fbpx

Тепер не знаю що робити, і подрузі хочеться щастя, і друга не хочу підводити, але хіба не гріх чужу сім’ю руйнувати, хоча б навіть допомагати руйнувати?

Ми живемо на околиці міста, купили будинок, та й приводимо його до ладу. Через деякий час я виявила, що моя давня знайома, однокласниця, живе неподалік з батьками і чоловіком, також дитину має, маленьку донечку. Живеться їм важко, вкрай.

Саме тому у них було прийнято рішення відправити чоловіка на заробітки на 3 місяці, а там як Бог дасть. Так от, він поїхав, вона з дитиною лишилася, батьки теж поїхали до тітки на море, там в якомусь кафе будуть підзаробляти, молоді ще, по 40 років.

І от до нас, так би мовити на новосілля прийшли друзі, я Аню теж запросила, ну, сусідку цю, вона не схотіла, на 3 хвилини забігла привітала та й далі по своїм справам. А друг мого чоловіка, здається просто з першого погляду закохався.

Потім думаю, чого він так зачастив до нас, а він все про Аню питає. Я йому сказала, що вона заміжня, що чоловік є, що в них сім’я там і нема чого вмішуватися, але в нього якийсь таки план вже в голові.

Кажу своєму, не доведи Боже влізеш та допомагатимеш, розлучуся, нема чого в чужу сім’ю лізти.

А тепер от не знаю казати щось подрузі чи ні, бо не хочеться винною бути, і друг цей, людина непогана, він відповідальний, дуже забезпечений і досить серйозний чоловік. Що робити, порадьте, я в їх інтригах брати участь не хочу, але як краще буде для подруги, розповісти чи втаїти все і не псувати сюрприз.

Related Post

Він виявився чаклуном, бажаючим, у що б то не стало, позбавити світ від дружин, які зраджують чоловікамВін виявився чаклуном, бажаючим, у що б то не стало, позбавити світ від дружин, які зраджують чоловікам

Ось моя історія, наприклад, не зовсім звичайна. Можливо допоможе комусь побачити щось нове. Обговорювати і засуджувати – це, вибачте, не до мене, я пережила дуже багато і зрозуміла – людина

А мені просто набридло бути “зручною жінкою” для чоловіківА мені просто набридло бути “зручною жінкою” для чоловіків

Всі психологи в один голос твердять, що чоловіки заледащіли і не поважають жінок, тому що ми їм самі це дозволяємо. Мовляв, вони повинні домагатися, проявляти ініціативу, а жінки в свою