вчинки була неправильною: постійні сльози, істерики, винос мозку, бігала з ножем по дому, намагалася звести рахунки з життям … Від дурниць мене рятувала наша дитина, ось дивлюся на це чудо і розумію, що йому дуже потрібна мама і тато теж дуже потрібен. Кажу, що втомилася так жити, кажу йому, що ми тільки тим і займаємося, що робимо боляче один одному.

Звичайно і тема розлучення неодноразово спливала. .Я йому відразу сказала, що не претендую ні на будинок, ні на машини, катер, сказала, що мені нічого не потрібно, нехай тільки допомагає малюкові. Вчора дивилися передачу, називається «міняю дружину». Чоловік каже, так може і тебе кудись в іншу сім’ю відправити, щоб ти зрозуміла, який я у тебе хороший: заробляю, все що потрібно купую, забезпечую, а ти, мабуть, просто звикла і перестала цінувати.

Але я ніколи йому не забувала дякувати, завжди хвалила, завжди раділа його досягненням, завжди підтримувала в моменти краху. Я відповіла, що є і такі чоловіки, які купують шуби і діаманти. Вколола його у відповідь …

І ось вчора він сказав, що перестає давати мені гроші, тільки на дитину і на їжу … Ніяких тепер мені салонів, зустрічей з подружками. Каже, що хоче подивитися, як я зможу без нього прожити. Каже, давай побудемо, як партнери, а не, як чоловік і дружина. Каже, що ми не будемо виходити гуляти разом в кафе, до друзів, у нас не буде близькості … Загалом, ростимо дитину і подивимося, що з цього вийде.

Я думаю, що це лише все посилить.

Мені дуже боляче … Я в декретній відпустці, доходу у мене немає, я повністю залежу від нього … Мої батьки живуть в іншому місті, у них стара квартира на дві кімнати, брат мій молодший з ними живе. Для себе я вирішила, що переб’юся, що буде, те й буде. Адже не в салонах щастя, і не в шубах. Сказала йому, що цей вчинок недостойного чоловіка, що він продовжує погіршувати ситуацію, позбавляючи мене тепла і матеріальної підтримки. А сьогодні він вирішив уже запросити мене з малюком на катері покататися. І це після всього, що наговорив вчора … я відмовилася …

За останній час я дуже схудла, погано сплю, от і просто залишилася вдома, щоб відпочити від нього і дати йому можливість побути наодинці зі своїми думками. У відповідь отримала повідомлення: «Ось сиджу на катері, такий прекрасний день, дивовижна погода. Ніколи не пробачу тебе за те, що ти позбавляєш нас бути щасливими і радіти життю. І у мене з цього приводу є два варіанти: або ти – * мат * і з нашим шлюбом все скінчено, або ти захворіла на голову. Так скажи, куди мені тебе везти, щоб тебе відпустило».

Я йому нічого не відповіла. Не знаю що мені робити. Ці гойдалки мене вимотали. Ми стільки випробувань пережили разом, я завжди була поруч. І аварія, коли він розбився на мотоциклі, і смерть дитини. Люблю його, але розумію, що з кожним днем ​​мої почуття до нього холоднішають…

Будь ласка, допоможіть зрозуміти, що я можу зробити і переоцінити, щоб якось налагодити наші відносини? Поки що з моменту зради все тільки погіршувалося, мені страшно що дно близько…  «Просто пробачити і залишити в минулому» – не працює. Важко довіряти і вірити словам любові після всього пережитого останнім часом.

You cannot copy content of this page