Остаточно мене це все дістало в цьому році, коли після корпоративу дружина всі свята зі мною не розмовляла, підозрюючи в зраді. Але нічого такого не було. Навіть натяку. Просто дружина не хотіла, щоб я ходив на корпоративи.

Якщо хочете зіпсувати навіть ідеальні стосунки – почніть ревнувати!

Одна з шкідливих порад, яка зі стовідсотковою гарантією зруйнує будь-який шлюб. Навіть найстійкіші здадуться, якщо чоловік або дружина будуть ревнувати.

Я був одружений три роки. Одружився відносно пізно – в 34 роки. І всі ці три роки дружина ревнувала мене до колег на роботі. Так, я працюю в жіночому колективі (7 з 10 співробітників – це жінки). Але якби я хотів зустрічатися з ними, то робив би це ще до весілля.

Я не прихильник змішування роботи і особистого життя. Всі додумкі дружини не ґрунтувалися ні на чому. Я жодного разу не зрадив їй, але періодично вдома доводилося вислуховувати її істерики на тему “а-а-а, поганець, наліво ходиш?”.

Тільки коштувало мені надушитися одеколоном або надіти на похід до друзів чисту сорочку.

Остаточно мене це все дістало в цьому році, коли після корпоративу дружина всі свята зі мною не розмовляла, підозрюючи в зраді. Але нічого такого не було. Навіть натяку. Просто дружина не хотіла, щоб я ходив на корпоративи. Причому вона безсоромно пішла на свій корпоратив.

Гра в одні ворота мене остаточно добила. Не хотів більше з нею жити, навіть не через те, що не люблю, а через те, що вона не довіряє і, мабуть, ніколи не зможе довіряти. До біса таке сімейне життя!

Related Post

Навіть шансу хлопцеві не дала. Відносини з морякомНавіть шансу хлопцеві не дала. Відносини з моряком

Кого ви уявляєте, коли думаєте про моряків? Мені завжди здавалося, що це дуже романтично! Борознить океани, ходить в формі … Якщо ще й про фінансову сторону питання говорити, то має

Не бачу дівчину в якості дружини, але і розлучитися не наважуюся Не бачу дівчину в якості дружини, але і розлучитися не наважуюся 

Зустрічаюся з дівчиною більше трьох років. За цей час ми то сходилися, то розходилися. Зараз замислююся про сім’ю і шлюб, але не бачу її в ролі дружини або матері. Ми

Втомилася ревнувати чоловіка. Як забути його минулі гріхи?Втомилася ревнувати чоловіка. Як забути його минулі гріхи?

Ми разом вже 8 років, одружені рік. Познайомилися, коли нам було по 19. До весілля розходилися і сходилися. З самого початку я дуже часто чіплялася до чоловіка: не пише, рідко

facebook