Кармічні близнюки: хто це і чому вони майже приречені на розлучення

Нумерологія може допомогти тобі з’ясувати, наскільки ви з партнером підходите одне одному. Але якщо з’ясується, що ви — кармічні близнюки? Виявляється, такі пари майже приречені на розлучення. Але вихід є!

А ви знали, що існують люди, стосунки яких ніколи не складатимуться гладко? Таке трапляється з кармічними близнюками. У минулому житті вони вже були закоханою парою, але припустилися якоїсь фатальної помилки у відносинах, а тепер зустрілися знову, щоб на своєму прикладі показати партнерові його найгірші якості. Інакше висловлюючись, кармічні партнери — це дзеркала одне одного.

Те, що партнерам особливо сильно не подобається одне в одному, точно є в них самих. Однак вони цього не бачать, не беруть і не усвідомлюють.

До тих пір, поки люди не усвідомлюють, що в партнері їхніх тригерять саме ті риси характеру, якими вони й самі володіють, відносини будуть складатися вкрай важко.

Як зрозуміти, кармічні близнюки ви чи ні? Складіть свою дату народження та дату партнера до однозначного числа.

Наприклад моя, 05.01.1990 р = 0+5+0+1+1+9+9+0=25=2+5=7

Моя цифра долі — 7, і якби при складанні дати народження партнера, теж вийшла цифра 7, то ми були б з ним кармічними близнюками.

Про всяк випадок уточню – у тому, що у вас є кармічний близнюк, немає нічого страшного. Навпаки, коли зустрічаєш таку людину, здається, що ви знайомі вічність. Він одразу здається якимось близьким, адже ваша душа його пам’ятає.

Що із цим робити?

Якщо у вас однакові числа душі з другою половиною, то у відносинах обов’язково керуйтеся наступним правилом, у ньому лише три пункти:

1. З’ясуйте, що так дратує у партнері.

2. Проаналізуйте себе.

3. Подумайте, чи потрібно висунути претензію партнеру.

Пам’ятайте, коли ви трансформуєте себе, ви трансформуєте і свої стосунки також.

Related Post

Про правила листування з чоловіками і про те, як уникнути помилок на початку відносинПро правила листування з чоловіками і про те, як уникнути помилок на початку відносин

Відносини між людьми – це тонка матерія. Особливо, коли все тільки починається. Адже любов схожа на полум’я: з маленької іскри розгорається величезне пламя. Для того, щоб не загасити цей вогонь

Отримуйте користь від ваших ворогів!Отримуйте користь від ваших ворогів!

Шопенгауер, Спіноза, Будда … Великі мислителі дивилися на людські відносини досить парадоксально. І навіть пропонували нам цінувати тих, хто зазвичай дратує нас найбільше! Добре б можна було любити всіх! А

Список міцних зодіакальних парСписок міцних зодіакальних пар

Астрологи впевнені, що, обираючи другу половинку, не можна орієнтуватися тільки на внутрішні відчуття. А фахівці вже давно визначили, які знаки Зодіаку краще підходять один одному в любовних відносинах. І ці