Астрологи назвали потреби у коханні всіх знаків зодіаку та як їх задовільнити

Потаємні бажання у всіх людей різняться. Особливо якщо справа стосується любовних втіх. Проте астрологи впевнені, що це безпосередньо залежить від того, під яким знаком зодіаку народилася та чи інша людина.

Скромні Овни не можуть жити без романтики. Вони не шукають зв’язків на одну ніч. Для них важливо побудувати здорові та гармонійні відносини, в яких близькість відіграватиме важливу роль. Якщо Овен довіряє своєму партнерові на всі сто, він буде готовий на все, включаючи найсміливіші експерименти.

Овнів приваблює гарна зовнішність, репутація та інтелект. Вони потребують чуйного і люблячого партнера, який вміє розмовляти про свої потаємні бажання прямо. Народжені під цим знаком люди не проти кохання в якомусь незвичайному місці. До цього потрібно бути готовим.

Тільцеві потрібен партнер, який дозволить йому домінувати. У питанні будь-яких втіх представники цього знаку люблять експерименти. Повторення вже пройденого матеріалу, якщо можна так сказати, їх не цікавить. Тільці не люблять говорити про свої почуття. Замість пустослів’я вони обирають дії. А кохання вони розглядають як справжнє мистецтво.

Близнюки використовують свою привабливість як спосіб досягнення бажаного. Свої любовні навички вони готові відточувати до досконалості. А поряд із гідним партнером робити це – одне задоволення. Народжені під цим знаком вміють фліртувати і легко домагаються свого, вміло маніпулюючи іншими людьми.

Цікаво те, що Близнюкам не потрібен емоційний зв’язок із людиною, щоб зблизитися з нею. Вони люблять своє тіло і знають собі ціну. Вони не мають часу на романтичні марення. Натомість вони віддають перевагу взаємовигідним відносинам, у яких кожен партнер отримуватиме максимум задоволення від близькості.

Ракам треба говорити про кохання. Вони чуйні коханці, які завжди враховують побажання свого партнера. Однак без емоційного контакту розраховувати на якесь романтичне продовження стосунків не варто. У любовних справах Раки пристрасні та винахідливі.

Платонічні стосунки Левів не цікавлять. У спілкуванні з потенційним партнером вони намагатимуться робити все, щоб якнайшвидше досягти близькості. Народжені під цим знаком люди дуже вимогливі, вони не готові піти на поступки заради бажаного. При цьому для Лева вкрай важлива емоційна близькість з людиною.

Діви високо цінують гарне ставлення себе. Але при цьому вони самі делікатністю не відрізняються. Якщо їх щось не влаштовує у любовних справах, то ти неодмінно про це дізнаєшся. Втім, це набагато краще за ті випадки, коли люди терплять те, що їм не подобається. Так чи інакше, на думку Діви треба зважати завжди. Особливо якщо це стосується любовних втіх.

Терези — дуже чуйний знак зодіаку. Представники цього знака тонко відчувають потреби свого партнера, прислухаються до всіх його бажань. Але вони віддають перевагу романтичним відносинам, а не прямій близькості. Їх часто мучать питання про свою привабливість.

А ось Скорпіони потребують того, щоб їх бажали. Для них відносин без близькості немає. Кожен новий роман представники цього знака сприймають як пригоду. Вони йдуть у нього з головою, намагаючись отримати максимум насолоди.

Скорпіону важливо відчувати справжні почуття до свого партнера. Відносини, в основі яких лише близькість, довго не продовжаться. Народжені під цим вогненним знаком люди не хочуть задовольнятися малим. Вони романтики і вимагатимуть від своєї другої половинки того самого.

Стрільці непередбачувані. Вони не люблять рутину в будь-якому її прояві, і особливо це стосується любовних втіх. Для них набагато важливіша якість, а не кількість. А приваблює їх найбільше зовсім не фізична краса, а інтелект. Це дуже мінливий та вимогливий знак. У відносинах йому потрібна не лише пристрасть, а й романтика.

Козероги – чудові коханці, які до любовних утіх ставляться з усією серйозністю. Для представників цього знаку немає нічого забороненого. Вони відкриті до експериментів, оскільки люблять різноманітність.

Водолії люблять, коли у стосунках є якась загадка. Але при цьому відтягувати момент першої близькості вони не стануть. Це легко може статися на першому побаченні. Однак створити по-справжньому міцний союз після такої швидкоплинної близькості навряд чи вдасться.

Один із найпривабливіших знаків зодіаку – це Риби. Це непрості люди, домогтися їхньої уваги яких часом дуже важко. Але якщо в тебе вдасться зробити це, не сумнівайся: тобі вдалося виграти джекпот. Щоб зважитися на близькість із кимось, Рибам потрібно відчути емоційний зв’язок із цією людиною. Без щирих почуттів на це можна навіть не розраховувати.

Related Post

Чоловіки не завжди роблять правильний вибір, саме тому жінка є його опорою і зіркою що вказує на вірний шляхЧоловіки не завжди роблять правильний вибір, саме тому жінка є його опорою і зіркою що вказує на вірний шлях

Катя з Іваном одружилися 15 років тому. Прожили довге життя. Багато чого пережили. Коли Івану виповнилося 45, він знайшов собі дівчину молодше. І вже готовий був піти до неї. Катя