Місячне затемнення 8 листопада застане зненацька і принесе доленосні події

Місяць та місячне затемнення 8 листопада багатьох застане зненацька, будуть доленосні події та сюрпризи. Затемнення намічається дуже емоційним, оскільки відбудеться у поєднанні Місяця з Ураном. Ну, а на іншому кінці — Сонце і Меркурій, трохи далі — Венера. А Уран – це завжди несподіванка, волелюбність, бунт, оригінальність, яка часто шокує.

Це затемнення пройде у 17-му градусі Тельця. Отже, найбільше під удар потраплять господарські Тельці. Саме цьому знаку варто тримати свої емоції під контролем.

У багатьох затемнення програється у сфері фінансів чи відносин, оскільки Телець (планета ресурсів) та Венера (планета відносин) будуть у положенні вигнання. Може змінитися фінансова система, підніметься вартість проживання та харчування. Через подорожчання електрики можуть закриватися кафе та ресторани.

Особливо сильно це затемнення програється з 5 по 9 листопада, але й протягом місяця після воно також може впливати на нас.

Затемнення – це завжди про відпрацьовування якихось кармічних уроків. А оскільки в цьому затемненні бере участь багато планет, то астрологічне явище буде дуже сильним і глибоким. Відкриється багато таємниць, секретів, засекречена інформація може випливти назовні.

Також затемнення запускають зміни та нові цикли розвитку. Вісь Телець-Скорпіон в астрології пов’язана з фінансами та світовою економікою, тому нам ще варто чекати потрясінь.

Будь-яке затемнення – це досить сильний енергетичний процес, який зачіпає все живе та запускає дуже важливі процеси. Тому важливо дотримуватись основних правил: не вирушати у далеку дорогу, не реєструвати шлюб чи бізнес, не влаштовуватися на нову роботу. Також не варто планувати нові справи, починання та не робити великі покупки.

А ось кидати шкідливі звички і починати формувати нові, проводити обряди на залучення різних благ, розривати токсичні відносини і домовленості, що вижили себе, дуже навіть можна і потрібно. Краще провести цей час вдома у сімейному колі.

Якщо хочеш у цей період залишитися хоч із якоюсь стабільністю, тобі доведеться зробити непростий вибір. Це затемнення створить дуже напружену ситуацію з твоїм особистим самопроявленням, радістю у житті, індивідуальністю, партнерами, любовними історіями, фінансами, контактами та вашими близькими.

Точка затемнення припаде на конфлікт із Сатурном та Ураном, що створює серйозні ризики. Насамперед це висока аварійність та травматизм. А також на нас можуть чекати нові витки кризи в економіці та обмеження, пов’язані з епідеміологічною обстановкою. Тому, будь ласка, пропрацюй усі тривоги та страхи, залишайся у спокої та бережи себе!

 

You cannot copy content of this page