Перейти до вмісту

Якщо чоловік мріє про сина, він має підкорятися волі дружини

  • від

Моя бабуся, жіночий лікар за професією, пам’ятаю, казала мені, що перед війною народжується більше хлопчиків. І справді, є таке давнє народне повір’я, коли у довоєнний час і в перші 2–3 роки після війни хлопчиків з’являється значно більше.

Є багато версій, чому так відбувається. І досі жодна з них не доведена, хоч і відкриті генетичні закони, які формують стать дитини. То як дізнатися, хто народиться, хлопчик чи дівчинка?

Як дізнатися, яка буде стать

Трішки статистики. На Землі за всіх часів на 100 хлопчиків народжувалося приблизно 105 дівчаток. Цей баланс простежується повсюдно: що у Африці, що у Норвегії.

Через 20 років ця диспропорція трохи зменшується. Наразі на кожні 100 дорослих жінок у середньому за статистикою припадає 101,8 чоловіків. Але жінок все одно більше.

А до поважного віку розрив між кількістю жінок і чоловіків, що живуть, знову значно збільшується на користь прекрасної статі.

Чому так відбувається однозначно відповісти непросто. Швидше за все це складне поєднання різних причин. Чоловіки менш життєздатні, ніж жінки. Жіноча стать виявляється витривалішою за чоловічу при різноманітних лихах: війнах, епідеміях, природних катаклізмах. Ймовірно, тому в середньому жінки живуть на 5 років довше за чоловіків.

Чому в одній сім’ї народжуються одностатеві діти?

Давай відставимо убік біологію з Х і У хромосомами і спробуємо поміркувати нематеріальними категоріями. Зрештою, кожне явище має своє енергетичне підґрунтя.

Професійний парапсихолог підходить до цього явища з енергетичної точки зору. Він пояснює феномен народження хлопчиків тим, що в довоєнний час людство ніби підсвідомо передбачає майбутній крах, пов’язаний з війною. Тому душа прагне заздалегідь зміцнитися, мобілізуватись та приготуватися.

Внутрішня енергія збільшується, людина готується пройти через суворі випробування, у яких потрібно прийняти майбутню катастрофу. Як результат, народжуються хлопчики. Адже чоловіча стать пов’язана з духовністю та енергією майбутнього.

Чи залежить стать майбутньої дитини від стосунків у сім’ї

Такий біологічний механізм можна застосувати, якщо сім’я зачекалася на спадкоємця, а дружина народжує дівчинку за дівчинкою. Можна припустити, що їй не вистачає стратегічної енергії. Вона живе в тотальному комфорті та підпорядкуванні та повністю усунена від прийняття важливих рішень.

Коли в сім’ї чоловік — беззаперечний та авторитарний лідер, тоді будуть тільки доньки.

А коли в сім’ї чоловіча енергія не випирається, вона дещо приглушена, де верховодить дружина, там чекай спадкоємця.

Взяти бодай Кавказ. Кавказці вміють поважати старших та стримувати свої бажання. Там у крові безумовна пошана старших, шана вищих. Приборкання своєї гордині не вважається ознакою слабкості. Сувора ієрархія. Чоловік підпорядковується старшим, жінка – чоловікові. Може, тому у кавказьких сім’ях народжується більше хлопчиків?

Яке дивне спостереження наводить приклад парапсихолог: «Чим вище в суспільстві рівень гордині та чоловічого марнославства, тим більше дівчаток там народжується».

А це не зовсім добре, як може деяким здатися на перший погляд. Жіноча енергія пов’язані з інстинктами. Але тотальна прихильність до інстинктів і чуттєвості призводить до виродження, хоч як це дивно. Стирається грань між статями, у моді унісекс, коли хлопчик і дівчинка схожі одне на одного. Що ми зараз і спостерігаємо. У результаті суспільство вимирає, а душа бідніє.

Порада парапсихолога

Відповідаючи на запитання, що зробити, щоб у родині на світ з’явився хлопчик, папапсихолог пропонує для цього розібратися у внутрішньосімейних відносинах. Для народження дівчинки багато внутрішньої енергії не потрібно, чого не скажеш про особину чоловічу статі.

Якщо хочете сина, віддайте в сім’ї владу дружині, хай вона стане лідером та босом. Хоча б на якийсь час упокорьте свою гординю. Дайте жінці зміцніти та відчути свою силу. Тоді хлопчик і з’явиться.