Син чоловіка зв’язався з поганою компанією та сидить на нашій шиї

Живемо з чоловіком 10 років, двоє дітей, 5 та 8 років. З коханим познайомилися, коли він був років 5 у розлученні, від першого шлюбу у нього син (на той момент йому було 15 років).

Чоловік пішов сам із сім’ї, але намагався ні в чому не обмежувати сина. Дорогі телефони, одяг з дитинства брендовий, кишенькові витрати, відпочинок кілька місяців за кордоном. Дуже балував сина і вважав його особливим, обраним.

Олексій, відучився за кордоном, але вчився погано, ми з чоловіком переказували гроші на картку йому, вони часто зникали у невідомому напрямку, навчання прогулював і в результаті з Англії його відрахували за прогули у навчальному закладі.

Я намагалася чоловіку відкрити очі, мовляв, не треба так балувати сина, але у відповідь було сказано, щоб я не лізла не у свої справи, і що я нічого не розумію в цьому, і хлопчик повинен змалку рости майже в нормальних умовах. Чоловік заплатив знову за навчання, і Льоша абияк закінчив університет.

Потім ми йому орендували квартиру там, я думала, що можна пожити було і в гуртожитку, але чоловік і чути не хотів про це, сказав, що не престижно це. У результаті син став водити незрозумілі компанії до себе, працювати не хотів, чоловік спонсорував грошима.

Я своєю чергою відійшла від цього питання, щоб не дратувати чоловіка, ну раз так, то навіщо лізти з порадами. У результаті син не став працювати, і повернувся до нашого рідного міста.

Сказав, що не може знайти себе, і не хоче поки що працювати. Просить купити йому свою власну квартиру, хоч би одну. Але це добре.

Від спільних знайомих я випадково дізналася, що він завів погані звички. Чоловік це приховує, та й я не питаю. Але хлопчик став дуже неадекватним, виглядає не зовсім здоровим і наче агресивним.

Мені стає страшно, а що як він зв’яжеться з компанією якоюсь поганою, і приведе до нас їх. Він ніде не працює, його повністю утримує тато.

Related Post

За кілька років в їх сім’ї з’явилася ще одна донечка. Ось так вони і жили, три дівчини від різних чоловіківЗа кілька років в їх сім’ї з’явилася ще одна донечка. Ось так вони і жили, три дівчини від різних чоловіків

Хочу розповісти життєву історію своєї подруги, яку жартома називають «Чорна вдова». У молодості вона вийшла заміж за кохану людину, народила прекрасну дочку. За розповідями, її сімейне життя не дуже вдалося.

Чоловік не хоче змінювати життя, щоб завести дитинуЧоловік не хоче змінювати життя, щоб завести дитину

Я дуже люблю чоловіка, і розумію, що в цій ситуації він не винен, і все ж таки я дуже злюся. Ось уже кілька років ми без успіху намагаємось зачати дитину.

Для мами я весь час на другому місці перед братом, який не народивсяДля мами я весь час на другому місці перед братом, який не народився

Все частіше моя мама, як тільки у нас з нею виходять якісь розбіжності, нагадує мені про те, що мене могло б і не бути, і що, може, так було б