ЦЕ EASY Життєві історії Обіцяли підвищити зарплату, але вже декілька місяців без змін

Обіцяли підвищити зарплату, але вже декілька місяців без змін

Довгий час я був без роботи. Спочатку пошуки не давали жодних результатів. Нарешті я знайшов роботу, яка мені підходила з моєї спеціальності і була цікавою. Перші місяці зарплата була невелика, але за два місяці мені обіцяли її підняти.

Із задоволенням я став ходити на роботу, познайомився зі своїми співробітниками. Колектив був добрий, дружний. Іноді навіть ми всі разом, на вихідні виїжджали на природу чи екскурсію. З погляду психології це дуже корисно для колективу. Першу зарплату, оскільки вона була невеликою, я витратив на розв’язання дрібних проблем. Але я досить довго був без роботи і мені потрібні були гроші на більші витрати.

Треба було сплатити деякі рахунки, купити необхідний одяг, купити деякі побутові дрібниці. Зарплата швидко закінчилася, але я не сумував. Адже далі, як мені обіцяли, отримуватиму набагато більше. Я складав плани на покупки, а потім може бути навіть на подорожі, а зараз психологічно почуваюся пригніченим.

Попрацювавши ще один місяць, я отримав таку саму зарплату, як і вперше. Я здивувався та, мабуть, трохи засмутився, але вирішив почекати ще. Робота мені дуже подобалася, і мені не хотілося її втрачати. Зі свого досвіду я знав, що на пошуки нової роботи піде багато часу, а мені б цього не хотілося. Та й те що я працюю за фахом, дуже важливо для мене. Але коли я отримав ще й наступного місяця таку саму зарплату, я замислився, як мені бути: чекати далі чи таки поговорити з начальником про мою прибавку до зарплати. Адже я мав стільки планів на збільшену зарплату!

І ось я наважився поговорити з начальником. Він уважно вислухав мене, сказав, що задоволений моєю роботою, що я чудовий фахівець, але мені треба ще трохи почекати зі збільшенням зарплати.

Я не знаю, що мені робити. За ці гроші я хотів купити дружині мобільний телефон на день народження. А чи буде це збільшення взагалі? Може це лише на словах?

Related Post

Передостання ніч перед вильотом була чудова, ми провели її разомПередостання ніч перед вильотом була чудова, ми провели її разом

Я виховую доньку сам, дружини не стало ще коли їй виповнилося пів рочку. В моєму житті вистачає жінок, але всі вони якісь не такі чи що. Зараз мені 36, доні

На тій дорозі, по якій ми мали проїжджати, обвалився містНа тій дорозі, по якій ми мали проїжджати, обвалився міст

Чоловік запропонував поїхати на вхідних до його батьків, провідати їх. Я була не проти, але одне, що мене трішки лякало, була дорога. Ми з чоловіком живемо у столиці, а його

Сергій сказав, що повноцінну родину з дитиною ми не потягнемо фінансово, а потім і взагалі сказав, що нам краще взяти паузуСергій сказав, що повноцінну родину з дитиною ми не потягнемо фінансово, а потім і взагалі сказав, що нам краще взяти паузу

Днями розлучилися з хлопцем. Нам по 21 році. Знаємо одне одного 4 роки, зустрічаємося 3 роки. Ми вчимося (вчились) в одній в групі, сиділи разом, гуляли, подорожували, все разом практично.