Перейти до вмісту

Королева драми: хто зі знаків зодіаку найкраще влаштовує істерики

  • від

Розповідаємо, хто вибухає на рівному місці, а кого не вивести на істерику нізащо.

12-е місце – Козеріг

Почесне 12-е місце дістається Козерогам — цим залізним леді, які швидше самостійно відкусять собі роги, ніж дозволять оточуючим упіймати їх на найменшому душевному хвилюванні. Істерика, з погляду Козерога, ні що інше, як вираз слабкості, а слабких у її картині світу скидають зі скелі.

І в цьому, власне, таїться основна небезпека для оточуючих: якщо почати діяти дамі Козерогу на нерви, вона вживе профілактичних заходів. У сенсі скине зі скелі того, хто її нервує. А то не дай Боже доведе ще до істерики.

11-е місце – Близнюки

Друге місце з кінця дістається Близнюкам як найлегшим натурам зодіаку: Близнюки щиро не розуміють, навіщо треба нервувати, якщо все можна сказати словами через рот.

Інша річ, що через рот Близнюків зазвичай виходить монолог завдовжки з Велику китайську стіну, і дослухати його доведеться, але й тут Близнюкам треба віддати належне: вони завжди ставлять перед піддослідним каву чи винце. Не звірі ж вони справді.

10-е місце – Водолій

Водолії не закочують істерик, бо не бачать у них жодного сенсу: як то кажуть, якщо треба пояснювати, то не треба пояснювати. У будь-якій незрозумілій ситуації Водолій віддасть перевагу двом варіантам розвитку подій: зрозуміти і пробачити (і сенс тоді істерити, питається) або вигнати до чортів (ну тим більше).

Проблема тільки в тому, що якщо немає істерики і скандалу, немає і способу як слід з’ясувати з Водолієм відносини. І припустити, куди тебе пошлють цього разу — ночувати на диван чи до мами. З валізами.

9-е місце – Рак

Довести Рака до істерики – завдання майже нездійсненне: Рак завжди міцно тримає себе в клешнях, а в найважчих випадках просто ховається в панцир і йде поплакати у ванну, поки ніхто не бачить. Що, зрозуміло, зовсім не означає, що піддослідному видали індульгенцію на всі смертні гріхи відразу і ще на десяток-другий дрібних гріхів, про запас.

У Рака просто інші методи: жодної лайки, жодних сліз, жодних криків. Тільки спокійне, методичне, саркастичне приниження піддослідного. Як кажуть, не заради задоволення, а лише для результату!

8-е місце – Риби

Риби вміють закочувати красиві класичні істерики, але не дуже люблять: куди більше їм подобається, коли піддослідний доводить до істерики самого себе, причому при мінімумі рухів тіла з боку Рибки. Тому, коли щось йде не так, Рибки багатозначно замовкають. Тижні десь на три.

І внутрішньо посміхаються, дивлячись на те, як піддослідного роздирають суперечливі почуття. Від «Та що мені зробити, щоб ти вибачила?!» до «Та що я тобі зробив, відьма, що ти мене так доводиш!»

7-е місце – Терези

Терези користуються перевіреним часом бабусиним варіантом: сльози і заламування рученят. Власне кажучи, оскільки мета Терезів – не налякати піддослідного до заїкання, а отримати ніштяки, які іншим способом з піддослідного не вилучаються, то ставка у Терезів не на самооцінку, а на почуття провини. І, треба зауважити, це працює безвідмовно: котика скривдив? Серця у тебе немає!

6-е місце – Діва

Почесне центральне місце дістається Дівам – жінки, яким Небесна канцелярія не досипала акторського таланту, тому переконливо заламувати руки, обливатися сльозами та бити тарілки вони не вміють. Зате найкраще вміють повільно, нудно і монотонно витягувати з ближнього жили, рівним голосом переконливо доводячи йому, який він муфлон і мерзотник і як з боку Діви необачно було подарувати йому найкращі роки свого життя.

І ще ось що: той факт, що істерика недостатньо ефектна зовні, засмучує Діву, тому вона компенсує цей маленький недолік тривалістю дійства. У тому сенсі, що прикидатися мертвим марно: Діва розбуркає і продовжить.

5-е місце – Лев

Левиці закочують істерики так само, як роблять все інше: щедро та з розкішшю. Піддослідний може бути впевнений: йому наштовхають претензій по саму Сахасрару і ще з собою загорнуть. І єдине, що врятує його від ганьби, — це вроджена шляхетність Левиці і її небажання втрачати обличчя навіть у такій ситуації.

Тож вона ніколи не опуститься до базарного крику і дулю з кишені не дістане теж. Але, втім, тішитися не варто: її темпераменту вистачить, щоб піддослідний почав заїкатися і без цього.

4-е місце – Овен

Трохи не дотягли до трійки лідерів Овни — жінки, які закочують найяскравіші у світі істерики: плакати, кричати та бити тарілки — це дрібно. Овен одразу б’є табуретки, причому для посилення ефекту – об стіну… за два сантиметри від голови піддослідного.

Єдине, чого їм не вистачає, так це запалу: істерика Овна не палахкотить, вона вибухає, зате досить швидко гасне. Втім люди, які потрапили під ядерний гриб цієї істерики запевняють, що їм якраз дуже всього вистачає, так.

3-е місце – Скорпіон

Відкривають трійку лідерів Скорпіони – віртуозні істеруни. Гідна істерика – найулюбленіша їхня гра, після близькості та інтриг, зрозуміло. Тож дивитися на те, як Скорпіон закочує істерику, можна нескінченно, як на вогонь чи воду: це дуже, дуже гарно.

І як будь-яке красиве (а значить, продумане та зрежисоване) дійство, трапляється це не дуже часто. Нема чого балувати всіх підряд! Заслужіть спочатку!

2-е місце – Стрілець

Срібна медаль дістається Стрільцям – за вогненний темперамент, помножений на високий інтелект, вражаючу вітальність та зовсім нерозвинену емпатію.

Поєднання цих факторів перетворює Стрільця на справжню машину для вбивства чоловічої самооцінки: якщо сивий хлопчик таки виповзає з-під цього шквалу на своїх карачках, йому потім потрібна допомога психотерапевта і місяць санаторного режиму в ліжку.

1-е місце – Телець

Та-дамм! Почесне перше місце дістається Тельцям — жінкам, які закочують істерики рідко, але настільки влучно, що піддослідні потім ходять шовковими ще півроку. Тому що Телець спочатку довго себе стримує, вичікуючи, а потім довго себе накручує, вирішивши, що вистачить вичікувати. Причому те й інше Телець робить мовчки і з покер-фейсом.

А потім піддослідному задається абсолютно безневинне питання, але проблема в тому, що на нього немає і не може бути правильної відповіді, включаючи здивоване мовчання та спроби тихо сховатись під плінтусом: у будь-якому випадку виживе лише один, і це буде Телець. Але деякі піддослідні, кажуть, після такого перероджуються на щось краще. Брешуть, напевно.