Сприятливі дні для стрижки волосся в вересні 2020

Місячний календар стрижок і фарбування волосся на вересень 2020 року підкаже вам, коли краще відвідати перукаря і стиліста, щоб будь-які маніпуляції з зачіскою були вдалими.

Не без підстави вважається, що зміни в навколишньому середовищі сильно впливають на зростання і стан волосся. Але хто б міг подумати, що в список цих факторів можна віднести фази Місяця! А тим часом багато жінок відзначають, що якщо стригтися в певні дні, результат завжди на сто відсотків відповідає очікуванням.

Місячний календар стрижок на вересень-2020: сприятливі дні
Стрижка в правильний час може прискорити або сповільнити ріст волосся. Якщо ви бажаєте їх відрощувати, важливо знати сприятливі дні для волосся в вересні 2020 го.

Особливо місячний календар стрижок актуальний для тих, хто часто міняє зачіски, любить експериментувати з формою стрижки і відтінками фарбування. Зберегти шевелюру міцною і здоровою після численних процедур якраз і допоможе знання про фази Місяця.

Зірки говорять, що для стрижки волосся краще вибрати день, коли зростаючий Місяць знаходиться в першій або другій чверті.
Сприятливими днями для стрижки волосся у вересні 2020 року є 1, 2, 6-10, 14, 17, 20, 21-24, 26, 28 вересня.

Якщо ви – рідкісний гість перукарні, вибирайте дату, коли Місяць розташовується в порядку спадання фазі. Це допоможе зміцнити волосяні цибулини і послужить профілактикою випадання.

Однак пам’ятайте, що рости пострижене в ці дати волосся буде повільно. Ті, хто надає великого значення впливу зірок, переконані, що в молодика стригтися не можна – це вкорочує життя людини. Якщо ви схильні вірити в такі передбачення, у вересні 2020 го уникайте стрижки 17-го числа. Молодик настане 17 вересня в 13 годин 59 хвилин.

Сприятливі дні у вересні-2020 для фарбування волосся
Сприятливими днями для фарбування волосся в вересні 2020 року буде 2, 6-9, 14, 18, 21, 23-25 ​​вересня. Фарбування в ці дати зведе до мінімуму пошкодження в результаті хімічного впливу.

Related Post

Названо 5 секретів продовження молодостіНазвано 5 секретів продовження молодості

Фахівці обговорили патології суглобів у літніх людей, вплив артеріальної гіпертензії на активне довголіття, особливо вакцинації тих, кому за шістдесят … Ці проблеми цікавлять багатьох. А ось що цікавить усіх, так

Вічно молода 58-річна жінка розкрила секрет підтягнутого тіла без целюлітуВічно молода 58-річна жінка розкрила секрет підтягнутого тіла без целюліту

Вічно молода» мешканка Лондона,у якій є 26-річна дочка, розкрила секрет моложавої зовнішності і стрункої фігури. 58-річна власниця бренду нижньої білизни Алізе Регер (Aliza Reger) розповіла, в чому запорука її підтягнутого

6 найкрасивіших знаків Зодіаку, від яких всі у захваті6 найкрасивіших знаків Зодіаку, від яких всі у захваті

Насправді говорити про те, що існують найкрасивіші знаки Зодіаку – нерозумно. Адже всі люди по-своєму прекрасні, що робить їх унікальними і особливими. Але все ж згідно з опитуваннями різних модних

facebook