Стрижка героїні з серіалу «Друзі» стала новим модним трендом

Перукар дружини принца Гаррі Меган Маркл назвав зачіску однієї з героїнь американського серіалу «Друзі» новим модним трендом.

Йдеться про стрижку боб з прямими видовженими пасмами, як у персонажа Рейчел Грін, роль якої виконала актриса Дженніфер Еністон.

Через тривалий режим самоізоляції люди приходять в салони з довгим волоссям більш природньої форми. Багато людей за цей час відростили чубок, що дозволило їм уникнути цю безглузду “проміжну” довжину. Тепер вони хочуть подовжений боб, але з більш довгими пасмами спереду – отака сучасна версія Рейчел.

Однак, якщо у героїні серіалу 1990-х років текстура волосся була ідеально гладкою, сьогоднішні клієнтки просять про більш природню, недбалу зачіску.

Також в даний момент популярністю у дівчат користується природний колір волосся, тому навіть коли вони приходять на фарбування, найчастіше просять залишити їм свій колір біля коріння.

У червні користувачі мережі поділилися знімками невдалих б’юті-процедур, проведених самостійно в домашніх умовах, і запустили новий флешмоб.

Один з користувачів спробував поголитися за допомогою електричної машинки і в результаті залишив на голові кілька лисин. У той же час дві дівчини анонімно опублікували фото своїх стрижок з нерівними зрізами.

You cannot copy content of this page