Приїхав у рідне місто з фронту, не можу ні за що заплатити

Це позитивна і добра історія. Саме така, яких нам зараз дуже не вистачає.

Нещодавно я приїхав у рідне місто з фронту. Зовсім ненадовго, усього на декілька днів. Мав зробити деякі речі для матері, Таню, дружину мою майбутню, побачити.

Знаєте, мене в рідному місті багато хто знає. Як я пішов, то іноді якісь думки у соцмережі писав, а вони там розлетілися десятками репостів. Що я зараз бороню країну тільки лінивий не чув.

Все почалося ще у день повернення, викликав таксі, щоб швидше з обласного центру дістатися. Зазвичай це дорого, але зараз мені час з близькими дорожчий.

Виходжу з автівки у формі в піксель, речі кидаю перед будинком, нахиляюсь до віконця водія і питаю ціну.

«Нічого не треба, – каже, – дякую тобі, воїне!»

Я його хотів умовити, хай би хоч за пальне з мене взяв. 100 км, ну як це не треба? Але він поїхав. Ще раз подивився на мене. В дверях вже з’явилася мати.

Наступного дня в маленькому магазині біля дому вирішив купити щось до чаю, пригостити маму. Вона стільки всього наготувала і закупила. Але ж я хочу якусь радість і їй зробити.

Дістав з морозилки великий, гарний такий з морозива торт, каву дорогу взяв. Дістаю з кишені купюру у тисячу гривень, простягаю на касі, а мені у відповідь:

– Не можу з Вас гроші взяти. Власниця сказала ні копійки не брати. І не вмовляйте мене, бо потім винна буду, – проговорила мені зовсім молода продавчиня.

Ладно вже, взяв свій пакет і вийшов. А за мною бабуся біжить, каже, дозволь подякую тобі синку! Скажу без жартів, я тікав.

Ввечері я планував побачення, замовив телефоном квіти, прийшов забирати букет. Прошу розрахунок картою, а ж ні! Ну ви мабуть здогадалися вже.

Саме так, грошей не візьмемо, це вам, це ми вам дякуємо. Я кажу, що не візьму, як не заплачу. От прям піду. Шкода лише, що Таня тоді без квітів зашиться.

А мені у відповідь: «Ну картою, то картою. Прикладайте!»

І вже вдома, перед сном, я побачив у приваті ту транзакцію. Там було списано, увага, 10 гривень!

От такі наші люди. Ніхто нас не переможе, ніколи і нізащо!

Але краще так не робіть, я від такої допомоги ніяковію, не знаю як реагувати, що казати. Не треба, чесно.

Related Post

Члени журі на «Євробаченні-2022» не можуть пояснити, чому дали нуль балів ПольщіЧлени журі на «Євробаченні-2022» не можуть пояснити, чому дали нуль балів Польщі

Ірина Федишин показала, що поставила Польщі 10, Андрій Капраль – 7, а голова журі Вадим Лисиця каже, що Польща та інші країни отримали ті оцінки, що заслужили на думку кожного

Затори у 80 кілометрів: вантажівки з росії не встигають виїхати з ЄС до початку дії санкційЗатори у 80 кілометрів: вантажівки з росії не встигають виїхати з ЄС до початку дії санкцій

Російські вантажівки застрягли у заторі в Польщі. Автівки поспішали покинути зону Євросоюзу через початок дії санкцій. Зокрема п’ятий пакет санкцій передбачає, що вантажівкам росії заборонено перебувати на території блоку з

Кабмін дозволив виїжджати за межі України військовозобов’язаним чоловікам деяких професійКабмін дозволив виїжджати за межі України військовозобов’язаним чоловікам деяких професій

Уряд дозволив виїжджати за кордон спортсменам, тренерам та водіям, які здійснюють міжнародні перевезення. Про це йдеться у постанові уряду. За кордон дозволили виїжджати: спортсменам національних збірних команд України з олімпійських,