fbpx

Так от, якщо в воду крапнути трошки розчину марганцівки

Для того щоб нормально жити людині треба пити воду. Міський водоканал запевняє нас в тому, що ми платимо за питну воду, а не технічну.

Тому пропонуємо вашій увазі сьогодні способи перевірки води в домашніх умовах. Для проведення експерименту треба всього лишень небагато вільного часу і підручні засоби.

І так, якщо налити воду з-під крану і поставити в пляшці на кілька днів в темне місце, якщо є наліт на стінках, значит вода “важка” в ній присутні солі металів, пити її можна через фільтри.

Органічні домішки, ми ж всі розуміємо про що мова так, тобто ясно, що відходи життєдіяльності людини які стікають з керамічного трону в каналізацію, а звідти в міський водопровід.

Так от, якщо в воду крапнути трошки розчину марганцівки, то вода в якій багато цих самих відходів стане буро-коричнева, або забарвиться в інший колір, тоді як нормальна вода кольору не змінить.

Хочете дізнатися наскільки чиста вода після фільтру, все просто, подивіться на дзеркало в ванній. Або нанесіть кілька крапель води на дзеркало до повного випаровування. Чим мутніша пляма, тим гірша вода.

А ще, можна дізнатися вагу води. Ви знали, що однаковий об’єм води може мати різну вагу? Для цього треба мати надчутливі ваги і 2 вида води, також однакову тару.

Ви можете здивуватися, що в двох однакових склянках води може бути різниця до 60 г. А уявіть цифру на тонах води?

Здавалося б, вода взагалі нейтральне середовище. Але ні, візьміть лакмусовий папірець і обов’язково дізнайтеся якого кольору він стане. А кажуть що у води немає смаку. Є, завжди.

Related Post

Кращий час для сну, навчання і занять спортом згідно Вашого типуКращий час для сну, навчання і занять спортом згідно Вашого типу

Хочете підвищити продуктивність або схуднути? Якщо у Вас це до сих пір не виходить, можливо, Ви робите це в невідповідний час. А до якого типу належиш ти? Згідно класифікації клінічного

Пара цих фруктів у день врятує серце і судиниПара цих фруктів у день врятує серце і судини

Британські вчені провели дослідження і з’ясували, що ці фрукти допомагають знизити рівень холестерину в крові і відмінно захищають від захворювань серця. Експерти з’ясували, що яблука багаті клітковиною і сполуками, які

Чи правда, що кондиціонери сприяють поширенню коронавірусу?Чи правда, що кондиціонери сприяють поширенню коронавірусу?

Експерти розповіли про вплив кондиціонерів на поширення коронавірусу Кондиціонери і вентилятори створюють додаткові потоки повітря і можуть розносити аерозоль вірусу на кілька метрів, тому в пандемію коронавірусу в офісах ними