Ретроградний Меркурій у вересні дає шанс за 3 тижні змінити своє життя

Ретроградний Меркурій: вересень-2022. Кожен з нас має унікальний шанс з 10 вересня по 2 жовтня змінити своє життя!

Це чарівний час, коли час та енергія спрямовані не вперед, а назад. Нині не варто починати нічого нового. Настав час заспокоїтися, по-осінньому сповільнитися і довести до розуму все почате раніше.

Виправляємо помилки, переглядаємо наше життя, обмірковуємо, як його організувати краще.

«Одружуватися у ретроградний період можна!» — стверджує промениста Анжела Перл. Відома таролог та астролог підготувала докладне відео про те, як поводитися в період ретроградного Меркурія, щоб нарешті стати трішки щасливішим.

Сяюча Анжела Перл нагадує, що не можна робити в період ретроградного Меркурія. Зараз все може йти не за планом, на жаль.

Що не можна робити під час ретроградного Меркурія

Не можна підписувати важливі документи, укладати угоди.

Не можна проводити важливих фінансових операцій.

Не варто ухвалювати важливі рішення.

Не можна робити великі покупки, особливо техніку. Жодних нових комп’ютерів, телефонів, холодильників та автомобілів. Якщо покупка дуже потрібна, не забудь зберегти чеки, щоб можна було обміняти дорогу річ у разі чого.

Обіцянки можуть бути не стримані, не варто бути надто довірливими.

Не можна відкривати бізнес, реєструвати нові компанії.

Медичні втручання варто проводити лише термінові. Планові слід відкласти.

Що потрібно робити у період ретроградності

Ремонтувати те, що давно потрібно відремонтувати.

Покращувати щось, що можна покращити.

Відновлювати стосунки.

Продовжувати контракт, перепідписувати.

Робити ремонт будинку, перефарбовувати, переклеювати.

Зазвичай у цей період з’являється щось чи хтось із минулого. Зв’язок, який втратили, втрачені прикраси, люди, що відсіялися з життя.

На що чекати в період ретроградного Меркурія різним знакам зодіаку

Овни. Про вас згадає хтось із ваших минулих шанувальників! Навіть можливий повторний шлюб. Клієнти, які були раніше, повернуться, зателефонують. Хтось із колишніх колег нагадає про себе. Можливе поновлення контракту.

Якщо ви з кимось розлучилися, добрий час, щоб спробувати знову бути разом. Відмінний час торгуватися, якщо продаєте будинок. Якщо зараз ви працюєте над якимось спільним проектом, швидше за все, буде уповільнення у справах, нестикування.

Тільці. Вам потрібно відпочити, потрібний спокій. Можливо, доведеться повернутись на стару роботу. Як варіант щось поліпшити, доробити на роботі, вирішити якусь проблему. Може повернутися момент, пов’язаний зі здоров’ям, яке турбувало раніше. У цей період добре було б пройти обстеження.

Зараз сприятливий час, щоб повернутись до здорового харчування, до поміркованості в способі життя. Не плануйте нічого важливого на 1, 2 та 3 жовтня.

Близнюки. Період кохання, романів розпочався! Сприятливим буде відновлення відносин із колишніми коханими. Відомо, що Меркурій управляє знаком Близнюки, тому зараз ви повернетеся на якийсь час у своє минуле. Можливо, повернетеся до місць, де проходило ваше дитинство, шукатимете якісь документи.

Гарний час, щоб вивчитися в освітній установі. Є ймовірність, що повернеться питання, пов’язане з дітьми, яке вже хвилювало вас раніше. Можуть з’явитись друзі з минулого.

Нічого не бійтеся, адже всі зміни в житті на краще

Раки. Настав час відремонтувати в будинку всі поламані речі. Звичайно, ідеально викликати майстра, звернути увагу на те, що давно потребує господарських рук. Дуже добре торгуватися, придивлятися до великих покупок, оглядати житло.

Можуть приїхати на якийсь час родичі пожити, будьте готові. Не поспішайте купувати нічого дорогого для дому, особливо техніки. Можливо, ви дізнаєтесь щось захоплююче з вашої родини. Є ймовірність повернення додому.

