Бабуся навчила вимовляти пошепку, щоб гроші відразу поверталися в гаманець, коли багато витратила

Гроші — це енергія, яка має не застоюватись, а циркулювати. Від цього твій добробут тільки зростатиме. Мудра бабуся з села розповіла про старовинні пошепки на гроші, які тільки посилять енергію достатку та допоможуть витраченим фінансам швидше повернутися до тебе назад.

Щоб грошовий потік функціонував, гроші мають бути у обігу. Завжди приємно витратити на себе або рідних. І робити це потрібно з радістю та вдячністю, тоді фінанси поповнюватимуться та збільшуватимуться.

Крім витрат хочеться і щоб гроші приходили, і щоб їхня кількість перевищувала витрати. Бабуся вчила мене в дитинстві:

«Запам’ятай, онучко, щоб гроші при здійсненні покупки повернулися, та ще й своїх побратимів прихопили з собою, треба вимовити чарівну пошепку.

Робити це варто саме тоді, коли тобі доводиться розлучатися з ними, віддавати їх у чужі руки. Тобто коли розплачуєшся ними чи даєш гроші у борг».

До речі, пошепки – це маленькі, короткі заклинання, які легко вивчити. Але водночас їхнє регулярне повторення призводить до відмінного фінансового результату.

Говорити ці пошепки можна будь-якого дня, незалежно від фаз місяця, вони універсальні. До речі, працюють вони не лише з готівкою, а й із банківськими картками.

Ось, власне, самі пошепки: «Як люди повертаються до себе додому, так і ти, моя копійка, ходи за мною. Ходи, плодись, назад у мій дім повернись. Ключ, замок, язик. Нехай буде так!”

І ще одна: «Двері відчиняються, двері зачиняються, а (своє ім’я) з чим задумано повертаються. Нехай буде так!”

Вимовляти її потрібно перед виходом із дому, за покупками. Пошепку говори прямо, на вхідні двері.

А цю пошепку варто проговорити, якщо купуєш новий гаманець. Як тільки ти здійснила покупку, поклади в портмоне маленький шматочок червоної тканини і промов:

«Копійка водиться, кінця не має, а тільки прибуває».

Тканина завжди має залишатися в гаманці: саме вона притягуватиме гроші.

Тільки ось у цих пошепків є пара правил, щоб вони працювали на славу. По-перше, це не крик душі, а шепіт, тому вимовляй ці слова тихо. По-друге, жодних прочитань з аркуша, ці слова треба говорити по пам’яті. Тому вивчи їх напам’ять, щоб вони були у твоїй голові!

По-третє, ця проста побутова магія не працює без віри. Віри в успіх того, що ти вимовляєш. Ключі до твого успіху та багатства криються у підсвідомості! І це важливо зрозуміти та засвоїти, якщо хочеш жити у добробуті.

Пошепкм на гроші варто вимовляти, подумки малюючи в голові картинку, як витрачені фінанси повертаються до тебе. Уяви, що ти магніт, який притягує гроші. Підсвідомість обов’язково прийме цю картинку і почне трансформувати твою реальність і події, що відбуваються під виконання цих команд.

Дані пошепки прості та доступні кожному. Ритуал займе всього мить, але принесе неоціненну користь у майбутньому та допоможе налагодити справи з фінансами!

You cannot copy content of this page