fbpx

Своїми руками щастя доньки зруйнувала, але я ж допомогти хотіла, не більше

От правду кажуть, що благими намірами вистелена дорога до пекла. А ініціатива завжди має свою кару. Ми з чоловіком маємо непоганий заробіток, незважаючи на те, що досі вже на пенсії.

Вирішили допомогти молодим, точніше своїй єдиній доньці і зятю трішки грошима, адже виплатили іпотеку якраз. Для нас сума це не велика, але для внуків і діток було б приємно, та і взагалі, куди ж їх ті гроші тратити, якщо не на дітей? З собою ж ми їх не заберемо?

Я почала щомісяця скидати на карту доньки невелику суму коштів на її розходи. Спочатку донька поводила себе дуже скромно, нічого не посила, боялася витрачати, щось відкладала, але потім чи я привчила її, чи то в мене погляди на життя змінилися, але витрати її стали більшими.

Батько, точніше мій чоловік 2 рази на тиждень привозив їм продукти, 3 внуків як не як, то овочі привезе, то фрукти свіжі. І дійшло все до того, що гроші почали вимагати вже як дань.

Я кажу, доню, може б відкладали що на машину нову там чи на квартиру. А вона мені відповідає, що немає з чого, ось я скину їй гроші, то їй на манікюр, на стрижку, потім абонемент в фітнес, а ще по магазинам.

Я розумію, що молода мама, хоче себе відчувати потрібно. Але зять геть розслабився, перестав гроші приносити додому, доня не йде на роботу, бо 3 школярі вдома. А на тепер їх всіх тягнути?

Я вибачилася і сказала донці, що грошей більше не буде. Зрозуміла свою помилку і побачила які медвежу послугу я їм робила. Тепер відчуваю себе винною в тому, що зять себе так веде, що донька стала марнотратством страждати.

Я бачила що до цього вони скоромно жили, точніше на свої гроші, а чужі то нащо берегти, адже мати ще дасть. Дочка образилася, але нічого так і не зрозуміла. Я їй намагалася пояснити що так не можна, а вона все твердить що я їй манікюр зірвала. Може хто з таким зіштовхувався, як виправити все?

Related Post

Я не готова вийти заміж, народити дитину і жити в іншій країніЯ не готова вийти заміж, народити дитину і жити в іншій країні

Я втомилася від відносин після двох з половиною років. Мій чоловік хоче сім’ю та дітей, а я не готова. Ми живемо за кордоном, недавно приїхали на батьківщину на канікули. Я

Я розумію що наломав дров, але ж я не для себе старавсяЯ розумію що наломав дров, але ж я не для себе старався

Мої батьки іноді ведуть себе як діти малі. Мама заявила що подає на розлучення. Я звісно ж думав що це черговий жарт, що помиряться, але через 3 тижні їхньої гри

Подруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доніПодруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доні

Моя подруга вийшла заміж. Вчора була її весілля. Я була свідком нареченої. Я в шоці. Ми з Женькою подруги з першого класу. Виросли в одному селищі. Все життя йдемо разом.