В останні місяці я з нею став частіше спілкуватися і наші розмови наодинці мені западають глибоко в душу

Рік тому до нас у місто переїхала одна дівчина, мені та моїм друзям вона була знайома, тому що все дитинство ми ходили в один дитсадок. На День Міста вона підійшла до мене, запропонувала прогулятись. З нею була ще подруга, з якою я знайомий вже років 13, тому покликав з нами мого найкращого друга.

Ми весь вечір гуляли, балакали, згадували дитинство, хоча я мало, що про неї пам’ятав, бо був закоханий в іншу, а її не помічав, зате вона багато про мене розповідала, який я був.

Минали тижні, ми бачилися всього 1-2 рази на тиждень, а причиною цього був я. У мене вона, як і в садку, не викликала інтересу, тому більше часу я проводив з друзями. А з нею теж зустрічався, як з другом і не розраховував на серйозні стосунки.

Ось пролетіли 3 місяці, ми стали ще рідше бачитися. Одного разу, вона нічого не сказала, а просто пішла після дискотеки. Ну тут я зрозумів, що на цьому все. Ми так само продовжили дружньо спілкуватися, але тільки вже не зустрічалися, а так час від часу: у колі друзів, іноді бачилися на вулиці, віталися і йшли далі своєю дорогою.

Але незабаром я дізнався, що вона почала спілкуватися, а згодом зустрічатися з моїм другом. Це не найкращий друг, навіть, швидше за все, навпаки, ми ніколи до ладу не спілкувалися з ним і не розмовляли «по-дружньому».

Вони зустрічаються вже понад рік, я бачу, що вона його ніби любить, але він її любить лише для того, щоб показати себе перед друзями. Хоча може я і не правий, але їх часті сварки змушують мене так думати, і його кволі вибачення, у вигляді шоколадки та іншої нісенітниці, хіба так треба вибачатися?

Так ось, до чого все це, в останні місяці я з нею став частіше спілкуватися і наші розмови наодинці мені западають глибоко в душу, я чекаю, коли знову з нею побачуся. Зовсім нещодавно я мало не запропонував їй спробувати знову зустрічатися, тільки вже не як раніше, а зовсім по-новому, як хлопець і дівчина, а не як друзі, проте щось мене зупинило.

І того ж дня мені наснилася дівчина, в яку я закохався (у сні), у неї були такі ж блакитні очі, вона нічого не сказавши, просто підійшла, доторкнулася до моїх щік своїми ніжними долоньками і дивилася мені в очі так, що я на той момент подумав, ніби це насправді. Я відчував крізь сон, як моє серце билося.

На ранок я нічого не хотів, тільки побачити цю «дівчину зі сну» і, намагаючись згадати її, у мене будувався образ тієї, в яку я закохався (краще не називати її імені). Я їй написав, що маю серйозну розмову, вона запитала: «на яку тему?», я відповів, що не телефоном. Вона сказала: «Гаразд, будеш готовий, скажи».

І ось, що я думаю: чи варто з нею цю розмову починати? Якщо вона скаже: «ні, я не можу бути з тобою» або щось у цьому роді, я не ображусь, все зрозумію і постараюся залишитися з нею в тих же дружніх стосунках, хоч це буде ой як не легко, але й не запропонувати їй не можу. А раптом вона сама чекає кроку з мого боку?

Related Post

Після трьох років відносин хлопець після сварки почав «набивати собі ціну»Після трьох років відносин хлопець після сварки почав «набивати собі ціну»

Доброго вечора. Три тижні тому розлучилися з хлопцем. Три роки зустрічалися. Перша запропонувала розлучитися я. Розлучилися через те, що я багато думала про наше майбутнє, коли, власне, немає коштів і

Чому самотня жінка вважається неповноцінною?Чому самотня жінка вважається неповноцінною?

Я просто жінка. Вже не дуже молода. Розлучена. Самотня. Живу, працюю, відпочиваю. Набридло, що всі, кому не ліньки шукають привід дорікнути мене моїм сімейним становищем. Чому чоловік має право бути

Артем старший за мене на 12 років, жили ми 3 роки, а пропозицію вийти заміж він так і не робив, тому я сама це зробилаАртем старший за мене на 12 років, жили ми 3 роки, а пропозицію вийти заміж він так і не робив, тому я сама це зробила

Пропозиція чоловікові. 8 років тому вийшла я заміж. Скажу наперед, ми щасливі і донині, виховуємо доньку. Але ж все могло б обернутися і по-іншому. До весілля жили ми з чоловіком у