Прикро, що люди не розуміють, як це прокинутися після пожежі, а в тебе — ні щітки зубної, ні білизни змінної, ні взуття

Хочу поділитись своєю реальною життєвою історією.

У нас згорів будинок та все майно повністю. Згорів за 30 хвилин (будинок був щитовий). У ньому ми прожили три роки. Він дістався мені у спадок від бабусі. Робили ремонт, замінили вікна, провели воду, повністю оновили кухню і зробили санвузол.

Будинок дуже гарний, на березі річки. І ось на початку травня він згорів. Був сильний ураган і на вході замкнули дроти. Ми були в будинку, і поки горіла веранда не бачили і не відчували запаху (щільні двері, євровікна, віддалена кімната, дивилися телевізор).

Відчула запах гару, коли почала плавитися гумова прокладка вхідних дверей. Я (в паніці) відчинила двері на веранду і вогонь ухнув у приміщення. Все заповнилося одразу їдким димом і почало горіти. Вибиралися ми з вікон. І в тому, що були — залишилися. Без речей, документів та іншого.

Родичі та друзі, сусіди допомагали хто чим міг. Але принесені речі були не нашого розміру, гроші невеликими сумами від 50 гривень до 1000 збирали, і ми їх витратили насамперед на літні необхідні речі. Переїхали на тимчасове проживання до порожнього вже багато років будинку родичів (він стояв на продажу, будинок їхньої прабабусі).

Я працюю дистанційно, в інтернеті. Мої замовники також надсилали окремі суми (від 100 рублів до 1000). Почалися інші витрати — поновлення документів, незліченні поїздки за межі нашого місця проживання по організаціях. Підведення до будинку газу.

Звісно, ​​їздили ми не як обірванці — нові речі (це все що ми маємо), на нас нове взуття (я завжди намагаюся тримати форму). Купили ноутбук та плиту (батько дав гроші). Вирішили самотужки будувати будинок. Нехай це займе 3-4 роки, поступово. Невеликий. Нам із чоловіком по 40 років, діти — у місті працюють. Два сини – 20 та 18 років.

З чим я зіштовхнулася несподівано – із заздрістю людей. З плітками про те, що ми були у нетверезому стані під час пожежі і самі винні (оскільки це сталося на травневі свята). Чоловік мій зовсім не п’є. Я рідко, коли приїжджають гості та збираємо застілля. Потім люди прямо запитували — які меблі ми купили вже, і коли почнемо будівництво?

Тільки ті, хто пережив пожежу хоч раз у житті, розуміли, що це таке. І просто підтримували словом. Ті речі, що нам принесли і не підійшли, я віддала до храму. Але вийшло так, що напередодні пожежі я віддала сусідці нове плаття на примірку (замовила його собі в інеті, а воно маленьке, сусідці теж не підійшло).

Сукню я вивісила в магазині у знайомих на продаж, так знайшлися люди, які вступили в суперечку з продавцем магазину, сказавши, що ця сукня або ношена, або я продаю із принесених. Сукня з биркою фабричною. І знову це були ті, хто писав дурниці.

Я чому говорю про такі дрібниці? У них вся сутність наша! Прикро. Прикро ще й тому, що люди не мають уявлення, як це прокинутися після пожежі, а в тебе — ні щітки зубної, ні білизни змінної, ні взуття. Прикро і тому, що говорять про це ті, хто при зустрічі посміхається і вдає (тепер то розумію), що як радий зустрічі! І досі заспокоїтись не можуть.

Я досить стійка людина. Багато чого в житті бачила. Все, що є, заробила сама собі. З чоловіком ми у цивільному шлюбі близько 4 років. На шиї його не сиділа, швидше він не мав роботи довго. Вмію працювати, і головою, і руками.

Але опинилася в такій ситуації. Вибиває морально. Як відповідати таким людям? Як сказати, що я не позолотилася на своїй пожежі? І ми ще маємо зробити безліч необхідних покупок — від зимових речей до холодильника? Чи не варто?

Це село. Будь-яка плітка та слух тут поширюються з великою швидкістю. Набридло все це слухати (негатив із боку).

Related Post

Чому всі близькі мені люди рано чи пізно залишають мене?Чому всі близькі мені люди рано чи пізно залишають мене?

Мені 20 років. Я не знаю, чи є моя проблема проблемою, чи я просто накручую себе, але мені все ж таки хотілося б виговоритися і отримати мудру пораду. Річ у