Не носіть бюстгальтер два дні поспіль: помилки в підборі білизни, про які ви не знали

Ви можете перевірити себе прямо зараз – раптом ваш ліфчик давно не виконує свою головну функцію

Більшість жінок носить неправильну білизна і навіть не підозрюють про це. Бретелі бюстгальтера спадають і доводять до божевілля, дихати важко, і єдина думка – скоріше дістатися до будинку і зняти цю неприємну річ.

Однак такий важливий елемент жіночого гардеробу був придуманий явно не з метою нашкодити. Основна мета бюстгальтера – прикрити, підтримати і підняти груди, в іншому випадку у жінки можуть початися проблеми зі здоров’ям.

Ми поговорили з фахівцем в області брафіттінга про те, які помилки найчастіше допускають жінки при підборі нижньої білизни, і з’ясували основне правило білизняного гардероба.

Основною помилкою при виборі бюстгальтера вважається неправильно підібраний пояс. Експерт рекомендує вибирати той, що на 10 см менше, ніж обсяг під грудьми через те, що під час носіння пояс розтягується і втрачає в результаті свою основну функцію – підтримку грудей.

Якщо обсяг під грудьми у вас 75 см, вибирайте пояс 65 см, якщо 80 см – купуйте 70 см. Занадто широкий пояс, під який поміщається два пальця, вважається неправильним. Він не буде тримати груди, білизна сяде не так, як потрібно, бюстгальтер – це не тільки дві бретельки і два трикутника: – У ньому багато складових, які враховують зростання, об’єм грудей, наповнюваність чашки, посадку. Один якісний бюстгальтер містить до 50 елементів, і чим ретельніше він продуманий, тим дорожче він коштує.

У чашці бюстгальтера не повинно бути порожнього місця

Про силіконові бретелі найкраще забути. На сьогоднішній день виробниками представлено безліч моделей без бретелей з максимальною підтримкою навіть для великих грудей. Однак стрепи (додаткові елементи на бюстгальтері поверх чашки) можуть виглядати з-під сорочки або плаття, і це не буде вважатися поганим тоном, головне – враховуйте ситуацію: якщо на прогулянці або побаченні такий варіант має право на існування, то на роботі в офісі буде виглядати недоречно.

Правильний бюстгальтер не тільки утримує груди, а й піднімає її на потрібний рівень: центр грудей повинен знаходитися на середині плеча. Якщо розташування грудей порушено, то і одяг буде підбиратися з працею – виточки на піджаках і сорочках ніхто не буде шити нижче ніж треба.

Пушап не варто носити постійно, він деформує груди в нижній частині і виштовхує у верхній. Пушап припустим, коли необхідно сформувати зону декольте. На замітку – якщо у вас маленькі груди і вам хотілося б додати обсягу, виберіть модель з поролоном або полупоролоном, а пушап залиште на особливий випадок.

You cannot copy content of this page