Знаки зодіаку із захистом проти пристріту

«Як зрозуміти, що тобі наврочили?» — спитала моя сестра Ілона бабусю-травницю із сусіднього села.

«Самопочуття стало кульгати, та й гроші витікають, як вода!» – чіткіше охарактеризувала свій стан Ілона.

«Ти, мабуть, доню, за знаком зодіаку Риби, Рак чи Водолій?» — припустила бабуся, чим здивувала сестру. І, до речі, вгадала, бо вона Риби.

Виявляється, представники повітряної стихії, а також стихії води мають слабке енергополе. Тому на них зовсім не складно впливати енергетично і навіть завдати шкоди.

Інша справа люди стихії вогню чи землі… Вони менш уразливі до пристріту. Особливо це стосується трьох знаків зодіаку.

Діви

Багато Дів наділені паранормальними здібностями від народження. Змалку Діви відрізняються від своїх однолітків серйозністю та мудрістю, які читаються у погляді. Чи ти помічала, що бажання, сказані ними вголос, неодмінно збуваються?

А ще Діви — чудові садівники. Хоч би що вони посадили в землю — проросте. Представники цього знаку мають тісний зв’язок із природою. Слово, сказане Дівою в серцях, здатне впливати на оточуючих. Зурочити таких людей практично неможливо!

Однак все ж таки дані знаки схильні до родових проклять, якщо вони втрачають зв’язок з корінням. Саме рід і сім’я — це їхня запорука захищеності від пристріту. І водночас це може бути слабким місцем Діви.

Скорпіон

Так, Скорпіони відносяться до стихії води. Однак на відміну від Раків та Риб саме серед представників Скорпіонів найбільше медіумів, езотериків та жінок, які відають. Вони наділені потужним енергетичним потенціалом та відмінною інтуїцією від народження.

На цей знак не впливають інші люди, Скорпіон сам наврочить будь-кому. Вроджений магічний захист та інтуїтивне чуття рятує Скорпіонів від пристріту та інших небажаних впливів.

Заважає їм підвищена імпульсивність, емоційність і експресивність. Через це представники цього знака можуть самі собі нашкодити, якщо перебувають у вразливому емоційному стані.

Стрілець

Астрологи переконані, що наврочити представників цього знаку майже неможливо. Стрільці від народження наділені потужним енергетичним захистом. При цьому переважна більшість Стрільців не цікавляться ні магією, ні езотерикою, чітко даючи зрозуміти співрозмовникам, що це нісенітниця.

Однак це не заважає їм користуватися паранормальними здібностями у повсякденному житті. Причому навіть на підсвідомому рівні. Вони швидко відновлюють енергію та вміють перемикатися з негативу на позитив.

Стрільці не зациклюються на образах та важких думках. Саме тому будь-який негатив ніби відскакує від них, як нешкідливий дитячий стрибунець.

You cannot copy content of this page