Він був моїм викладачем. Я наважилася і написала: “Добрий вечір. Як у вас справи?”. Так і почалося наше спілкування

Мені зараз уже майже 22! Але почалася ця життєва історія коли мені ще не було 21, я вчилася на 4 курсі.

Почалося все влітку, я працювала під час канікул офіціанткою, і в заклад де я працювала приходив він зі своїм другом. Коли він приходив, ми не спілкувалися, але коли він приходив він вітав мене своєю посмішкою. Літо закінчилося, я звільнилася ми не зустрічалися.

Він був моїм викладачем. На навчанні ми майже не спілкувалися, навіть не питав працюю я чи ні. Якось сидячи вдома в гостях у сестри знайшла його анкету в інтернеті, і я дуже довго сумнівалася: додаватися до нього чи ні…

Страх я відчувала дуже довгий час, але все-таки зважилася. Він теж у сестри викладав (багато хто знав його як суворого викладача). Цього вечора я була вдома, і вирішила перевірити пошту в інтернеті. Випадково помітила що він мене додав у друзі. Був якийсь страх і здивування, не знала що далі робити.

Але тут подруга порадила почати просто з привітання і дізнатися як у нього справи. Я наважилася і написала: “Добрий вечір. Як у вас справи?”. Так і почалося наше спілкування. Писала як бачила його в мережі, ми спілкувалися декілька днів і тоді я зрозуміла, що ця людина така рідна.

Колись я написала йому: “що ви думаєте якщо вас полюбить людина молодша за вас? “. Після цього повідомлення він запропонував зустрітися. Я погодилася, ми побачилися, він приїхав, як раз нещодавно купив машину.

Ми почали бачитися і спілкуватися майже кожен день (але ми це не афішували). Через місяць зрозуміла, що люблю його і це не прихильність. З часом він сам до мене звик.

Було хоч і важко, але добре(у нього складний характер та інші погляди). Минули місяці, я зрозуміла що без нього ніяк, і він звик, і почуття з’явилися.

Тепер ми рік разом: я кличу його жук за впертість. Начебто все добре, але як мені хочеться узаконити наші стосунки. Навіть мама не проти, але до цього у нього був шлюб, він розлучився.

Після цього були стосунки, але не довгі. До мене він був майже 6 років один, так тільки зустрічі з дівчатами і жодних стосунків з ними, що мені робити?

Чому він не хоче узаконити стосунки? Чи потрібна йому я? І варто взагалі продовжувати стосунки? Де гарантії, що будуть якісь дії. (От його брат одружився і розлучився через рік, зараз нові стосунки з дівчиною, всього 3 тижні разом і знову вирішив одружиться).

Related Post

– Я так і знала!!! – Дружина найняла детективів, щоб викрити свого чоловіка у зраді!– Я так і знала!!! – Дружина найняла детективів, щоб викрити свого чоловіка у зраді!

Чоловік цієї жінки раптово став стверджувати, що знайшов нових друзів. Вони нібито ходили в тренажерку, любили займатися – так він стверджував, незважаючи на те, що його статура за кілька місяців

Моя сестра стала гірше до мене ставитися. Не розумію, чому?Моя сестра стала гірше до мене ставитися. Не розумію, чому?

Моя сестра молодша за мене на 1,5 роки. Батьки завжди любили її та потурали їй у всьому. Вона була улюбленою дочкою, мене ж мати била, а батько принижував. Її завжди ставили мені за приклад,