Веселий дідусь, внучка і оренда кімнати…

Моя історія більше схожа на сценарій комедії, ніж на правду. Вірити вам мені чи ні – ваша справа, а я продовжую.

2013 рік – закінчую вуз.

2015 рік – встиг попрацювати трохи, відслужити і повернутися на громадянку.

2015-2016 роки – спроба знайти нормальну роботу.

2016-2017 роки – переїзд до Києва  і працевлаштування.

Почну з 2015 року. Після повернення з армії я довго не міг влаштуватися на роботу. Перебивався різними підробітками на кшталт помічника штукатура, вантажника, постачальника піци, землекопа і навіть помічника адвоката.

До речі, остання робота була найбільш бридкою і грошей за неї до сих пір не отримав.

На початку шістнадцятого року зустрівся з другом. Слово за слово, він сказав, що допоможе з працевлаштуванням в столиці.

Втрачати мені не було чого – зібрав документи, накопичені гроші, сухпаёк, мінімум одягу і поїхав з товаришем. Спочатку ми знімали квартиру з ним разом. Але потім він влаштувався на іншу роботу і почав шукати житло ближче до роботи (працював майже під Києвом).

Я теж став перебирати дешевші варіанти. Побачив, що здається кімната на тривалий термін – зідзвонився, поїхав дивитися.

Квартирка не особливо крута, але було чистенько, хоч і пахло в ній дешевими сигаретами. Здавав квартиру дідусь 70 років. Дід виявився досить веселий. Домовилися за ціною, я переїхав.

Перший місяць пройшов нормально. Дід трохи чудив: міг о четвертій ранку почати на кухні слухати Алегрову або Rammstein. Йому все одно було що слухати – аби щось працювало.

Він страждав безсонням, а я ні. Але з часом я звик і навіть не чув, як він ходить по квартирі.

Я купив собі паяльну станцію і став брати підробітки додому. Часом, 5-6 вечорів таких шабашок, і я з цих грошей міг уже оплатити кімнату.

Дід приніс свій старий паяльник, олово, припой. Він вирішив блиснути своїми навичками і твердою рукою. Упоралися швидко. Розговорилися. Пішли вечеряти, дідусь пригостив своїми фірмовими маринованими помідорами і гострою аджикою.

Через день в гості до дідуся приїхала його внучка – двадцятирічна студентка.

Коли я повернувся з роботи, вона все ще гостювала у свого дідуся. Ми познайомилися. Дід повів нас на кухню вечеряти. Розговорилися. А потім він згадав, що у нього там якісь справи в кімнаті і пішов.

Ми з дівчиною обмінялися телефонами. Вже трохи пізніше були побачення, зустрічі. До речі, та зустріч виявилася фатальною – ми зараз одружені з тією самою дівчиною. Все норм.

Але в той вечір, коли я випадково познайомився з онукою орендодавця, дідусь потім вийшов з кімнати, підморгнув мені і сказав: “Як я все влаштував, а? .. І це … Якщо скривдиш її – краще відразу з Києва біжи;)”.

Веселий дідусь, нічого не скажеш …

You cannot copy content of this page