У яких випадках доречно справляти весілля під час війни

Війна диктує свої правила життя, і далеко не всім виходить миритися з ними. Хтось, як і раніше, не може до кінця адаптуватися до нової реальності. А комусь, навпаки, вдається триматися на плаву, незважаючи на всі труднощі.

Ні перше, ні друге не дає підстав для того, щоб почати засуджувати одне одного. Кожен переживе те, що відбувається, по-своєму. І це нормально, оскільки сама війна ненормальна як явище.

Проте багато хто переживає через те, що намагається жити своє життя тут і зараз. Українці відчувають почуття провини (синдром вцілілого), перебуваючи на відносно безпечних територіях. Наприклад, у центральних та західних областях країни.

Життя дійсно йде своєю чергою. І якщо ти маєш можливість додати до неї хоча б трохи фарб, обов’язково зроби це. Мабуть, це головна причина, чому багато закоханих пар вирішуються узаконити свої відносини в умовах війни.

На тлі своєрідного весільного буму в мережі з’являються різні статті з рекомендаціями наречених. Наприклад, яке вбрання краще вибрати з погляду практичності. Сьогодні жінки все частіше одягаються у вишиті сорочки та сукні, тим самим підтримуючи самоідентифікацію українського народу.

Одружуються та виходять заміж як мирні жителі, так і військові. Цікаво те, що останнім можна навіть не бути присутнім на церемонії одруження. В органах юстиції опублікували список професій, представники яких не зобов’язані приходити до рагсу, щоб укласти шлюб.

Це не лише військовослужбовці ЗСУ, а й працівники СБУ, розвідники, прикордонники, працівники поліції та медустанов. А також бійці Національної гвардії та співробітники Управління державної охорони.

Щоб провести цю процедуру, військовослужбовцю потрібно подати заяву про реєстрацію шлюбу безпосередньому командиру. Він має засвідчити справжність підпису на відповідній заяві.

Чому люди одружуються під час війни

Чому люди одружуються під час війни? Насправді відповідь досить проста. По-перше, українці більше не мають змоги відкладати життя на потім.

Ніхто не знає, чим обернеться завтрашній день. Тому для людей дуже важливо увічнити у пам’яті таку трепетну подію та стати сім’єю офіційно.

По-друге, можна сказати, що це своєрідний запобіжний захід. Якщо з одним із подружжя щось трапиться, інший офіційно матиме всі підстави для вирішення можливих проблем. Крім того, сім’ї військових отримують грошову допомогу від держави у разі, якщо хтось із рідних та близьких гине на полі бою.

Люди, які мають сильну віру, розуміють, що шлюб, укладений під час війни, стає своєрідним оберегом для чоловіків і жінок, які захищають країну від ворога. Це ще один привід для того, щоб узаконити стосунки, якщо твоя кохана людина служить у лавах ЗСУ.

Попри всі аргументи виникає ще одне питання. Чи грати весілля пишно та урочисто, як це заведено? І ось тут все залежить тільки від тебе та твого вибору.

Багато пар вирішують просто розписатися, а святковий вечір у ресторані з гостями відкладають до перемоги. А є ті, хто влаштовує застілля, анітрохи не соромлячись.

Ми переконані, що ні в першому, ні в другому випадку люди не повинні засуджувати один одного. Погодься, багато хто і до війни не розуміли, навіщо потрібно організовувати весільні гуляння та пишні святкування. Тож сьогодні це питання, як і раніше, залишається особистою справою кожного.

Related Post

Евакуація з “Азовсталі”: Зеленський заявив, що поранених українських захисників вдалося вивезти з МаріуполяЕвакуація з “Азовсталі”: Зеленський заявив, що поранених українських захисників вдалося вивезти з Маріуполя

Операція з порятунку оборонців Маріуполя розпочата українськими військовими. Президент Володимир Зеленський повідомив, що поранених українських захисників Маріуполя, які героїчно тримали оборону на заводі “Азовсталь”, вдалося вивезти з блокади. Про це

Світ не готовий поширювати російську брехню навіть за великі грошіСвіт не готовий поширювати російську брехню навіть за великі гроші

У росії відкрито скаржаться, що втрачають аудиторію, оскільки ніхто у світі вже не хоче поширювати їхню брехню навіть за великі гроші. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Показати світові звірства окупантів: актор Шон Пенн знову приїхав до УкраїниПоказати світові звірства окупантів: актор Шон Пенн знову приїхав до України

Відомий американський актор та режисер Шон Пенн, який був одним із перших голлівудських режисерів, які допомагають Україні, у понеділок, 27 червня, прибув до Києва. Про це йдеться у сюжеті ТСН.