fbpx

Чому жінка кричить більше за чоловіка? Прочитайте і зрозумієте

Факти, які не розкажуть в школі. Цікаве про жінок, частина перша. Прочитавши це, ви назавжди зміните свою думку про фізіологію людини. Не пожалкуєте.

Жіноче тіло, однозначно відрізняється від чоловічого, і не тільки статевими придатками. Так, до прикладу жінки краще розрізняють високочастотні звуки, саме це і є причиною того, чому жінки часто кричать.

А чи знали ви, що жінка є кращим водієм. Це аргументовано вченими, а саме тим фактом, що паралельне паркування вдається з першої спроби в 82 % жінок і 71% чоловіків.

Чому жінок вважають надто говірливими? Все просто. Відповідь в голові. У жінок за мову відповідає аж 2 мозкових центра. Це означає, що вдень жінка може вимовляти до 8 тисяч слів. Використовуючи, увага 3000 звуків і 10000 невербальних знаків, а той час, коли наука знає лише 30 з гаком звуків.

Не знаєте хто перед вами, чоловік чи жінка? Покличте людину. Зазвичай жінка повертає тільки голову, чоловік же весь тулуб. А це відбувається через те, що шия жінки в 4 рази рухливіша.

І на десерт, в середньому жінки плачуть за своє життя від 50, до 85 разів, чоловіки всього 17-24. А ви часто плачете? 

Related Post

Як не втомлюватися прцюючи за комп’ютеромЯк не втомлюватися прцюючи за комп’ютером

Червоні очі від довгої роботи за комп’ютером, тяжкість і біль в голові, тіло немов налите свинцем, спину ломить, сил немає … Знайома картина? Тоді терміново вживайте заходів! Ті, хто працює

Як залишатися бадьорим весь деньЯк залишатися бадьорим весь день

Прокинутися рано вранці – це ще півсправи. Більш складне завдання – не спати на ходу протягом дня. Хороший міцний нічний сон – це запорука бадьорості, тому потрібно як слід висипатися.

Жінки цих Знаків чим старше, тим красивішеЖінки цих Знаків чим старше, тим красивіше

Астролог назвав кілька таких зодіакальних красунь. Жінок яких знаків зодіаку вік робить набагато красіше. Є жінки, для яких час не тільки уповільнило свій біг, а немов би повернув назад. З