fbpx

Ревіла, чекала звісточки

З Алексом ми познайомилися 1,7 роки тому, на сайті знайомств, мені було 28, йому 30. Я володію достатньо приємною зовнішністю, є кандидатом економічних наук, у мене є квартира і машина. На той момент я працювала в інвестиціях, вчилася в школі телеведучих, і в акторській школі, тому що дуже хотіла поміняти професію.

Алекс написав, що працює юристом, питання в основному ставив він і був досить активний. Листувалися ми недовго, Алекс практично відразу запропонував зустрітися. Заїхав за мною, ми посиділи в ресторані, враження у мене склалося неоднозначне, тому що я зрозуміла, що людина досить жорстка.

Зазвичай я не соромлюся і не мовчу, але тут у мене не було слів, я слухала його. Коли підвіз мене додому, підвів підсумок: ти мені дуже сподобалася, я сподіваюся, що ми будемо спілкуватися. Я мило посміхнулася і пішла додому з думкою, що якщо він більше не напише, я не засмучусь.

Однак він писав, дзвонив кожен день і пропонував зустрітися. Ми ходили в кафе, базікали і він відвозив мене додому, не намагаючись поцілувати або будь-яким чином порушити мій простір. Але коли він на мене дивився, я відчувала, що між нами проходить струм.

Все виглядало досить пристойно, поки не стало ясно, що робота займає практично весь його час. Ми могли бачитися тільки пізно ввечері, в тому числі і на вихідних. Я теж була досить зайнята, репетиції могли закінчитися о 2 годині ночі. Але все компенсувала його ініціатива. Завжди приїжджав, допомагав, пару раз у мене евакуювали машину, він все вирішував.

Питав, якого чоловіка я шукаю і що б я хотіла від відносин. Тоді я була досить наївною і заявила, що заміж я поки не збираюся, але для мене важливо мати стабільні відносини з надійним чоловіком, який буде мене всіляко підтримувати, в т.ч. і матеріально. У свою чергу він сказав, що йому від мене потрібно тільки щире спілкування (напевно відразу зрозумів, що я не здатна витягати гроші, тому за свій гаманець він був спокійний.)

Поступово справа дійшла до близості і можу сказати, що такого у мене ніколи в житті не було. Наші бажання в цьому плані збігалися майже повністю. Не встигла отямитися, як я виявила у себе сум за нього кожен день, а його заклопотаним.

Вибило з колії і те, що я йому на всі свята готувала сюрпризи і подарунки, а отримувала: вибач, твій подарунок вдома, я його забув. Ну і далі тиша по цій частині. Гордість не дозволяла нічого сказати, але було неприємно.

Один раз мене ледь не позбав прав, він приїхав, все вирішив. Я переконала себе, що йому подобається проявляти конкретну турбот, а не бігати з кульками і букетами.

Далі почалася епоха зникнень. Перший раз він пропав на тиждень, потім з’явився з синцем під оком і сказав, що був на складному затримання, де отримав струс мозку, лежав у лікарні.

Потім пропав на місяць. Спочатку я не брала трубку. Тиждень писав про те, що навіть у злочинців є шанс сказати слова на свій захист. Погодилася зустрітися. Чекала пояснень. Сказав, що на нього хотіли завести кримінальну справу, але не знайшли доказів (в принципі я не здивувалася). Пообіцяв, що ми полетимо разом у відпустку.

Так вийшло, що ці події співпали з 8-м березня. Я, природно, чекала поздоровлень, тим більше, що людинb місяць не було і ми тільки «возз’єдналися». Отримала смс: дорога моя дівчинка! Зі святом тебе! Бажаю богатирського здоров’я! Я чекала до вечора яких-небудь ще вчинків, але зрозуміла, що це максимум поздоровлень.

Корона злетіла, мене заколбасіло і накатала повідомлення в дусі: я гідна кращого, це обурливо, прощай!

Він навіть нічого не відповів. Проревіла ніч, полетіла з подругою в Сочі, переконуючи себе, що нарешті позбулася цього козла. Заблокувала та видалила всі номери, готувалася до облоги, дурненька. Ніхто мені і не намагався писати, тим більше дзвонити.

