Чи довго прослужить сумка зі штучної шкіри?

Штучна шкіра

Багато виробників  використовують такий полімерний матеріал, як штучна шкіра. Властивості цього матеріалу дозволяють застосовувати його в сфері виготовлення галантерейних виробів, взуття, верхнього одягу і багато чого іншого.

Чим же штучна шкіра відрізняється від натуральної?

Відмінності між штучною та натуральної шкірою
Істотних відмінностей між двома цими матеріалами не існує. А за багатьма характеристиками штучна шкіра взагалі нічим не відрізняється від натуральної!

Різноманітність сучасних технологій дозволила створити безліч спеціальних методів, які дозволяють підвищити якість штучної шкіри. Таким чином, сумка зі штучної шкіри може бути такою ж морозостійкої, водонепроникною, мати високу зносостійкість і бути комфортною в експлуатації.

При цьому не варто забувати про такий важливий чинник, як вартість виробу. Саме штучна шкіра допоможе Вам значно заощадити і при цьому виглядати модно, адже її вартість набагато нижче, ніж вартість виробів з натуральної шкіри.

Необхідно відзначити нешкідливість і гіпоалергенність виробів зі штучної шкіри. До речі, сьогодні існують різні види штучної шкіри – екошкіра, кожзам і винилискожа.

Грамотний догляд за штучною шкірою

Припустимо, у Вас є сумка зі штучної шкіри. Так як же правильно за нею доглядати, щоб продовжити термін її експлуатації до декількох сезонів? Для цього є кілька простих правил:

– Рекомендується використання косметичних засобів, створених спеціально для виробів зі штучної шкіри. Різні спреї, серветки, губки – зараз існує величезна кількість засобів, які дозволяють мінімізувати тимчасові витрати на догляд продовжити термін експлуатації. Такі засоби підвищують водовідштовхувальні властивості, допомагають приховати подряпини і потертості, перешкоджають запиленію вироби. Як правило, такі засоби не завдадуть для Вашого гаманця істотної шкоди.

–  Легкі забруднення рекомендується видаляти якнайшвидше. Справа в тому, що плями можуть досить швидко проникнути в структуру штучної шкіри, після чого видалити їх буде досить важко. Якщо діяти швидко, сумка зі штучної шкіри може бути очищена за пару хвилин за допомогою звичайних вологих серветок.

– Якщо ж Вашу сумку зіпсувала досить велика пляма, то позбутися від неї можна за допомогою ватних дисків або м’якої тканини, які попередньо необхідно змочити миючим розчином. Наприклад, можна використовувати засоби, призначені для вовни або шовку. Після очищення слід змити і насухо протерти виріб ганчірочкою. Все, Ваша сумка зі штучної шкіри знову як новенька і готова радувати Вас!

– Сумка зі штучної шкіри сильно намокла? Не слід її вичавлювати – ці дії можуть призвести до деформації виробу! Досить повісити її, розправити і почекати, поки вона висохне сама.

– Украй не рекомендується прати сумку зі штучної шкіри. Причому, це стосується як ручного, так і машинного прання. Прання може привести до деформації вироби зі штучної шкіри.

–  Ваша сумка зі штучної шкіри покрилася розводами після дощу? На ній залишилися жирні плями? Не варто турбуватися, це легко усувається! Протріть пляму вологою ганчірочкою, попередньо змоченою в слабкому мильному розчині.

Сушка виробів, створених зі штучної шкіри, повинна проводитися при природній кімнатній температурі. При сушінні вкрай не рекомендується використовувати такі технічні засоби, як фен. Звичайну повсякденну чистку сумок зі штучної шкіри можна проводити за допомогою сухих нежорстких щіток, які дозволять швидко видалити наліт.

You cannot copy content of this page