Не знаю, як мені з мамою помиритись

Я люблю свою маму, але стосунки з нею у нас не складаються. Може тому, що з моїм батьком вона розлучилася, коли мені було три роки. Тоді мама поїхала до міста шукати роботу, а мене лишила у бабусі.

Спочатку приїжджала часто, а потім все рідше, і для мене найріднішою людиною стала моя бабуся. З нею я жив до семи років, а потім мати забрала мене до себе, де я пішов до школи.

Незабаром після мого приїзду до неї, вона вийшла заміж і в мене народилася сестра. Мама постійно на мене кричала, була всім незадоволена. Я намагався допомагати їй у всьому.

Вітчим до мене ставився нормально, і коли він увечері приходив з роботи, то при ньому мама ніколи на мене не кричала. Мабуть, боялася, що він цього не схвалить.

Коли він ішов гуляти з сестрою на двір, то завжди брав і мене. Для мене це був щасливі години, він мені багато розповідав різних історій, купував морозиво і я хоч трохи міг відпочити від маминих постійних закидів.

Я просив маму відвезти мене назад до бабусі, але вона сказала, що я маю жити з нею, щоб люди не казали, що вона погана мати. Та й допомагати няньчити сестру, треба було.

Коли я закінчив школу, вітчим наполягав, щоб я вчився далі, хоча мама казала, що я маю йти працювати. Незабаром я познайомився з дівчиною, трохи пізніше вже поєднував навчання і роботу, гроші все віддавав мамі.

Але після знайомства з дівчиною, я вирішив винаймати квартиру, щоб жити окремо. Мама влаштувала мені скандал, сказала, що я егоїст і завжди думав тільки про себе.

Але я її не послухав і з того часу ми не спілкуємось. Я почуваюся винним, але що я можу зробити? Сумую за сестрою, з якою мама заборонила зі мною бачитися.

Вітчим часто дзвонить, іноді навіть заїжджає до нас після роботи, але я думаю, що мама про це не знає. Не знаю, як мені з нею помиритись, адже це моя мама.

Related Post

Брат перед дівчиною удавав, що він це я. Це тривало декілька місяцівБрат перед дівчиною удавав, що він це я. Це тривало декілька місяців

У мене є брат близнюк, але ми не спілкуємося вже 20 років. Причина проста, але ситуацію вона легше не робить. Брат вкрав у мене дівчину, зробив це дуже підло, в результаті свого

Купила кісточок, м’яса, рибки червоної, я думала пригостить, а вона все собаціКупила кісточок, м’яса, рибки червоної, я думала пригостить, а вона все собаці

Вчора я пришла в гості до своєї подруги Рити. В місті я не на довго, тому за кілька днів вирішила обходити всіх кого знала, або з ким спілкувалася. Діти запросили

Моє перше кохання закінчилося вагітністю: Помилка моєї молодості, ну або я так думала.Моє перше кохання закінчилося вагітністю: Помилка моєї молодості, ну або я так думала.

Хочу розповісти Вам одну історію з мого життя, яка перевернула все верх дном. Ще в підлітковому віці я закохалася в хлопця з двору. За вдачею своєю все життя була сірою