В агонії прожила три місяці. Чекала каяття. Почала читати Ваш блог. Зрозуміла, що я e глибокому мінусі, треба прокачувати ресурси. Пішла з роботи (треба сказати, роботу свою я ненавиділа), спробувала відкрити свій бізнес.

Ходила на побачення, але звичайно все було не те. В результаті не витримала, написала. Аktrc відразу відповів, що з радістю побачиться. Приїхав, пішли в ресторан. Я сказала, що зараз по-іншому дивлюся на наші відносини, що перегнула палицю.

Він був милий і уважний. Мені здається він знав, що я прийду сама. Відносини як би відновилися. Зрозуміло, що після цього моя цінність впала ще нижче і тепер спілкування стало рідше, ініціативи з його боку практично не було. Переписка ініціювалася в основному мною, зустрічі теж.

В один прекрасний травневий день, після проведеної ночі, Алекс був в такому піднесеному настрої, що запропонував мені прокотитися по річці на теплоході, навіть забронював квитки. Я була щаслива. За весь час ми жодного разу удвох нікуди вдень не вибиралися.

Поїду, каже, поголюся, і за тобою, як раз встигнемо до 7 години. Як ви зрозуміли, в результаті я сиділа ввечері одна нафарбована, його телефон не відповідав. Я вирішила, що це остання крапля. Заблокувала та видалила ВСЕ.

Минуло два місяці. Я жила в принципі нормально, у мене з’явився чоловік, який за мною доглядав. Єдине, з роботою все було зовсім погано, тому в основному я думала про те, як заробити грошей.

Тут прилітає повідомлення з незнайомого номера: «Дорога, я розумію, що для тебе це все виглядає дивно, і у тебе є всі підстави мені не відповідати, але, повір, ти для мене дуже важлива. Думаю про тебе кожен день. Зараз не в Києві». Ну чудово, вирішила я, зараз саме час «екологічно» все закінчити, перебуваючи в мінусі, коли плюс з’явився.

Через три тижні роздумів пишу, що є почуття, але мабуть в його житті немає для мене місця, я не хочу вантажити собою, тому не будемо продовжувати. Відповідає: у мене теж є почуття, зрозумій, прости і бла -бла бла …. На це я нічого не відповіла.

Проходить ще місяць. Приходить смс: «Дорога, я в Києві! Ти не уявляєш, як я скучив! Мої почуття неможливо описати в повідомленні. Давай побачимося і поговоримо, будь ласка». Мовчала три дні, але кров кипіла і в підсумку я погодилася, дуже цікаво було знати, поголився все-таки він за чотири місяці чи ні. Приїхав, говорив в основному він.

Текст тригодинного пояснення зводився до того, що:

1. Ти для мене стала дуже важливою людиною моєму житті
2. Якщо ти думаєш, що мені від тебе потрібен тільки секс, то це не так (типу за цей час я міг займатися сексом з ким хочу), я хочу серйозних стосунків з тобою
3. Я зрозумію, якщо ти мене пошлеш, ти маєш на це повне право
4. Все зміниться, це тимчасові труднощі.

Повірила, помирилися. Наближався мій день народження. Я поїхала до батьків, тому що з мамою він в один день і завжди намагаюся бути в цей день з родиною. Подзвонив, привітав, сказав, що чекає з подарунками. Приїжджаю -тишина.

Здавалося б, все як завжди, дивуватися більше нема чому. Але серце було не на місці, дай думаю подивлюся в новинах (він за службовим обов’язком завжди представляв свою прокуратуру на всяких заходах). А він виявляється герой газет, пишуть: затриманий за підозрою вимагання хабара в особливо великому розмірі. Ну я природно в сльози, не знаю куди бігти, адже у мене немає номерів його рідних, збиралася навіть піти в його прокуратуру, щоб мені сказали, де його утримують.

Близькі відмовляли: не лізь, ще тобі дістанеться, прийдуть з обшуками. Подруга працює в МВС, підтвердила, що сидить, до нього нікого не пускають, крім близьких родичів. Коротше, перший місяць ревіла, чекала звісточки. Але врешті-решт прийшла до висновку, що він доросла людина, якщо немає новин, значить він так хоче.

