Так от, якщо в воду крапнути трошки розчину марганцівки

Для того щоб нормально жити людині треба пити воду. Міський водоканал запевняє нас в тому, що ми платимо за питну воду, а не технічну.

Тому пропонуємо вашій увазі сьогодні способи перевірки води в домашніх умовах. Для проведення експерименту треба всього лишень небагато вільного часу і підручні засоби.

І так, якщо налити воду з-під крану і поставити в пляшці на кілька днів в темне місце, якщо є наліт на стінках, значит вода “важка” в ній присутні солі металів, пити її можна через фільтри.

Органічні домішки, ми ж всі розуміємо про що мова так, тобто ясно, що відходи життєдіяльності людини які стікають з керамічного трону в каналізацію, а звідти в міський водопровід.

Так от, якщо в воду крапнути трошки розчину марганцівки, то вода в якій багато цих самих відходів стане буро-коричнева, або забарвиться в інший колір, тоді як нормальна вода кольору не змінить.

Хочете дізнатися наскільки чиста вода після фільтру, все просто, подивіться на дзеркало в ванній. Або нанесіть кілька крапель води на дзеркало до повного випаровування. Чим мутніша пляма, тим гірша вода.

А ще, можна дізнатися вагу води. Ви знали, що однаковий об’єм води може мати різну вагу? Для цього треба мати надчутливі ваги і 2 вида води, також однакову тару.

Ви можете здивуватися, що в двох однакових склянках води може бути різниця до 60 г. А уявіть цифру на тонах води?

Здавалося б, вода взагалі нейтральне середовище. Але ні, візьміть лакмусовий папірець і обов’язково дізнайтеся якого кольору він стане. А кажуть що у води немає смаку. Є, завжди.

Related Post

Борщ став офіційно українським та перебуватиме під захистом ЮНЕСКОБорщ став офіційно українським та перебуватиме під захистом ЮНЕСКО

Нарешті борщ офіційно став українським! Найпопулярніша страва в Україні внесена в нематеріальну культурну спадщину ЮНЕСКО і тепер культура приготування знаходиться під охороною. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики

У якому вбранні краще зустріти 2021 рік: Важливі деталі!У якому вбранні краще зустріти 2021 рік: Важливі деталі!

Всім відомий вислів: “Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш!”, Напередодні новорічного свята звучить дуже актуально. Кожному хочеться блиснути незвичайними нарядами і вразити гостей своїм неперевершеним смаком і дизайнерським

Визнати Запорізьку Січ державою: прем’єр Швеції привезла до Києва листаВизнати Запорізьку Січ державою: прем’єр Швеції привезла до Києва листа

У понеділок, 4 липня, в Києві президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Королівства Швеція Магдаленою Андерссон. Під час зустрічі пані прем’єр-міністр передала голові державі копію листа шведського короля Карла