У мені ніби живе 2 людини: одна любить і вірить, а друга постійно говорить – не втрачай пильності, повіриш, а він знову обдурить

Моя історія, в принципі, проста. Таке відбувається, напевно, з кожною третьою жінкою. Проста, але не зовсім. Почалося все з того, що одного разу уві сні я побачила молоду людину: світловолосого хлопця, у блакитних джинсах, білій футболці…

Було літо. Цього дня ми з подругою збиралися до парку прогулятися. Дорогою до парку я їй розповідала про свій сон… Яке ж було її здивування, коли саме в парку до нас підійшов знайомитись він – хлопець з мого ведіння. Це було неймовірно. А моя подруга просто була в шоці.

Ми познайомилися, обмінялися телефонами. Почали зустрічатися. До жодного чоловіка в мене не було таких почуттів, таких щирих, ніжних… Він для мене був якимсь особливим. Ми зустрічалися лише 2 місяці, а я його вже любила до безумства. Мені здавалося, що і він мене любить.

Проте нещодавно наша спільна подруга-доброзичливець (дивуюсь завжди, звідки вони вічно такі добрі з’являються) повідомила мені найнеприємнішу новину, мовляв, мій хлопець переспав з її подругою. У мене не було слів, думки крутилися в голові роєм.

Я не знала, що робити. До цього мене ніколи ніхто не обманював і не зраджував, особливо чоловіки. І тут такий удар. Це так боляче та прикро. Я довго думала над цим. Я не знала, як розпочати розмову з ним. Було погано і страшно. Я боялася його втратити.

Але я все-таки зважилася, попросила пояснити все. Він мені відповів, що це було дурістю з його боку – переспати з іншою дівчиною, адже вона йому навіть не подобалася, сказав, що перепив. Дуже шкодував, просив залишитися. Звичайно, я залишилася.

Але забути не змогла. І історія повторилася через рік. Але вже з іншою дівчиною. Я прочитала смс у його телефоні і зрозуміла, що у них нічого не було, що він їй тільки пропонував зустрітись, на що вона відповіла відмовою.

Але таких слів, як він писав їй, він ніколи не казав мені. Я відчула себе просто непотрібною. Ще один удар у спину. Я сказала, що йду. Він сильно переживав, просив, благав залишитися. Тоді вперше в житті я бачила на очах чоловіка сльози.

Я не змогла кинути його. Але він почав ставитись до мене по-іншому, тепер я відчуваю себе потрібною йому. Це щастя! Ось тільки іноді в моїй голові виникають думки, схожі на параною, що він може з кимось бути.

Хоча я знаю, що це все марення з мого боку. У мені ніби живе 2 людини: одна любить і вірить, а друга постійно говорить – не втрачай пильності, повіриш, а він знову обдурить. Не можу стримати ревнощів, і він від цього біситься. Як навчитися знову вірити йому?

Related Post

Я боюся, що «дійшла до ручки» і не зможу довчитися, що одного разу я плакатиму від одного негативно розпізнаного поглядуЯ боюся, що «дійшла до ручки» і не зможу довчитися, що одного разу я плакатиму від одного негативно розпізнаного погляду

Я завжди була дуже емоційною людиною, але всупереч цьому, в критичний момент могла зібратися і не заплакати. Коли це мені не вдавалося, то сльози можна було виправдати ситуацією, наприклад, сльози

Цікаво, що могло так вплинути на дівчину? Чому раптом вона почала мене ігнорувати?Цікаво, що могло так вплинути на дівчину? Чому раптом вона почала мене ігнорувати?

Мені 25 років, маю постійний заробіток та стабільну роботу, здобуваю вищу освіту, є власне житло. Днями мої родичі заявили, що хотіли б звести та посватати мене з однією дівчиною, їхньою