Роздрукувала звички британських аристократів і повісила на холодильник, виховуватиму так дітей

Щоб прожити цілих 96 років, Єлизавета II не могла не стежити за своїм способом життя та здоров’ям. Втім, вся королівська сім’я робить те саме.

Якщо поглянути на 73-річного Чарльза, його дружину Каміллу, Кейт та Вільяма, складається враження, що вони точно знають, як продовжити молодість.

Хтось скаже, що вся справа у хорошому медичному обслуговуванні, косметологах та роботі інших фахівців. Мовляв, для цього потрібні гроші, причому чималі. Однак ми хочемо переконати тебе, що це не так.

Звички аристократів прості та зрозумілі. Щоб ввести їх у своє повсякденне життя, тобі не потрібні якісь нечувані гроші. Головне — твоє щире бажання змінюватися на краще.

Здорові звички королівських осіб

Її Величність Єлизавета II вела досить рухливий спосіб життя. Вона багато гуляла і до останнього вигулювала своїх песиків самостійно.

У харчуванні королева дотримувалася простих принципів. Її раціон був збалансованим, проте вона намагалася їсти мінімум вуглеводів.

Крім того, Єлизавета II воліла їсти прості та зрозумілі продукти. Її порції завжди були маленькими, проте поживними. Так, наприклад, у її меню було багато свіжих овочів та риби. Якщо королева була присутня на офіційних обідах, для неї могли приготувати рис чи пасту.

Хоча харчування Єлизавети II знаходилося під контролем фахівців, вона дозволяла собі і маленькі харчові витівки. Наприклад, до традиційного англійського чаю Earl Grey їй подавали трохи чорного шоколаду чи шоколадний бісквіт. Проте таке траплялося досить рідко.

Новий король Великобританії Чарльз III у харчуванні дотримується простого правила. Він їсть виключно органічно вирощені продукти. Причому робить це з дитинства.

Крім того, Чарльз вважає за краще їсти рибу і дичину, здобуту ним самим. Просто він затятий мисливець зі стажем.

Органічні фрукти та овочі Чарльз вирощує самостійно у своїй садибі у Глостерширі. У його раціоні, як і в матінки, мінімум вуглеводів. У харчуванні король віддає перевагу білковим стравам. Його улюблений сніданок і перекус – домашні яйця зварені некруто.

Крім того, Чарльз продовжує займатися спортом, незважаючи на свій похилий вік. Жоден день короля не обходиться без спеціального базового тренування та піших прогулянок.

Звички герцогів Кембриджських

Після смерті Єлизавети II принц Вільям та його дружина Кейт Міддлтон набули нового почесного статусу в суспільстві. Він став герцогом Корнуельським та Кембриджським, а вона – герцогінею Корнуельської та Кембриджської. Крім того, король Чарльз III оголосив їх принцом та принцесою.

Такий почесний титул зобов’язує до особливого способу життя. Хоча Вільям з Кейт і раніше жили за всіма королівськими канонами. Вони активно займаються спортом та стежать за своїм харчуванням.

Понад те, герцогиня практикує сироїдіння. Один раз на тиждень у її раціоні є виключно сира їжа.

Кейт Міддлтон дотримується такого типу харчування свідомо. Вона розуміє, що в сирій їжі зберігається набагато більше поживних речовин, ніж у вареній або смаженій.

Щодо спорту, у цьому питанні у Кейт все дуже серйозно. Вона займається бігом, веслуванням, кросфітом, тенісом, водним поло. Крім того, жодне з її тренувань не обходиться без планки у різних її проявах: класичної, бічної та планки «скайдайвінг». У кожній із цих поз герцогиня стоїть по 45 секунд 10 підходів.

Вільям холодніший до спорту. Як і батько, він щодня виконує армійський комплекс 5BX. У харчуванні він довіряє своїй дружині. Тож їхні раціони схожі.

Королівська родина сьогодні: звички принца Гаррі та Меган Маркл

Меган Маркл любить займатися спортом. Однак вона намагається розбавляти свої тренування різними вправами, щоб вони не ставали рутиною для неї. Крім того, вона обожнює йогу, пілатес та біг. Герцогиня Сассекська займається з персональним тренером або просто включає відео на YouTube.

У харчуванні Меган не має особливих правил. Вона намагається їсти виключно здорову та живу їжу. Як сніданок жінка часто їсть поживні смузі.

За останні роки дуже змінився і спосіб життя принца Гаррі. По-перше, він упорався зі своїми шкідливими звичками. По-друге, налагодив режим харчування. Крім того, чоловік почав займатися спортом, завдяки чому підтримує себе у формі.

Як бачиш, щоб слідкувати за здоров’ям, не треба мати багато грошей. Достатньо почати з малого, а саме зайнятися своїм харчуванням та включити у повсякденну рутину спорт.

Активний та здоровий спосіб життя – не прерогатива королівських осіб. Це та річ, якої має прагнути кожен!

 

You cannot copy content of this page