Ревіла, чекала звісточки

З Алексом ми познайомилися 1,7 роки тому, на сайті знайомств, мені було 28, йому 30. Я володію достатньо приємною зовнішністю, є кандидатом економічних наук, у мене є квартира і машина. На той момент я працювала в інвестиціях, вчилася в школі телеведучих, і в акторській школі, тому що дуже хотіла поміняти професію.

Алекс написав, що працює юристом, питання в основному ставив він і був досить активний. Листувалися ми недовго, Алекс практично відразу запропонував зустрітися. Заїхав за мною, ми посиділи в ресторані, враження у мене склалося неоднозначне, тому що я зрозуміла, що людина досить жорстка.

Зазвичай я не соромлюся і не мовчу, але тут у мене не було слів, я слухала його. Коли підвіз мене додому, підвів підсумок: ти мені дуже сподобалася, я сподіваюся, що ми будемо спілкуватися. Я мило посміхнулася і пішла додому з думкою, що якщо він більше не напише, я не засмучусь.

Однак він писав, дзвонив кожен день і пропонував зустрітися. Ми ходили в кафе, базікали і він відвозив мене додому, не намагаючись поцілувати або будь-яким чином порушити мій простір. Але коли він на мене дивився, я відчувала, що між нами проходить струм.

Все виглядало досить пристойно, поки не стало ясно, що робота займає практично весь його час. Ми могли бачитися тільки пізно ввечері, в тому числі і на вихідних. Я теж була досить зайнята, репетиції могли закінчитися о 2 годині ночі. Але все компенсувала його ініціатива. Завжди приїжджав, допомагав, пару раз у мене евакуювали машину, він все вирішував.

Питав, якого чоловіка я шукаю і що б я хотіла від відносин. Тоді я була досить наївною і заявила, що заміж я поки не збираюся, але для мене важливо мати стабільні відносини з надійним чоловіком, який буде мене всіляко підтримувати, в т.ч. і матеріально. У свою чергу він сказав, що йому від мене потрібно тільки щире спілкування (напевно відразу зрозумів, що я не здатна витягати гроші, тому за свій гаманець він був спокійний.)

Поступово справа дійшла до близості і можу сказати, що такого у мене ніколи в житті не було. Наші бажання в цьому плані збігалися майже повністю. Не встигла отямитися, як я виявила у себе сум за нього кожен день, а його заклопотаним.

Вибило з колії і те, що я йому на всі свята готувала сюрпризи і подарунки, а отримувала: вибач, твій подарунок вдома, я його забув. Ну і далі тиша по цій частині. Гордість не дозволяла нічого сказати, але було неприємно.

Один раз мене ледь не позбав прав, він приїхав, все вирішив. Я переконала себе, що йому подобається проявляти конкретну турбот, а не бігати з кульками і букетами.

Далі почалася епоха зникнень. Перший раз він пропав на тиждень, потім з’явився з синцем під оком і сказав, що був на складному затримання, де отримав струс мозку, лежав у лікарні.

Потім пропав на місяць. Спочатку я не брала трубку. Тиждень писав про те, що навіть у злочинців є шанс сказати слова на свій захист. Погодилася зустрітися. Чекала пояснень. Сказав, що на нього хотіли завести кримінальну справу, але не знайшли доказів (в принципі я не здивувалася). Пообіцяв, що ми полетимо разом у відпустку.

Так вийшло, що ці події співпали з 8-м березня. Я, природно, чекала поздоровлень, тим більше, що людинb місяць не було і ми тільки «возз’єдналися». Отримала смс: дорога моя дівчинка! Зі святом тебе! Бажаю богатирського здоров’я! Я чекала до вечора яких-небудь ще вчинків, але зрозуміла, що це максимум поздоровлень.

Корона злетіла, мене заколбасіло і накатала повідомлення в дусі: я гідна кращого, це обурливо, прощай!

Він навіть нічого не відповів. Проревіла ніч, полетіла з подругою в Сочі, переконуючи себе, що нарешті позбулася цього козла. Заблокувала та видалила всі номери, готувалася до облоги, дурненька. Ніхто мені і не намагався писати, тим більше дзвонити.

В агонії прожила три місяці. Чекала каяття. Почала читати Ваш блог. Зрозуміла, що я e глибокому мінусі, треба прокачувати ресурси. Пішла з роботи (треба сказати, роботу свою я ненавиділа), спробувала відкрити свій бізнес.

Ходила на побачення, але звичайно все було не те. В результаті не витримала, написала. Аktrc відразу відповів, що з радістю побачиться. Приїхав, пішли в ресторан. Я сказала, що зараз по-іншому дивлюся на наші відносини, що перегнула палицю.

Він був милий і уважний. Мені здається він знав, що я прийду сама. Відносини як би відновилися. Зрозуміло, що після цього моя цінність впала ще нижче і тепер спілкування стало рідше, ініціативи з його боку практично не було. Переписка ініціювалася в основному мною, зустрічі теж.

В один прекрасний травневий день, після проведеної ночі, Алекс був в такому піднесеному настрої, що запропонував мені прокотитися по річці на теплоході, навіть забронював квитки. Я була щаслива. За весь час ми жодного разу удвох нікуди вдень не вибиралися.

Поїду, каже, поголюся, і за тобою, як раз встигнемо до 7 години. Як ви зрозуміли, в результаті я сиділа ввечері одна нафарбована, його телефон не відповідав. Я вирішила, що це остання крапля. Заблокувала та видалила ВСЕ.

Минуло два місяці. Я жила в принципі нормально, у мене з’явився чоловік, який за мною доглядав. Єдине, з роботою все було зовсім погано, тому в основному я думала про те, як заробити грошей.

