Просто друг для неї

Мені 31 рік. З Людою ми познайомилися 3 роки тому в клубі. Їй зараз 24.

Коли ми зателефонували, я запросив її на шашлики. Вона спочатку погодилася, а за кілька годин до зустрічі внесла мій номер у чорний список. Я подзвонив з іншого номера і запитав у чому справа, сказав, що вона мені дуже подобається і я хотів би з нею зустрічатися. Вона погодилася.

Ми з нею зустрічалися приблизно 2 тижні, а потім вона переїхала у Харків. Перший час часто зідзвонювалися, але потім я зробив невдалий коментар її зовнішності. Вона дзвонити перестала і я теж не дзвонив.

Через кілька місяців ми з нею випадково зустрілися в тому ж клубі. Трохи поспілкувалися, а коли ми з другом вже їхали додому, вона зателефонувала до мене і сказала, що вони з подругою сидять в кальянній і запропонувала приєднатися до них. Я відмовився, так як ми вже поїхали. Після цього ми знову почали спілкуватися.

Якось ми з нею зідзвонювалися, жартували на рахунок сексу і ми домовилися, що я приїду до неї. Ми сиділи у неї, а коли я хотів її поцілувати, вона відвернулася. Я відразу ж викликав таксі.

Л: Ти серйозно?
Я так.

Через кілька днів вона написала. Спілкування продовжилося.

Вона в той час переїхала в інше місто і зрідка приїжджала. Ми ходили куди-небудь під час її приїздів. Під час однієї із зустрічей я знову спробував її поцілувати, але вона сказала, що я не її хлопець. А я не хотів пропонувати відносини, як в перший раз навіть до поцілунку.

І протягом усіх цих 3-х років постійно один і той же сценарій.

Вона дзвонить до мене і кличе кудись. Ми зустрічаємося, а вона своїми діями показує, що я їй не цікавий як хлопець. Хоча на словах, вона хотіла б зі мною зустрічатися. Після цього ми не спілкуємося буває кілька днів, а може і кілька місяців. Поки вона знову не подзвонить і не покличе зустрітися. Кілька разів я і сам дзвонив, коли був п’яний.

У листопаді вона знову була в моєму місті. Ми з нею сиділи в кафе і я сказав, що хочу зустрічатися з нею. Вона сказала, що подумає.

Коли вона поїхала, під час телефонного дзвінка ми це обговорювали. Вона запитала, як я це уявляю. Ми живемо в різних містах. Вона не хоче переїжджати в моє місто, я не хочу в її. Вона хотіла переїхати у Київ, я не хотів туди. Я запропонував у Одесу, вона туди не хоче. Відносин на відстані (їздити один до одного) вона не захотіла.

Я сприйняв це як відмову і на наступний день я зустрівся з Варею. Ми жартували на рахунок весілля і по приколу зняли відео, як я їй роблю пропозицію, надягаючи на палець кільце з серветки. На відео не було мого обличчя і начебто навіть голосу не було. Вона виклала сторіз в Інстаграм.

У ту ж ніч, коли я прийшов з клубу, до мене зателефонувала Люда з питанням якого хрена я був з Варею і зробив їй пропозицію, хоча пропонував зустрічатися їй.

Я: Ти ж мені відмовила.
Л: Я не відмовляла тобі. Добре давай спробуєм.

З цього моменту ми почали активно спілкуватися, зідзвонювалися по кілька разів на день.

На День народження у кінці грудня вона повинна була приїхати до мене у місто.

Л: У мене тільки вдень час буде 2 години вільних.
Я: Я хочу більше часу з тобою провести. Давай ввечері, як звільнишся.
Л: У мене ввечері справи.
Я: Чи не всю ніч же справи будуть, як закінчиш – приїжджай до мене.
Л: Я тільки вдома ночую і взагалі я ще в січні приїду і ми зможемо більше часу разом провести, ой все (і кинула трубку).

На наступний день подзвонила і почала спілкуватися як ні в чому не бувало. Я не міг довго говорити і сказав, що пізніше передзвоню.

Увечері подзвонив до неї, але дзвінок скидався неначе мій номер був в чорному списку. З іншого телефону було те ж саме. Я подзвонив з третього, якого вона не знала. Там не виявилося грошей, але вона відразу ж передзвонила. Як почула, що це я, сказала, що у неї глючить телефон, вона зараз зайнята і пізніше передзвонить.

Так як вона не передзвонила і мої номери були в чорному списку, то я навіть не став її вітати з днем ​​народження. Але через кілька днів все-таки подзвонив.

Л: Чому ти мене не привітав?
Я: Ти мене в чорний список внесла.
Л: Не вносила я тебе в чорний список, я ж сказала, що у мене телефон заглючив. Міг би хоча б в ВК привітати. Мені було дуже неприємно. Я не хочу з тобою спілкуватися після цього.

Я вибачився. На Новий рік її привітав. Намагався спілкування налагодити. Коли приїхала до мене у місто на початку січня, хотів зустрітися, але було видно, що у неї бажання немає. Я дзвонити перестав.

І тут несподівано 14 лютого лунає дзвінок.

Л: Я випадково набрала, думала, що братику дзвоню. Я, до речі, в твоєму місті. Не хочеш зустрітися?
Я: Якщо ти хочеш, то можна.
Л: Хотілося б. Сьогодні все-таки свято. Я столик забронювала. Приїжджай в 9. Ми там з подругою будемо.

Після кафе ми збиралися з нею удвох піти в клуб. Я викликав таксі, але до свого будинку, так як було ще рано і я хотів до клубу посидіти попити вина.

Коли ми приїхали до мене, вона сказала, що в клуб йти не хоче, а хоче спати. Ми замовили піцу, випили вина. А вранці вона поїхала в своє місто.

Те що вона захотіла провести зі мною 14 лютого і залишилася у мене, я сприйняв, як крок з її боку.

Мені захотілося зробити їй щось приємне. На 8 березня я запросив її в ресторан, подарував квіти. А після знову помітив, що ентузіазму в спілкуванні немає.

І я не можу зрозуміти, чи то я насправді просто друг для неї, або у мене є якийсь шанс.

You cannot copy content of this page