Королева драми: хто зі знаків зодіаку найкраще влаштовує істерики

Розповідаємо, хто вибухає на рівному місці, а кого не вивести на істерику нізащо.

12-е місце – Козеріг

Почесне 12-е місце дістається Козерогам — цим залізним леді, які швидше самостійно відкусять собі роги, ніж дозволять оточуючим упіймати їх на найменшому душевному хвилюванні. Істерика, з погляду Козерога, ні що інше, як вираз слабкості, а слабких у її картині світу скидають зі скелі.

І в цьому, власне, таїться основна небезпека для оточуючих: якщо почати діяти дамі Козерогу на нерви, вона вживе профілактичних заходів. У сенсі скине зі скелі того, хто її нервує. А то не дай Боже доведе ще до істерики.

11-е місце – Близнюки

Друге місце з кінця дістається Близнюкам як найлегшим натурам зодіаку: Близнюки щиро не розуміють, навіщо треба нервувати, якщо все можна сказати словами через рот.

Інша річ, що через рот Близнюків зазвичай виходить монолог завдовжки з Велику китайську стіну, і дослухати його доведеться, але й тут Близнюкам треба віддати належне: вони завжди ставлять перед піддослідним каву чи винце. Не звірі ж вони справді.

10-е місце – Водолій

Водолії не закочують істерик, бо не бачать у них жодного сенсу: як то кажуть, якщо треба пояснювати, то не треба пояснювати. У будь-якій незрозумілій ситуації Водолій віддасть перевагу двом варіантам розвитку подій: зрозуміти і пробачити (і сенс тоді істерити, питається) або вигнати до чортів (ну тим більше).

Проблема тільки в тому, що якщо немає істерики і скандалу, немає і способу як слід з’ясувати з Водолієм відносини. І припустити, куди тебе пошлють цього разу — ночувати на диван чи до мами. З валізами.

9-е місце – Рак

Довести Рака до істерики – завдання майже нездійсненне: Рак завжди міцно тримає себе в клешнях, а в найважчих випадках просто ховається в панцир і йде поплакати у ванну, поки ніхто не бачить. Що, зрозуміло, зовсім не означає, що піддослідному видали індульгенцію на всі смертні гріхи відразу і ще на десяток-другий дрібних гріхів, про запас.

У Рака просто інші методи: жодної лайки, жодних сліз, жодних криків. Тільки спокійне, методичне, саркастичне приниження піддослідного. Як кажуть, не заради задоволення, а лише для результату!

8-е місце – Риби

Риби вміють закочувати красиві класичні істерики, але не дуже люблять: куди більше їм подобається, коли піддослідний доводить до істерики самого себе, причому при мінімумі рухів тіла з боку Рибки. Тому, коли щось йде не так, Рибки багатозначно замовкають. Тижні десь на три.

І внутрішньо посміхаються, дивлячись на те, як піддослідного роздирають суперечливі почуття. Від «Та що мені зробити, щоб ти вибачила?!» до «Та що я тобі зробив, відьма, що ти мене так доводиш!»

7-е місце – Терези

Терези користуються перевіреним часом бабусиним варіантом: сльози і заламування рученят. Власне кажучи, оскільки мета Терезів – не налякати піддослідного до заїкання, а отримати ніштяки, які іншим способом з піддослідного не вилучаються, то ставка у Терезів не на самооцінку, а на почуття провини. І, треба зауважити, це працює безвідмовно: котика скривдив? Серця у тебе немає!

6-е місце – Діва

Почесне центральне місце дістається Дівам – жінки, яким Небесна канцелярія не досипала акторського таланту, тому переконливо заламувати руки, обливатися сльозами та бити тарілки вони не вміють. Зате найкраще вміють повільно, нудно і монотонно витягувати з ближнього жили, рівним голосом переконливо доводячи йому, який він муфлон і мерзотник і як з боку Діви необачно було подарувати йому найкращі роки свого життя.

