Від другого шлюбу народилася дочка. Коли доньці виповнилося пів року, то чоловік загуляв, зустрічався з жінкою близько 6 років, а може і більше

Все почалося з того, що я розійшлася з першим чоловіком, швидко вийшла знову заміж. Від першого шлюбу у мене був син, а від другого шлюбу народилася дочка.

Коли доньці виповнилося пів року, то чоловік загуляв, зустрічався з жінкою близько 6 років, а може і більше.

Що я тоді пережила, не передати словами, якби ж то це було тихо, але ми живемо в маленькому селищі, так він часто приходив налиганий, розумом великим не відрізнявся, тому починалися порівняння мене і тієї жінки вголос, це ображало.

Я його просила схаменутися, припинити, але все було марно. Тоді одного разу я його попередила, що коли виростуть діти, то я йому помщуся за все.

Мені здавалося, що час йде дуже довго, а ні, воно швидко пролетіло, діти виросли.

Тоді я працювала в одній організації, де мало жінок, а я була в ній середньою ланкою, керувала чоловіками і на мене звернув увагу один одружений чоловік, він довго добивався мене, півтора року тривало все це, але я здалася.

І почався наш роман, в той час його дружина була невиліковно хвора, зустрічалися ми дуже тихо, не знала жодна миша, я берегла його дружину, вона мені дуже подобалася як людина, я не хотіла її засмучувати, через півтора року наших зустрічей його дружини не стало.

Ось тут то і почалося, я почала розуміти, що що щось відбувається не те з цим чоловіком, він почав знущатися, я розуміла, що він мене використовує, йому я була потрібна тільки для того, щоб ростити своїх дітей, а їх у нього було двоє.

Потім я сама здогадалася, що він зустрічається ще з однією жінкою. Тут теж було щось. Ця жінка теж дізналася про моє існування, почала мене всіляко принижувати, обіцяла, що вона його мені не віддасть.

Тоді залишила його я, я звільнилася з попередньої роботи, на новій роботі було дуже важко і морально і фізично, але зараз вже звикла.

Зовсім забула, коли я зрозуміла, що він почав зустрічатися з іншою, в цей час у мене захворіла подруга, мені довелося за нею доглядати і ховати, це було дуже мрально важко, так само до купи в цей час проблеми з чоловіком, він іде до іншої , діти в’ють собі свої гнізда і відлітають. Залишаюся одна, було дуже важко в усіх відношеннях.

Зараз до цих пір одна, діти живуть своїми сім’ями, відвідують мене, привозять онуків. Ось така моя історія.

Related Post

Син взяв на мене кредит, а потім відмовився платити, бо я погана матірСин взяв на мене кредит, а потім відмовився платити, бо я погана матір

Син з невісткою якийсь час брали в мене гроші, тому що їм було дуже важко. Тоді саме народилася Ксюшка, моя внучка, і я не могла відмовити їм в допомозі. Та

Свекри купили будинок, але невістчині батьки ще й ображаються на них, бо ті купили недобудовуСвекри купили будинок, але невістчині батьки ще й ображаються на них, бо ті купили недобудову

4 роки Тома і Василь збирали гроші дітям на будинок. Але в результаті пересварилися вся сім’я, і здавалося чого б це. Тим не менше, Тома завжди мріяла про те, щоб