Раніше у мене не було часу на особисте життя, а тепер немає часу на роботу

Через карантин я знову почала палити. Нервую постійно через все: ситуації з старим батьком, ситуації з роботою … Тепер в день палю по півтори пачки.

За квітень отримала 3000 грн. Закономірний результат … Ринок посипався … Клієнтську базу зменшили на 60-70 відсотків. Тепер я на голому окладі. Я сиджу на угоді, тому й безгрошів’я.

У перші дні після оголошення вимушених вихідних дивилася телевізор і працювала дитсанційно. Потім навіть телевізор не включала – від нього і без того поганий настрій ще сильніше псувався.

Так пролетів квітень. По суті квітень для мене – це втрачений місяць. Знайшла стару пачку сигaрет. Вийшла на балкон, запалила. Не скажу, що стало легше, але хоча б думки вдалося впорядкувати.

З того дня я стала палити щодня. Першу пачку розтягла на чотири дні. Далі число викуpенних в день сигaрет тільки зростало.

Першого травня прокинулася і насамперед зробила чашку кави і вийшла на балкон. Тільки дістала сигaрету, як голос зверху мене зупинив: “Доброго ранку!”. Це був сусід, який жив поряд.

Привіталася. Розговорилися. Він здивувався від того, що я куpю, тому що раніше не бачив мене за цим заняттям. Так зав’язалося наше спілкування. Ось була вже майже середина травня. Знічев’я ходимо одне до одного в гості: то я до нього, то він в мене.

Хоча б якась користь від цього карантину. Раніше не було часу на особисте життя. Тепер є особисте життя, зате майже немає роботи.

Related Post

Сусіди дуже гучно розважаються в ліжку і не дають спатиСусіди дуже гучно розважаються в ліжку і не дають спати

Мої сусіди займаються цим в годину-дві ночі так, що їх чує весь будинок. Коли я поскаржилася подрузі, вона пожартувала: мовляв, ти заздриш. А мене бісить, що завтра на роботу, а

Невже чоловіків потрібно тримати в постійному стресі, щоб вони робили щось хороше для жінок?Невже чоловіків потрібно тримати в постійному стресі, щоб вони робили щось хороше для жінок?

Чи варто сходитися після розриву відносин? Зустрічалася з хлопцем три роки. Спочатку все було здорово, закохалася, рожеві окуляри немов прикипіли до очей. Через деякий час настав перша невеличка “криза”. Пелена

– Я чесне слово не розумію, за що ви на мене накинулися. Там дійсно темно, і я не розгледів відтінок. У моєї дружини сьогодні свято. Ось ви зараз собі настрій псуєте, мені зіпсуєте, я коханій. Вам від цього легше все одно не стане. Ви ж з квітами працюєте! Ви ж кожен день до прекрасного торкаєтеся! Як же так можна? У вас якась біда?– Я чесне слово не розумію, за що ви на мене накинулися. Там дійсно темно, і я не розгледів відтінок. У моєї дружини сьогодні свято. Ось ви зараз собі настрій псуєте, мені зіпсуєте, я коханій. Вам від цього легше все одно не стане. Ви ж з квітами працюєте! Ви ж кожен день до прекрасного торкаєтеся! Як же так можна? У вас якась біда?

Одного разу стався такий випадок. В той день у моєї дружини був день народження. Подарунок був заздалегідь куплений, залишалося придбати тільки троянди. Я квіти завжди намагаюся купувати в тепличному господарстві.

facebook