fbpx

От за кілька місяців я стала стрункішою, ніж коли-небудь раніше

Чоловік усе наше подружнє життя казав, що я жирnа. При чому просто в очі. Прожили ми разом 10 років і у нас було двоє дітей. 6-річна донька і 7-річний син.

Я не кажу, що він брехав. Та все було не настільки катастрофічно. Все-таки, я просто після пологів набрала кілька лишніх кілограм.

Звісно, з моєю колишньою фігурою не порівняти. Проте, від таких коментарів і зауважень ставало все менше мотивації і бажання змінитись. Тому, з чоловіком стосунки й псувались.

Та пізніше усе змінилось. В країні ситуація дуже погіршилась. Усі зачинились на карантин. Рутина просто з’їдала мене з середини. Діти сиділи вдома, я також не мала чим зайнятись. Добре, що хоч чоловік ходив на роботу.

Мене врятував спорт. Я знайшла тренера, який готовий був займатись зі мною онлайн. І це була прекрасна можливість і чудовий досвід. Мені все дуже подобалось. Я слідкувала за своїм харчуванням, постійно виконувала різні силові вправи. Уся лишня агресія та енергія працювала на мене ж.

От за кілька місяців я стала стрункішою, ніж коли-небудь раніше. Скинути вдалось 15 кілограм. Чоловік спочатку не помічав, а потім я почала бачити його зацікавлення. Він поводився зі мною вже зовсім інакше.

Проте, я прийняла важливе рішення. Не знаю наскільки воно правильне і справедливе, та для мене так буде краще точно.

Я вирішила розлучитись. Все-таки, чоловік повинен мотивувати жінку, допомагати їй ставати кращою. А він висмоктував з мене всю енергію, заводив у депресію. Так не має бути. Я захотіла змін. Чоловік шокований. Та, гадаю, погодиться.

Related Post

У подарунок майбутній чоловік підніс мені красиву каблучку з блакитними сапфірами й діамантами. Через три місяці ми одружилися. Ім’я та прізвище його колишньої я знала, і вирішила зайти на її соціальну сторінку. У мене був шок! Я знайшла фотографію, яка була зроблена за пів року до нашої зустрічі з коханим, де на правій руці у його колишньої на пальці красується МОЄ кільцеУ подарунок майбутній чоловік підніс мені красиву каблучку з блакитними сапфірами й діамантами. Через три місяці ми одружилися. Ім’я та прізвище його колишньої я знала, і вирішила зайти на її соціальну сторінку. У мене був шок! Я знайшла фотографію, яка була зроблена за пів року до нашої зустрічі з коханим, де на правій руці у його колишньої на пальці красується МОЄ кільце

За минулий рік моє життя сильно змінилося і як мені здавалося в кращу сторону. Я зустріла чоловіка, якого шалено кохаю і який так само шалено любить мене. Коли ми з