Обіцяли підвищити зарплату, але вже декілька місяців без змін

Довгий час я був без роботи. Спочатку пошуки не давали жодних результатів. Нарешті я знайшов роботу, яка мені підходила з моєї спеціальності і була цікавою. Перші місяці зарплата була невелика, але за два місяці мені обіцяли її підняти.

Із задоволенням я став ходити на роботу, познайомився зі своїми співробітниками. Колектив був добрий, дружний. Іноді навіть ми всі разом, на вихідні виїжджали на природу чи екскурсію. З погляду психології це дуже корисно для колективу. Першу зарплату, оскільки вона була невеликою, я витратив на розв’язання дрібних проблем. Але я досить довго був без роботи і мені потрібні були гроші на більші витрати.

Треба було сплатити деякі рахунки, купити необхідний одяг, купити деякі побутові дрібниці. Зарплата швидко закінчилася, але я не сумував. Адже далі, як мені обіцяли, отримуватиму набагато більше. Я складав плани на покупки, а потім може бути навіть на подорожі, а зараз психологічно почуваюся пригніченим.

Попрацювавши ще один місяць, я отримав таку саму зарплату, як і вперше. Я здивувався та, мабуть, трохи засмутився, але вирішив почекати ще. Робота мені дуже подобалася, і мені не хотілося її втрачати. Зі свого досвіду я знав, що на пошуки нової роботи піде багато часу, а мені б цього не хотілося. Та й те що я працюю за фахом, дуже важливо для мене. Але коли я отримав ще й наступного місяця таку саму зарплату, я замислився, як мені бути: чекати далі чи таки поговорити з начальником про мою прибавку до зарплати. Адже я мав стільки планів на збільшену зарплату!

І ось я наважився поговорити з начальником. Він уважно вислухав мене, сказав, що задоволений моєю роботою, що я чудовий фахівець, але мені треба ще трохи почекати зі збільшенням зарплати.

Я не знаю, що мені робити. За ці гроші я хотів купити дружині мобільний телефон на день народження. А чи буде це збільшення взагалі? Може це лише на словах?

Related Post

Думаю, що ніколи не знайду того, хто мене полюбитьДумаю, що ніколи не знайду того, хто мене полюбить

Мені 19. Начебто, трохи, але я впевнена, що ніколи не знайду людину, яка зможе мене полюбити, і не побудую сім’ю. Всі одногрупниці з кимось зустрічаються, хтось навіть не в перший

У нас роман за листуванням, чоловік просить прислати інтимні фотоУ нас роман за листуванням, чоловік просить прислати інтимні фото

Спілкуємося з чоловіком вже три місяці, живемо в різних країнах. Домовилися, що він приїде до мене, щоб познайомитися ближче, але у нього захворіла донька і поїздку довелося відкласти на місяць.

Маруся побачила на власні очі зраду Роми і вона просто побігла куди очі бачать…Маруся побачила на власні очі зраду Роми і вона просто побігла куди очі бачать…

Їй було всього 15. Він на півроку старше. Вони зустрічалися 6 місяців. Рома був рідкісний козел, говорив, що любить, але зраджував …. Вона постійно дізнавалася про його зради, але дивлячись