І ще ось що: той факт, що істерика недостатньо ефектна зовні, засмучує Діву, тому вона компенсує цей маленький недолік тривалістю дійства. У тому сенсі, що прикидатися мертвим марно: Діва розбуркає і продовжить.

5-е місце – Лев

Левиці закочують істерики так само, як роблять все інше: щедро та з розкішшю. Піддослідний може бути впевнений: йому наштовхають претензій по саму Сахасрару і ще з собою загорнуть. І єдине, що врятує його від ганьби, — це вроджена шляхетність Левиці і її небажання втрачати обличчя навіть у такій ситуації.

Тож вона ніколи не опуститься до базарного крику і дулю з кишені не дістане теж. Але, втім, тішитися не варто: її темпераменту вистачить, щоб піддослідний почав заїкатися і без цього.

4-е місце – Овен

Трохи не дотягли до трійки лідерів Овни — жінки, які закочують найяскравіші у світі істерики: плакати, кричати та бити тарілки — це дрібно. Овен одразу б’є табуретки, причому для посилення ефекту – об стіну… за два сантиметри від голови піддослідного.

Єдине, чого їм не вистачає, так це запалу: істерика Овна не палахкотить, вона вибухає, зате досить швидко гасне. Втім люди, які потрапили під ядерний гриб цієї істерики запевняють, що їм якраз дуже всього вистачає, так.

3-е місце – Скорпіон

Відкривають трійку лідерів Скорпіони – віртуозні істеруни. Гідна істерика – найулюбленіша їхня гра, після близькості та інтриг, зрозуміло. Тож дивитися на те, як Скорпіон закочує істерику, можна нескінченно, як на вогонь чи воду: це дуже, дуже гарно.

І як будь-яке красиве (а значить, продумане та зрежисоване) дійство, трапляється це не дуже часто. Нема чого балувати всіх підряд! Заслужіть спочатку!

2-е місце – Стрілець

Срібна медаль дістається Стрільцям – за вогненний темперамент, помножений на високий інтелект, вражаючу вітальність та зовсім нерозвинену емпатію.

Поєднання цих факторів перетворює Стрільця на справжню машину для вбивства чоловічої самооцінки: якщо сивий хлопчик таки виповзає з-під цього шквалу на своїх карачках, йому потім потрібна допомога психотерапевта і місяць санаторного режиму в ліжку.

1-е місце – Телець

Та-дамм! Почесне перше місце дістається Тельцям — жінкам, які закочують істерики рідко, але настільки влучно, що піддослідні потім ходять шовковими ще півроку. Тому що Телець спочатку довго себе стримує, вичікуючи, а потім довго себе накручує, вирішивши, що вистачить вичікувати. Причому те й інше Телець робить мовчки і з покер-фейсом.

А потім піддослідному задається абсолютно безневинне питання, але проблема в тому, що на нього немає і не може бути правильної відповіді, включаючи здивоване мовчання та спроби тихо сховатись під плінтусом: у будь-якому випадку виживе лише один, і це буде Телець. Але деякі піддослідні, кажуть, після такого перероджуються на щось краще. Брешуть, напевно.

Related Post

Докладний любовний гороскоп на 2020 рік для кожного знака ЗодіакуДокладний любовний гороскоп на 2020 рік для кожного знака Зодіаку

Новий 2020 рік, яким буде протегувати Білий Металевий Щур, стане вдалим часом для спілкування з протилежною статтю і романтичних пошуків. У Новому 2020 році багатьом вільним людям пощастить зустріти другу

5 знаків зодіаку найчесніших і надійних чоловіків5 знаків зодіаку найчесніших і надійних чоловіків

Далеко не всі чоловіки відрізняються надійністю. Астрологи назвали кілька Знаків Зодіаку, яким можна довіряти і від яких можна чекати чесності і відкритості в стосунках. Овен Овни надійні, як швейцарський годинник.