Терези не можуть без кохання, Риби прискіпливі: секрети сумісності по гороскопу

Запитали у астролога, у чому секрет ідеальних пар і як розібратися у сумісності чоловіка та жінки. За гороскопом, звичайно!

Побудувати стосунки з чоловіком – одна з головних базових потреб жінки. Вилітаючи з батьківського гнізда, ми прагнемо створити свою сім’ю: знайти близьку людину, одружитися, подарувати життя спільним дітям. Але далеко не всім вдається побудувати міцні стосунки, а кому вдається – не завжди вдається їх зберегти.

Тим не менш, у кожного в оточенні знайдуться щасливі пари в багаторічних шлюбах, у чому їх секрет? У сумісності, що максимально співпала!

І її можна побачити в натальних картах партнерів, які бажають створити спільну спілку. При цьому тими, хто найбільше потребує партнерства/заміжжя/парності, є Терези і Тельці (перші особливо).

Цим знакам, керованим Венерою, партнер потрібен, як повітря, тому вони найшвидше зазвичай виходять заміж / одружуються / обзаводяться близькою людиною поруч, а якщо це не вдалося зробити в юному віці можуть залишатися у вічному пошуку і дуже від цього страждають.

В астрології для розуміння сумісності двох важливу роль відіграють:

Збіги світил партнерів (Сонця та Місяця), їх знак та дім;
Збіги гендерних планет (Венери та Марса).

Люди для ідеальної сумісності повинні мати схожість у картах народження по цих небесних об’єктах. Знак або дім Сонця партнера зі знаком або домом місяця партнерки і навпаки. Наприклад: ти Козеріг, а в нього Місяць у Козерозі чи вона Телець, а в нього Місяць у Тельці.

Такі ж збіги мають бути за Венерою та Марсом. Якщо пощастить співпасти також за Меркурієм, ідеально. Вам завжди буде про що поговорити.

Найвибагливіші знаки у виборі партнера: Риби та Стрільці. Головна планета, що керує темою партнерства та шлюбу-Венера у цих знаках у своєму екзальтованому становищі.

Тому Риби та Стрільці довго вагаються з вибором і міцні стосунки зазвичай будовують вже в зрілому віці, коли з досвідом визначились який партнер їм підходить.

Схожа історія з Козерогами та Водоліями, але у цих знаків зазвичай дуже серйозне ставлення до шлюбу (їх планета Сатурн має відношення до всіх видів офіціозу) і через страх відповідальності, знаки максимально відтягують офіційне оформлення відносин. При цьому у цивільному шлюбі можуть довго жити.

Овни і Скорпіони дуже цінують фізичний аспект особистості і якщо підкорені красою, доглянутістю, сексуальністю жінки можуть стихійно прийняти рішення про вступ у відносини або навіть зробити пропозицію.

Раки та Леви у партнерах цінують прагнення до створення сім’ї, будинку, затишку та комфорту. Чоловіки будуть раді бачити в партнерах жінку з материнською турботою, яка любить і бажає завести дітей.

Близнюки та Діви цінують спільний рух: чи це спонтанні поїздки та подорожі, зустрічі з друзями чи регулярні розмови та листування, їм важливо перебувати з партнером в одному інфополі.

Ці деталі можна використовувати для пошуку підходу до людини, знаючи знак її зодіаку, але повноцінну сумісність покаже картина з його і твоїх натальних карт!

Related Post

Список міцних зодіакальних парСписок міцних зодіакальних пар

Астрологи впевнені, що, обираючи другу половинку, не можна орієнтуватися тільки на внутрішні відчуття. А фахівці вже давно визначили, які знаки Зодіаку краще підходять один одному в любовних відносинах. І ці

Астрологи назвали потреби у коханні всіх знаків зодіаку та як їх задовільнитиАстрологи назвали потреби у коханні всіх знаків зодіаку та як їх задовільнити

Потаємні бажання у всіх людей різняться. Особливо якщо справа стосується любовних втіх. Проте астрологи впевнені, що це безпосередньо залежить від того, під яким знаком зодіаку народилася та чи інша людина.