Стала жити далі. З грошима стало зовсім погано, треба було терміново щось робити. Почала посилено працювати.

Минуло півроку. Тут в інстаграмі мені почав писати якийсь дуже дивний чоловік, морочив голову. В принципі я досить жорстко обірвала переписку: напишіть, чим можу допомогти, якщо нічого конкретного немає, то не витрачайте мій час. Чи треба говорити, що це виявився він. Я була в шоці!

Підхопилася і побігла до нього. З’ясувалося, що так, зараз у нього реальні проблеми, але не такі, які описали в ЗМІ, його не посадили (як виявилося, подруга нічого не перевіряла і сказала мені, що він сидить, просто щоб я відстала), але його життя досить різко змінилося. Природно, він не хотів втягувати мене в усі це, і перші пару місяців йому було точно не до романтики.

Зараз ситуація все ще плачевна, але могло бути і гірше. Що він хоче від мене? Бути разом, почуття сильні, більше він не пропаде і все таке. Що відбувалося зі мною, складно описати, це все здавалося мені страшним кошмаром, який повинен коли-небудь закінчиться.

Істерії, плакала, він слухав все і говорив, що я ж дівчинка, таке буває. Свої наміри він озвучив, повторювати десять раз не буде, якщо я вважаю, що хоче мене використати, то може більше не дзвонити.

Перший час мені здавалося, що я повинна розірвати це порочне коло, він знову пропаде, і я йому потрібна просто тому, що в даній ситуації йому складно знайти нову дівчину.

Але я розуміла, що просто не зможу не відповідати йому. Прочитала всі статті про аддикцию, немає сумнівів, що я- аддикт. Хоча зараз у мене цікава робота, яка нарешті почала приносити мені гроші, я ходжу в спорт-зал, в салони краси, нестачі уваги чоловіків не відчуваю.

На даний момент я ніяк не ініціюю спілкування, намагаюся менше думати про нього. Усвідомлюю, що все може закінчиться один момент. Він сам пише, якщо не відповідаю, дзвонить. Бачимося регулярно, на вихідних залишаюся у нього. У побуті все робить: купує продукти, готує сніданки, миє посуд, обіймає ночами, в близості активний. Раніше я була залежна від цього з ним, руки тряслися, ноги підкошувалися. Зараз він все частіше говорить, як йому добре, що це найкраще в його житті. Запропонував допомогти з машиною. Я спеціально сама не нагадувала йому, але він все зробив.

Не можу стверджувати, що нас чекає щасливе майбутнє, у мене є страх, що він зникне. Однак справедливості заради треба зауважити, що без нього я точно не пропаду. Він уже стільки разів обманював мене, що я просто перестала на нього розраховувати.  Не знаю, чи варто плекати ілюзії.

Виносити йому мозок зараз ніби як приводів немає, коли нічого не чекаєш, тебе нічого і не засмучує.

Раніше він здавався мені розважливим лиходієм, але з’ясувалося, що він навіть і не пам’ятає, які жахливі образи він мені завдав. Розумію, що зараз моя значимість дуже низька, але іноді хочеться ризикнути і спробувати закохати його в себе (так, ось так мене хитає). Ну і звичайно цікаво, навіщо він все-таки повертається?

Related Post

Чи є у мене право щось йому говорити про свій список бажань і невдоволенняЧи є у мене право щось йому говорити про свій список бажань і невдоволення

Моя історія почалася ще в лютому, хоча тоді я, звичайно, не думала, що це стане історією. У нас хороша команда програмістів, молода, але вже по-робочому дружна. Я – продукт менеджер

Мій тато все життя зраджував мамі, а я за цим спостерігала. Але знаєте, я з цього винесла душе багато життєвих уроківМій тато все життя зраджував мамі, а я за цим спостерігала. Але знаєте, я з цього винесла душе багато життєвих уроків

Зазвичай батьки намагаються подавати хороший приклад своїм дітям. На жаль, мої навпаки показали, як робити не треба. Тато часто зраджував мамі, вона була дуже тиха і слабка за характером, тому

facebook