ТОП-5 найпопулярніших татуювань серед дівчат

Татуювання прийшли в наше повсякденне життя вже дуже давно. Ще в давнину дівчата не відмовляли собі в можливості зробити татуювання, тим самим показуючи іншим людям те, що є для них найбільш важливим і цінним в житті. Сучасні татуювання відрізняються багатством кольору, ескізів і стилів. Не секрет, що тату несе в собі таємний сенс, саме тому вибір малюнка (ескізу) – справа суто індивідуальна. Деякі наносять тату на тіло, щоб виділитися з натовпу, інші вважають її своїм оберегом, треті – як маскування шраму або інших вад шкіри. Чимало таких, хто розписує всі тіло татуюваннями, вважаючи, що це дуже модно і красиво. У нашій статті ми поговоримо про жіночі татуювання, спробуємо розібратися, які основні тенденції простежуються в жіночих татуюваннях.

Птахи

Основна тенденція серед жіночих татуювань – це зображення птахів. Зобразити можна одну птицю або цілу зграю. Найактуальнішими і популярними птахами на жіночому тілі є колібрі, сова, ластівка. Також часто доповнюють ескіз птиці квіткою, гілкою або пером.

Тотемні тварини

Найчастіше дівчата асоціюють себе з якимось представником тваринного світу: кішечкою, зайчиком або левицею. Тотемне татуювання вказує на спорідненість з певною твариною.
Великий вибір представляється не тільки серед тварин, а й у виборі стилю татуювання. Найбільш популярні татуювання тварин серед дівчат – це лев (левиця), вовк (вовчиця), тигр (тигриця).

Квіти

Незмінно попитом серед дівчат в тату-салонах користуються квіти. Квіти на жіночому тілі символізують жіночність і красу. Тенденцією стали троянди і лілії. Власниці таких татуювань вважають за краще не тільки розфарбувати квіти всілякими відтінками фарб, але і не проти залишити лише контур квітки або букет не зафарбовуючи його кольоровими фарбами, що виглядає не менш красиво і жіночно.

Візерунки

Візерунки – просто красиві малюнки на тілі, різних форм, незграбні і округлі. Найчастіше ніякого сенсу вони не несуть, і виступають в ролі звичайної прикраси. Але все більшої популярності серед дівчат набувають візерунки «мехенді». У мехенді використовують як лінії так і точки для створення унікального візерунка.

Унікальність

Жіночі татуювання – це чудова можливість підкреслити витончену красу тіла і вигинів фігури. Навіть маленька тату стає для дівчини своєрідним символом індивідуальності. У будь-який ескіз можна внести зміни і отримати унікальне татуювання або придумати щось абсолютно нове і незвичайне, таке татуювання точно не залишиться без уваги. Адже саме унікальність і індивідуальність завжди в моді.

You cannot copy content of this page