Принижувався і благав, але дівчина все одно пішла. Як її повернути?

Зустрічався з дівчиною 2,5 року, з них півтора жили разом. Мене все влаштовувало, а ось її – ні.

4 місяці тому вона в сльозах сказала, що хоче розлучитися і почуттів більше немає. Три місяці намагалися хоч щось виправити, але я майже кожен день влаштовував істерики.

Благав і повзав на колінах. У підсумку через 3 місяці вона сказала, що це кінець. Я знову почав просити, принижуватися, але вона не передумала.

Вчора написав їй, а вона заявила: «Зрозумій, у мене більше немає до тебе почуттів. Нудьгувати не збираюся. Бути з тобою не хочу ». У той же день побачив її з іншим … Мені дуже сумно. По суті, я сам винен в нашому розставанні. Чи можливо відновити відносини з нею, знову почати зустрічатися?

Ярослав, 21 рік. Порада від психолога.
«Нам хочеться вірити, що світ такий, яким бачимо його ми. Якщо супутник з нами не згоден, ми думаємо, що у нього неправильна інформація або спотворені погляди ». Це цитата з книги Харвілла Хендрікса «Любов на все життя. Керівництво для пар ». Прочитайте, і багато чого зрозумієте.

Любов може закінчитися, але ми не завжди буваємо до цього готові. І не завжди є причини, чому почуття проходять. Ярослав, ви намагаєтеся звинуватити себе, так вам легше. Думаєте, що якби все робили «правильно», відносини повернуться. Це дає ілюзію контролю, впливу.

Але як би ви себе не вели, підсумок був би таким же. Дівчина написала вам чесно. Якщо немає почуттів, звідки вона їх візьме? Їх не купити в магазині, не виростити в квітковому горщику. Любов – це магія. А принижуються і влаштовують істерики майже всі, хто втрачає важливу і кохану людину. Тому що це дуже боляче.

Ваше питання полягає не в тому, як цю втрату пережити, а в тому, чи можливо відновити відносини. Ні не можливо.

Задайте собі питання: вам самому потрібна людина, яка більше вас не любить, не хоче з вами бути? Що ви будете робити в таких відносинах? Як вона буде себе почувати? Скільки ви ще пробудете разом? Ви вважаєте, що досягнете її любові? Ввійдете двічі в одну річку?

Подумайте про те, що ви унікальні, що заслуговуєте любові і десь є «ваша» людина. Тільки треба прожити біль. І тоді прийде новий день, і ви будете вільні.

You cannot copy content of this page