fbpx

У яких вазі і зрості жінки найбільш красиві

Вчені назвали найсексуальніший жіночий зріст і вагу
Дослідники запевняють, що худі панянки приваблюють чоловіків набагато менше, ніж їх пишнотілі конкурентки.

З давніх-давен ведуться суперечки про те, жінка з якими параметрами є найсексуальнішою. Про це говорять представники обох статей, але до спільного знаменника прийти ніяк не вдається.

Вчені з Абердинського університету в Шотландії вирішили допомогти в рішенні дилеми і встановили прямий взаємозв’язок між обсягами тіла і сексуальністю жінки.

Дослідники визначили, що найбільшим успіхом у представників сильної половини людства користуються жінки з індексом маси тіла 22,8 до 24,8, тобто, явно не худосочні панянки. Так, наприклад, в ці межі прекрасно впишеться дівчина з ростом 165 см і вагою в 65 кг, або красуня з ростом 170 см і вагою 70 кг.

Для того, щоб розрахувати свій індекс маси тіла, Вам потрібно скористатися простою формулою: візьміть свою вагу в кілограмах і розділіть її на квадрат зростання в метрах. Наприклад, ІМТ для дівчини зростом 170 см (1,7 м) і вагою 54 кг, складе 18,69.

Related Post

6 корейських бюджетних б’юті-штучок, які повинні бути у кожної!6 корейських бюджетних б’юті-штучок, які повинні бути у кожної!

Зараз корейськи засоби по догляду за обличчям на піку популярності, адже їх можна знайти на кожний гаманець, а ефект просто ВАУ. Зумовлено це тим, що фахівці бьюті індустрії Кореї ще

Названо 5 секретів продовження молодостіНазвано 5 секретів продовження молодості

Фахівці обговорили патології суглобів у літніх людей, вплив артеріальної гіпертензії на активне довголіття, особливо вакцинації тих, кому за шістдесят … Ці проблеми цікавлять багатьох. А ось що цікавить усіх, так

Сприятливі дні для стрижки волосся в вересні 2020Сприятливі дні для стрижки волосся в вересні 2020

Місячний календар стрижок і фарбування волосся на вересень 2020 року підкаже вам, коли краще відвідати перукаря і стиліста, щоб будь-які маніпуляції з зачіскою були вдалими. Не без підстави вважається, що

facebook