Чому жінка кричить більше за чоловіка? Прочитайте і зрозумієте

Факти, які не розкажуть в школі. Цікаве про жінок, частина перша. Прочитавши це, ви назавжди зміните свою думку про фізіологію людини. Не пожалкуєте.

Жіноче тіло, однозначно відрізняється від чоловічого, і не тільки статевими придатками. Так, до прикладу жінки краще розрізняють високочастотні звуки, саме це і є причиною того, чому жінки часто кричать.

А чи знали ви, що жінка є кращим водієм. Це аргументовано вченими, а саме тим фактом, що паралельне паркування вдається з першої спроби в 82 % жінок і 71% чоловіків.

Чому жінок вважають надто говірливими? Все просто. Відповідь в голові. У жінок за мову відповідає аж 2 мозкових центра. Це означає, що вдень жінка може вимовляти до 8 тисяч слів. Використовуючи, увага 3000 звуків і 10000 невербальних знаків, а той час, коли наука знає лише 30 з гаком звуків.

Не знаєте хто перед вами, чоловік чи жінка? Покличте людину. Зазвичай жінка повертає тільки голову, чоловік же весь тулуб. А це відбувається через те, що шия жінки в 4 рази рухливіша.

І на десерт, в середньому жінки плачуть за своє життя від 50, до 85 разів, чоловіки всього 17-24. А ви часто плачете? 

Related Post

Одружуватися потрібно на дівчині зі складним характеромОдружуватися потрібно на дівчині зі складним характером

Коли люди обирають собі партнера по життю, вони перш за все зупиняють свій вибір на людині без недоліків, або, як це найчастіше буває, на людині з мінімальною їх кількістю. Блогер

Чоловіки зізналися, яких жінок люблять найбільшеЧоловіки зізналися, яких жінок люблять найбільше

Експерт з знайомствам, австралійка Луан Хорд провела масштабне опитування в своєму дейтінг-співтоваристві в Facebook серед неодружених чоловіків. Головною метою опитування було з’ясувати, яких жінок чоловіки люблять більше за все. Своє

Найсильніші кристали (камені) для вашого знаку ЗодіакуНайсильніші кристали (камені) для вашого знаку Зодіаку

Кристали – це природні тіла, які мають певну мікроскопічну молекулярну щільність і структуру, а також різне походження, склад і кольор. Вони надзвичайно красиві і мають досить багату історію в астрології,