Тут прилітає повідомлення з незнайомого номера: «Дорога, я розумію, що для тебе це все виглядає дивно, і у тебе є всі підстави мені не відповідати, але, повір, ти для мене дуже важлива. Думаю про тебе кожен день. Зараз не в Києві». Ну чудово, вирішила я, зараз саме час «екологічно» все закінчити, перебуваючи в мінусі, коли плюс з’явився.

Через три тижні роздумів пишу, що є почуття, але мабуть в його житті немає для мене місця, я не хочу вантажити собою, тому не будемо продовжувати. Відповідає: у мене теж є почуття, зрозумій, прости і бла -бла бла …. На це я нічого не відповіла.

Проходить ще місяць. Приходить смс: «Дорога, я в Києві! Ти не уявляєш, як я скучив! Мої почуття неможливо описати в повідомленні. Давай побачимося і поговоримо, будь ласка». Мовчала три дні, але кров кипіла і в підсумку я погодилася, дуже цікаво було знати, поголився все-таки він за чотири місяці чи ні. Приїхав, говорив в основному він.

Текст тригодинного пояснення зводився до того, що:

1. Ти для мене стала дуже важливою людиною моєму житті
2. Якщо ти думаєш, що мені від тебе потрібен тільки секс, то це не так (типу за цей час я міг займатися сексом з ким хочу), я хочу серйозних стосунків з тобою
3. Я зрозумію, якщо ти мене пошлеш, ти маєш на це повне право
4. Все зміниться, це тимчасові труднощі.

Повірила, помирилися. Наближався мій день народження. Я поїхала до батьків, тому що з мамою він в один день і завжди намагаюся бути в цей день з родиною. Подзвонив, привітав, сказав, що чекає з подарунками. Приїжджаю -тишина.

Здавалося б, все як завжди, дивуватися більше нема чому. Але серце було не на місці, дай думаю подивлюся в новинах (він за службовим обов’язком завжди представляв свою прокуратуру на всяких заходах). А він виявляється герой газет, пишуть: затриманий за підозрою вимагання хабара в особливо великому розмірі. Ну я природно в сльози, не знаю куди бігти, адже у мене немає номерів його рідних, збиралася навіть піти в його прокуратуру, щоб мені сказали, де його утримують.

Близькі відмовляли: не лізь, ще тобі дістанеться, прийдуть з обшуками. Подруга працює в МВС, підтвердила, що сидить, до нього нікого не пускають, крім близьких родичів. Коротше, перший місяць ревіла, чекала звісточки. Але врешті-решт прийшла до висновку, що він доросла людина, якщо немає новин, значить він так хоче.

Стала жити далі. З грошима стало зовсім погано, треба було терміново щось робити. Почала посилено працювати.

Минуло півроку. Тут в інстаграмі мені почав писати якийсь дуже дивний чоловік, морочив голову. В принципі я досить жорстко обірвала переписку: напишіть, чим можу допомогти, якщо нічого конкретного немає, то не витрачайте мій час. Чи треба говорити, що це виявився він. Я була в шоці!

Підхопилася і побігла до нього. З’ясувалося, що так, зараз у нього реальні проблеми, але не такі, які описали в ЗМІ, його не посадили (як виявилося, подруга нічого не перевіряла і сказала мені, що він сидить, просто щоб я відстала), але його життя досить різко змінилося. Природно, він не хотів втягувати мене в усі це, і перші пару місяців йому було точно не до романтики.

Зараз ситуація все ще плачевна, але могло бути і гірше. Що він хоче від мене? Бути разом, почуття сильні, більше він не пропаде і все таке. Що відбувалося зі мною, складно описати, це все здавалося мені страшним кошмаром, який повинен коли-небудь закінчиться.

Істерії, плакала, він слухав все і говорив, що я ж дівчинка, таке буває. Свої наміри він озвучив, повторювати десять раз не буде, якщо я вважаю, що хоче мене використати, то може більше не дзвонити.

Перший час мені здавалося, що я повинна розірвати це порочне коло, він знову пропаде, і я йому потрібна просто тому, що в даній ситуації йому складно знайти нову дівчину.

Але я розуміла, що просто не зможу не відповідати йому. Прочитала всі статті про аддикцию, немає сумнівів, що я- аддикт. Хоча зараз у мене цікава робота, яка нарешті почала приносити мені гроші, я ходжу в спорт-зал, в салони краси, нестачі уваги чоловіків не відчуваю.

На даний момент я ніяк не ініціюю спілкування, намагаюся менше думати про нього. Усвідомлюю, що все може закінчиться один момент. Він сам пише, якщо не відповідаю, дзвонить. Бачимося регулярно, на вихідних залишаюся у нього. У побуті все робить: купує продукти, готує сніданки, миє посуд, обіймає ночами, в близості активний. Раніше я була залежна від цього з ним, руки тряслися, ноги підкошувалися. Зараз він все частіше говорить, як йому добре, що це найкраще в його житті. Запропонував допомогти з машиною. Я спеціально сама не нагадувала йому, але він все зробив.

Не можу стверджувати, що нас чекає щасливе майбутнє, у мене є страх, що він зникне. Однак справедливості заради треба зауважити, що без нього я точно не пропаду. Він уже стільки разів обманював мене, що я просто перестала на нього розраховувати.  Не знаю, чи варто плекати ілюзії.

Виносити йому мозок зараз ніби як приводів немає, коли нічого не чекаєш, тебе нічого і не засмучує.

Раніше він здавався мені розважливим лиходієм, але з’ясувалося, що він навіть і не пам’ятає, які жахливі образи він мені завдав. Розумію, що зараз моя значимість дуже низька, але іноді хочеться ризикнути і спробувати закохати його в себе (так, ось так мене хитає). Ну і звичайно цікаво, навіщо він все-таки повертається?

You cannot copy content of this page