Подруга мами зрадила чоловіку, щоб завести дитину. Реакція її чоловіка була неочікуваною

Розповім одну реальну історію з життя, так би мовити, з іншого боку барикад. Історія правдива, сталася із подругою моєї мами.

Вони з чоловіком дуже хотіли дитину. І якщо вона просто дуже хотіла, то це в її чоловіка це вже на межі психозу було. 7 років у шлюбі, а дитини ще немає. Хто винен? Звичайно, вона.

Про жодні аналізи тоді не йшлося. Далеке селище з одним лікарем років 40. А вона ще й красуня, яких мало. А відповідно, на глибоке переконання свекрухи, нагулялася в юності, от і не може тепер завагітніти. А у сина безпліддя бути не може, на тій підставі, що він не є імпотентом!

Загалом так затюкали її з цією дитиною, що вона майже кожен день у сльозах. Чоловік їде у відрядження, і вона, назвемо це так, «відповідає на залицяння начальника». Ну і повідомляє здивованого чоловіка про свою вагітність.

Всі щасливі, все чудово. Начальнику вона нічого не каже, бо він їй сам по собі не потрібен. Народжує та повертається з пологового будинку з дитиною, коли чоловік у відрядженні.

Чоловік приїжджає щасливий додому, вона на кухні, він до дитини в дитячу та тиша. Пів години тиша. А треба уточнити одну деталь: вони обидва українці, а біологічний тато – якут.

За пів години чоловік виходить із дитячої, наливає чарку, мовчки випиває. І все. Жодних з’ясувань, жодних розмов, жодного докору за все життя.

Жодних коментарів не дозволив ні свекрусі, ні родичам. Звільнився з роботи і перевіз дружину з донькою. Було складно, адже вдома була чудова заробітня плата, родичі які з дитиною допоможуть. Але вони впоралися. Відкрили свою справу, заробляти почали більше ніж до цього.

Прожили щасливо. Дівчинка купалася в коханні, любила «батька», рідніше мало зустрінеш людей. І навіть вже ставши дорослою, і все розуміючи (оскільки якутки в ній виявилося більше, ніж українки), жодного разу не запитала про біологічного тата. І стосунки з ним у доньки були ближчі, ніж з рідною матір’ю.

Related Post

Я познайомила подругу зі своїм хлопцем, і в перший же день вона ніби ненароком, стала розповідати про мої страждання на рахунок повнотиЯ познайомила подругу зі своїм хлопцем, і в перший же день вона ніби ненароком, стала розповідати про мої страждання на рахунок повноти

З подругою перестала спілкуватися через її дивну поведінку. Дружимо давно, завжди вважала її порядною людиною, мабуть, просто не помічала її справжньої натури. Нам по 25 років, ми обидві незаміжні, хоча

Чоловік сказав Марині, що зраджував і не перестане, а їй порадив забути все і жити даліЧоловік сказав Марині, що зраджував і не перестане, а їй порадив забути все і жити далі

Марина з Кирилом прожила більше 15 років. За весь цей час нарікань до чоловіка в неї не було. Вони ще з самого початку, ще тоді коли одружувалися, домовились, що будуть

Хочу стати спокійною матусею, я люблю своїх дітей, але не переношу їхніх сварокХочу стати спокійною матусею, я люблю своїх дітей, але не переношу їхніх сварок

У мене двоє дітей. Старшому синові 5 років, а молодшій 3 роки. Нещодавно помітила за собою, що не можу впоратися зі своєю злістю. Коли діти починають плакати, я починаю їх