На довгі роки: 9 явних ознак тривалих відносин

Якщо у вас зараз триває період комфорту у побуті і солодкого сну у обіймах одне одного, ти, напевно, хочеш, щоб це тривало ще дуже довго. Сьогодні карти таро відкладаємо подалі, бо є перевірені ознаки того, що цей роман на багато років!

1. Крім іншого, ви – добрі друзі

Якщо партнери не вважають себе друзями, фахівці зазвичай не пророкують їм довге спільне життя. Якщо стосунки — це лише пристрасть, драма, близкість та збудження, на багато років такого «палива» не вистачить.

2. Ви не завжди разом

Звичайно, дуже добре, що ви любите проводити час разом. Але важливо і вміти відпочивати на самоті, і спілкуватися з іншими. До того ж, це зайві теми для розмови за вечерею!

3. Ви завжди знаходите компроміс

Пари зі схожими цінностями мають більше шансів прожити разом до ста років, аніж ті, хто думає про різне.

4. Ви не загрузли в рутині

Коли проходить бажання робити щось екстраординарне і вас обох починає поглинати побут, стосунки можуть стати передбачуваними та рутинними. Тому корисно час від часу перемикатися і ходити на побачення або на концерти, а не тільки створювати видимість тісного зв’язку, включаючи серіал по телевізору раз на місяць.

5. Ви не соромитеся обговорювати те саме

У будь-яких відносинах трапляються злети та падіння, і інтимного життя це теж стосується. І про нього іноді варто говорити. Про свої бажання, про те, що подобається, а що не дуже… Все це приведе вас до більш насиченого та радісного того самого життя.

6. Суперечки вас тільки зближують

Правильно сперечатися можуть далеко не всі, особливо якщо вам обом не пощастило рости в сім’ї з токсичними відносинами. І якщо ви сперечаєтеся через те, хто в сім’ї головний, а не з якихось інших питань, з часом відносини можуть зайти в глухий кут. Те саме — якщо один партнер перестає поважати іншого.

7. Ви підтримуєте одне одного у важкі дні

Якщо один партнер прийшов з роботи в поганому настрої, а інший налаштований на романтичну вечерю в ресторані, це завдання можна вирішити у різний спосіб. Швидше за все, ви нікуди не підете, і якщо ти не будеш його в цьому звинувачувати, то іншого разу й він спокійно поставиться до твоїх проблем і не буде нікуди тебе тягнути проти волі.

8. Ви разом розвиваєтесь

Довгострокові стосунки – це не обговорення вашого весілля і навіть не розмова про плани на майбутнє. Це ухвалення того факту, що з часом ви обидва змінитеся, і якщо зможете адаптуватися до цих змін – отже, ви разом надовго.

9. Твоє життя змінилося на краще

Подумай про те, що б ти втратила і що придбала, якби ви не зустрілися. Якби, наприклад, ти поїхала кудись вчитися чи пішла працювати з таким завантаженням, що на особисте життя просто не лишається часу. Якщо з ним ти почуваєшся краще, ніж без нього, це добрий знак.

Related Post

Я не хочу, але займаюся сексом, щоб …Я не хочу, але займаюся сексом, щоб …

Існує безліч причин, щоб зайнятися коханням і без особливого бажання. Однак, як не дивно, іноді навіть сумнівні мотиви не виключають приємних сюрпризів. №1. Просто розслабитися Секс – це також один

Вважаю шлюб до 30 років серйозною помилкою, молодій дівчині він ні до чогоВважаю шлюб до 30 років серйозною помилкою, молодій дівчині він ні до чого

Неважко здогадатися, чим керуються молоді закохані, які вирішують одружитися. Почуття б’ють через край – це кохання, не інакше. Тільки от не завжди у 18–20 років можна зрозуміти, що твій коханий

Найхитріші і брехливі знаки Зодіаку серед чоловіківНайхитріші і брехливі знаки Зодіаку серед чоловіків

Астрологи розповіли як розпізнати брехню. Схильність до брехні залежить від дати народження і статі, стверджують езотерики. Ознайомтеся з описом знаків і можливо впізнаєте когось. Схильність до брехні залежить від дати