Леви. Спілкування, навчання, контакти, подорожі! Здорово відновлюватись на навчанні та передавати щось, отримувати ліцензії. Можуть бути поїздки, але недалеко та ненадовго.

Можуть затримуватись літаки, скасовуватися рейси. Перевіряйте паспорт, виїжджайте заздалегідь, щоб не потрапити у затор і приїхати вчасно. Ретроградний Меркурій може вставляти ціпки в колеса. Можлива втрата телефону, будьте обережні. Небажано купувати нову техніку.

Діви. До вас можуть несподівано повернутися гроші, які ви раніше не отримали за виконану роботу. Якщо ви виннв комусь гроші, вам про це нагадають. Доходи потрібно буде перераховувати. Можливо, ви порушите питання заробітку, переглядатимете цінник за свої послуги.

До вас можуть повернутись якісь цінності. Можливе повернення на стару роботу. Варто подбати про батьків у цей час. Може доведеться перевезти до себе маму.

Слідкуйте за своїми думками, вони повинні бути тільки позитивні

Терези. Можливо, ви різко захочете змінити імідж! Наприклад, перефарбувати волосся. Ймовірно, захочеться повернутися до стилю, який вам подобався раніше. З кимось відновляться стосунки, може з’явитися бажання знову з’їхатись і жити разом.

Відбудеться повернення до якоїсь старої розмови, продовження якоїсь теми, переговори триватимуть. Відновлення документів, повернення старих клієнтів дуже можливі.

Скорпіони. Позбавлення всього непотрібного, завершення справ. Якийсь час вам доведеться побути в ізоляції. Плани змінюються, немає чіткої картини. Туман у голові. Нічого страшного! Зачекайте ці 3 тижні, і все налагодиться.

Можуть знайтись колись втрачені речі, посилки, що не прийшли свого часу. Настав час навести лад, перебрати речі, документи. Можна викинути все непотрібне, зараз найоптимальніший момент. Час переосмислення, перепланування!

Стрільці. Гроші, на які ви чекаєте, можуть трохи затриматися в дорозі. Результати співбесід також можуть прийти із затримкою. Можливо вас попросять донести якісь документи. Може відновитись творчий проект. Ретроградний Меркурій пробудить бажання повернутися до занять у спортзалі, де ви займалися раніше.

Можлива поїздка на конференцію, в якій ви вже брали участь одного разу. Гарний час для покращення сайту, але нічого починати з нуля не можна. Можна лише змінювати те, що є. Можлива зустріч із друзями дитинства.

Що б не відбувалося, дякуйте Всесвіту за все

Козероги. Швидше за все, доведеться переробляти роботу. Можливо, доведеться чекати, міняти структуру бізнесу. Можливе повернення колишнього начальника, колишніх колег. Імовірна навіть перевірка вашої діяльності. Зміна планів та керівництва на роботі також можуть відбутися.

Можливо, ви мінятимете роботу у зв’язку з переїздом. Переїзд у зв’язку з новою роботою, нова робота чоловіка чи дружини. Те, що ви планували раніше, може коригуватися чи відкладатися. Якщо ви хотіли вийти на пенсію, можете змінити своє рішення та залишитися на роботі.

Водолії. Пошук сенсу життя! Подорожі, освіта. Ми шукаємо, що робить нас щасливими. Можливо, ви захочете змінити професію, вивчати щось нове. Зараз добрий час, щоб відновити судові процеси. Але пам’ятайте, що все може піти не за планом.

Можлива зустріч із якимось гуру, поїздки до місць сили, релігійні поїздки. Світогляд може змінюватися, можлива поява бажання сходити до церкви. Довіртеся всесвіту, і ви ясніше почнете бачити свій шлях.

Риби. Реструктуризація вашої фінансової картини світу. Можливо ви захочете інвестувати гроші по-іншому. Можуть змінитись заробітки чоловіка чи дружини, затримка якихось виплат. Бізнес-партнер може змінити свою позицію.

Період очікування якихось грошей, можливе отримання спадщини. Якщо ви залежите від когось фінансово, ситуацію переглянуть. Можливе відновлення відносин із колишнім партнером. Готуйтеся до романтичних пригод.

You cannot copy content of this page