fbpx

Просто друг для неї

Мені 31 рік. З Людою ми познайомилися 3 роки тому в клубі. Їй зараз 24.

Коли ми зателефонували, я запросив її на шашлики. Вона спочатку погодилася, а за кілька годин до зустрічі внесла мій номер у чорний список. Я подзвонив з іншого номера і запитав у чому справа, сказав, що вона мені дуже подобається і я хотів би з нею зустрічатися. Вона погодилася.

Ми з нею зустрічалися приблизно 2 тижні, а потім вона переїхала у Харків. Перший час часто зідзвонювалися, але потім я зробив невдалий коментар її зовнішності. Вона дзвонити перестала і я теж не дзвонив.

Через кілька місяців ми з нею випадково зустрілися в тому ж клубі. Трохи поспілкувалися, а коли ми з другом вже їхали додому, вона зателефонувала до мене і сказала, що вони з подругою сидять в кальянній і запропонувала приєднатися до них. Я відмовився, так як ми вже поїхали. Після цього ми знову почали спілкуватися.

Якось ми з нею зідзвонювалися, жартували на рахунок сексу і ми домовилися, що я приїду до неї. Ми сиділи у неї, а коли я хотів її поцілувати, вона відвернулася. Я відразу ж викликав таксі.

Л: Ти серйозно?
Я так.

Через кілька днів вона написала. Спілкування продовжилося.

Вона в той час переїхала в інше місто і зрідка приїжджала. Ми ходили куди-небудь під час її приїздів. Під час однієї із зустрічей я знову спробував її поцілувати, але вона сказала, що я не її хлопець. А я не хотів пропонувати відносини, як в перший раз навіть до поцілунку.

І протягом усіх цих 3-х років постійно один і той же сценарій.

Вона дзвонить до мене і кличе кудись. Ми зустрічаємося, а вона своїми діями показує, що я їй не цікавий як хлопець. Хоча на словах, вона хотіла б зі мною зустрічатися. Після цього ми не спілкуємося буває кілька днів, а може і кілька місяців. Поки вона знову не подзвонить і не покличе зустрітися. Кілька разів я і сам дзвонив, коли був п’яний.

У листопаді вона знову була в моєму місті. Ми з нею сиділи в кафе і я сказав, що хочу зустрічатися з нею. Вона сказала, що подумає.

Коли вона поїхала, під час телефонного дзвінка ми це обговорювали. Вона запитала, як я це уявляю. Ми живемо в різних містах. Вона не хоче переїжджати в моє місто, я не хочу в її. Вона хотіла переїхати у Київ, я не хотів туди. Я запропонував у Одесу, вона туди не хоче. Відносин на відстані (їздити один до одного) вона не захотіла.

Я сприйняв це як відмову і на наступний день я зустрівся з Варею. Ми жартували на рахунок весілля і по приколу зняли відео, як я їй роблю пропозицію, надягаючи на палець кільце з серветки. На відео не було мого обличчя і начебто навіть голосу не було. Вона виклала сторіз в Інстаграм.

У ту ж ніч, коли я прийшов з клубу, до мене зателефонувала Люда з питанням якого хрена я був з Варею і зробив їй пропозицію, хоча пропонував зустрічатися їй.

Я: Ти ж мені відмовила.
Л: Я не відмовляла тобі. Добре давай спробуєм.

З цього моменту ми почали активно спілкуватися, зідзвонювалися по кілька разів на день.

На День народження у кінці грудня вона повинна була приїхати до мене у місто.

Л: У мене тільки вдень час буде 2 години вільних.
Я: Я хочу більше часу з тобою провести. Давай ввечері, як звільнишся.
Л: У мене ввечері справи.
Я: Чи не всю ніч же справи будуть, як закінчиш – приїжджай до мене.
Л: Я тільки вдома ночую і взагалі я ще в січні приїду і ми зможемо більше часу разом провести, ой все (і кинула трубку).

На наступний день подзвонила і почала спілкуватися як ні в чому не бувало. Я не міг довго говорити і сказав, що пізніше передзвоню.

Увечері подзвонив до неї, але дзвінок скидався неначе мій номер був в чорному списку. З іншого телефону було те ж саме. Я подзвонив з третього, якого вона не знала. Там не виявилося грошей, але вона відразу ж передзвонила. Як почула, що це я, сказала, що у неї глючить телефон, вона зараз зайнята і пізніше передзвонить.

Так як вона не передзвонила і мої номери були в чорному списку, то я навіть не став її вітати з днем ​​народження. Але через кілька днів все-таки подзвонив.

Л: Чому ти мене не привітав?
Я: Ти мене в чорний список внесла.
Л: Не вносила я тебе в чорний список, я ж сказала, що у мене телефон заглючив. Міг би хоча б в ВК привітати. Мені було дуже неприємно. Я не хочу з тобою спілкуватися після цього.

Я вибачився. На Новий рік її привітав. Намагався спілкування налагодити. Коли приїхала до мене у місто на початку січня, хотів зустрітися, але було видно, що у неї бажання немає. Я дзвонити перестав.

І тут несподівано 14 лютого лунає дзвінок.

Л: Я випадково набрала, думала, що братику дзвоню. Я, до речі, в твоєму місті. Не хочеш зустрітися?
Я: Якщо ти хочеш, то можна.
Л: Хотілося б. Сьогодні все-таки свято. Я столик забронювала. Приїжджай в 9. Ми там з подругою будемо.

Після кафе ми збиралися з нею удвох піти в клуб. Я викликав таксі, але до свого будинку, так як було ще рано і я хотів до клубу посидіти попити вина.

Коли ми приїхали до мене, вона сказала, що в клуб йти не хоче, а хоче спати. Ми замовили піцу, випили вина. А вранці вона поїхала в своє місто.

Те що вона захотіла провести зі мною 14 лютого і залишилася у мене, я сприйняв, як крок з її боку.

Мені захотілося зробити їй щось приємне. На 8 березня я запросив її в ресторан, подарував квіти. А після знову помітив, що ентузіазму в спілкуванні немає.

І я не можу зрозуміти, чи то я насправді просто друг для неї, або у мене є якийсь шанс.

Related Post

– Наташка, скажи чому ти обрала мене, адже за тобою цілі табуни залицяльників бігає– Наташка, скажи чому ти обрала мене, адже за тобою цілі табуни залицяльників бігає

Що значить час ?! Я не знаю нікого, хто б міг досить чітко відповісти на це питання. Мене не влаштовують загальні формулювання і довгі філософські роздуми з купою незрозумілих слів,

Коли найкраща подруга і по сумісництву коліжанка – зрадниця.Коли найкраща подруга і по сумісництву коліжанка – зрадниця.

Коли моя внучка хотіла скористатися без просу моїми парфумами я розказала їй цю історію. Справа була в молодості. Я працювала перукарем. Любила свою роботу, страх як. Тоді всі закупляли однакові

Поки вона ледь на той світ не відправилася, її чоловік пиячивПоки вона ледь на той світ не відправилася, її чоловік пиячив

Уляна прожила з Тарасом 3 роки, поки зрозуміла, що не підходить він їй. Вона була донькою інтелігентних людей, а він простим пиякою. Пристрасть та віра в краще перші роки тримала

facebook