Російський солдат здав українським бійцям танк за винагороду

У МВС розповіли, що російський солдат здав українським бійцям ворожий танк за винагороду. Так, у нас зараз триває активна кампанія з прийому металобрухту з боліт.

Як розповів радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів, упродовж кількох тижнів Національна поліція ідентифікувала телефони, якими користуються окупанти. На ці номери відбувалося регулярне розсилання СМС-повідомлень з інструкцією, як здатися в полон та здати техніку.

“Міша” здався сам, і танк свій здав

Тож кілька днів тому, зазначає Віктор Андрусів, до них зателефонував “Міша”. Інформацію про нього передали до ГУР, яке призначило йому місце зустрічі.

Окупант таки під’їхав, а наші хлопці з дрону переконалися, що він все ж таки один, і що це не пастка. Після цього спецназівці його затримали.

Що з’ясувалося? Зі всього екіпажу залишився він один. Інші орки просто втекли додому. Тому “Міша” не бачив сенсу воювати наодинці, але й додому повернутися не міг, бо йому пригрозили розстрілом, який потім спишуть на бойові втрати.

Мишко розповів, що їжі практично не залишилося, управління військами хаотичне та практично відсутнє. Деморалізація колосальна,
– Додав Андросов.

Тому тепер окупант отримав досить комфортні умови утримання. А за танк, який він здав, йому обіцяють виплатити 10 тисяч доларів після закінчення війни.

Related Post

Білорусь заявила про втрату до $18 млрд експорту через санкціїБілорусь заявила про втрату до $18 млрд експорту через санкції

Прем’єр-міністр Білорусі Роман Головченко назвав обсяг заблокованого через санкції експорту в ЄС та Північну Америку. Ця сума становить близько $16-18 млрд. “Через санкції виявився заблокованим практично весь експорт Білорусі до

Держрегулювання цін на пальне призупинено: якої вартості можна очікувати?Держрегулювання цін на пальне призупинено: якої вартості можна очікувати?

Державне регулювання цін на моторне пальне в Україні призупинили. Вартість бензину і дизельного палива на АЗС зміниться. Держава очікує, що максимальні ціни на дизель не перевищуватимуть 58 гривень за літр.

Світ не готовий поширювати російську брехню навіть за великі грошіСвіт не готовий поширювати російську брехню навіть за великі гроші

У росії відкрито скаржаться, що втрачають аудиторію, оскільки ніхто у світі вже не хоче поширювати їхню брехню навіть за великі гроші. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.