Тато, який пропав у своїй же квартирі

Ця історія перевернула все моє життя. Мені було п’ять років, я був звичайною дитиною. Ходив в садок. Батьки у мене були нормальним, правда мама була любителькою випити.

О третій годині тато забрав мене з садка і ми пішли додому. Мами вдома ще не було. Жили ми в звичайній двокімнатній «хрущовці». Я любив з татом грати в хованки.

Він був в цій справі професіоналом. Ну, або це я був настільки дурним карапузом. Він ховався так, що я не завжди навіть міг його знайти. У таких випадках тато починав тихенько покахикувати, щоб я на звук навчався орієнтуватися. Я розумів, де сховався тато, біг по звуку.

Він вистрибував зі своєї схованки. Я завжди робив вигляд, що лякався, а потім голосно-голосно реготав і захоплювався. Вже стемніло, але світло ми ще не включили. Була моя черга шукати тата. Він підійшов до мене і сказав, що зараз заховається так добре, як ще ніколи не ховався. І що навіть найкращий шукач не зміг би його знайти.

Я перевірив всі шафи, штори. Взагалі все, але батька я так і не знайшов. Це був останній день, коли я його бачив. Я не міг зрозуміти, куди ж він подівся. Ми жили далеко не на першому поверсі, тому з балкона або в вікно вилізти на вулицю не вийшло б. Він вийшов через вхідні двері? Але я б точно це почув, адже наші вхідні двері відкривалися завжди з моторошним скрипом, який ніяк не можна було б не помітити.

Я бігав по всій квартирі. З під’їзду долинув звук – це мама вставляла ключ в замкову щілину. Я тут же побіг до виходу. Я зустрів маму весь в сльозах і з великим переляком на обличчі.

– Мама! Ненька! Папа кудись пропав! – ревів я. Мама була вже напідпитку. Вона абсолютно спокійно відреагувала на мої слова.
– Пішов, значить. Я намагався пояснити мамі, що тато зник в квартирі, але вона мене абсолютно не слухала. Після цього, мама стала постійно пити. І дійшло до того, що її позбавили батьківських прав. Я ж відправився на піклування до своєї тітки – рідної маминої сестри.

Вона ж і вмовила маму переписати квартиру на мене. Через півроку після цього вона померла. Тітка здавала вже мою квартиру, виручені кошти з якої віддавала мені. Вона часто скаржилася, що квартиранти, мовчки, з’їжджають з квартири не заплативши за проживання.

Були й ті, хто навпаки платив наперед, а потім просто зникав. Коли я став самостійним, то вирішив переїхати жити в свою квартиру. Відразу ж я помітив щось дивне. Коли починало сутеніти, я чув в стінах тихе покашлювання, немов це батько ховається. Я не можу зрозуміти, що це. Але, можливо, коли-небудь батько, як і раніше, вистрибне з якогось затишного місця. Не знаю, може, таке можливо? …

Related Post

Катька обіцяла незалежно від результату зводити її в СПАКатька обіцяла незалежно від результату зводити її в СПА

Катя слізно просила свою подругу, аби та допомогла перевірити нового хлопця на вірність. Машка, як то кажуть, ноги від вух, зачіска, губи, груди, все доведене до ідеалу, манікюр, вифарбуване волосся.

Батько хвалиться моїми успіхами, хоча покинув сім’ю, коли мені було три рокиБатько хвалиться моїми успіхами, хоча покинув сім’ю, коли мені було три роки

Я живу з матір’ю, батько пішов від нас, коли мені було три роки (зараз мені 19). Тепер він живе в іншому місті з новою сім’єю і має ще одного сина. Всі ці роки він практично не з’являвся, тільки іноді на свята. На аліменти мати подавати не стала, горда, а він і радий,