Що буде, якщо носити резинку для волосся на зап’ясті

Жіночий активний спосіб життя диктує свої правила. Жодна сучасна панянка не вийде на вулицю без пляшечки води, засобів особистої гігієни і, звичайно, резинки для волосся. Погодься, хто знає, куди приведе тебе сьогоднішній день. Найчастіше дівчата носять резинки на зап’ясті, щоб не загубити їх, поки вони їм не потрібні. Але виявилось, що резинка для волосся на руці може привести до неприємних наслідків.

Чому не варто носити резинку для волосся на руці?

По-перше, резинка може привести до проблем з кровообігом. Коли ти одягаєш аксесуар на зап’ястя, він перетискає кровоносні судини. А це заважає нормальному руху крові. В результаті ти можеш відчувати часту біль в руці і оніміння пальців.

По-друге, фарба, якою покривають резинки, або сам матеріал можуть викликати алергічну реакцію на шкірі. Тому стеж за якістю аксесуарів для волосся. Чим вони дешевше, тим вище ймовірність, що річ не дуже хорошої якості.

У резинках з тканини може утворюватися грибок. Це можливо, якщо носити аксесуар на руці в басейні, сауні або лазні, а потім не просушувати його. В ідеалі таку резинку для волосся потрібно систематично прати і повністю висушувати перед використанням. Грибок на руці – не найприємніша перспектива. Крім того, їм дуже легко можна заразити оточуючих.

Якщо у тебе суха або чутлива шкіра рук, резинка на зап’ясті просто протипоказана. Аксесуар може пошкодити шкіру, на якій утворюються мікротріщини. А через них інфекція легко потрапить всередину організму. Подібна історія сталася з однією дівчиною з Америки. Після тривалого носіння пов’язки для волосся на руці Одрі Копп помітила невелику шишку на зап’ясті. В результаті американці довелося зробити операцію і пройти відповідне лікування. Від вкрай плачевних наслідків її врятував хороший імунітет і своєчасне втручання лікарів.

Як би барвисто ти не вбралася, резинка для волосся на руці зіпсує твій образ. Мабуть, це найменш шкідливий наслідок носіння аксесуара на зап’ясті. Проте, жодна поважаюча себе панянка не захотіла б потрапити в халепу. Тому ми рекомендуємо замінити резинку на руці красивим браслетом або стильним годинником.

Якщо ти забула резинку вдома, а волосся потрібно прибрати, скористайся звичайним олівцем або ручкою. Так-так, точно як китаянки. Просто закрути волосся джгутом, потім сформуй пучок і проткни його по діагоналі. От і все. Волосся більше не заважає, а ти можеш і далі займатися своїми справами.

Як бачиш, резинка для волосся на руці – це дійсно не найбільш вдала ідея. Та й виглядає подібний аксесуар на зап’ясті провально.

You cannot copy content of this page