Я не можу прийняти дитину свого хлопця

Познайомилася я із Романом на святкуванні дня народження подруги Насті. Він мені відразу сподобався, але коли я дізналася, що він розлучений, та ще й дитина є, я вирішила, що це не моє.

Чоловік Насті працює з ним разом, став мені говорити, що Рома добрий хлопець, просто вони не знайшли з дружиною спільну мову, от і розлучилися, так часто буває, і що не обов’язково, хтось із них поганий. Я зрозуміла, що вони спеціально запросили його, щоб нас познайомити.

Мені 28 років, заміжня я не була. Були стосунки, але після зради мого хлопця ми розлучилися, хоча він вибачався і обіцяв, що більше такого не повторитися. Проте я не змогла пробачити, та й любов моя одразу кудись зникла. З того часу ось уже п’ять років я одна і вже, можна сказати, змирилася з тим, що буду сама, доки не познайомилася з Романом.

Він старший, йому 31 рік, але це нормально, аби не його минулий шлюб. Чомусь не можу повірити людині, яка не змогла зберегти сім’ю. Може здатися дивним, але я чомусь на стороні його дружини, адже в основному чоловіки не можуть прийняти той факт, що вони відповідальні за сім’ю, адже звикли жити на всьому готовому, щоб дружина все робила. Знаю це судячи зі свого батька, та й шлюб деяких моїх подруг свідчить про це.

Роман запросив мене до кафе, просто поспілкуватися та ближче познайомитися, і я пішла. Виявилося, що у нас із ним багато спільного, він розповів, чому вони розлучилися.

Мені сподобалося, що про колишню дружину він не сказав жодного поганого слова, розповів, що спілкується з дитиною, збирає оригінальні листівки від сина.

Потроху я почала звикати до нього, зустрічі були все частішими. І ось після п’яти місяців знайомства, ми вирішили одружитися. Я переїхала жити до нього, ми захотіли трохи пожити разом до шлюбу.

Роман попередив, що на вихідні забиратиме до себе сина, я була не проти, але зараз, коли хлопчик проводить з нами всі вихідні, я зрозуміла, що до цього не готова.

Дитині всього три роки, її постійно потрібно розважати, стежити за нею, а я хочу просто побути ці два дні тільки вдвох, кудись піти, але крім, як у парк, нікуди не ходимо. Куди ще підеш із дитиною?

Сказати Романові про це я не можу, що він про мене подумає, адже це його дитина, та й так жити теж не хочу. Поки нема своїх дітей, я хочу жити для себе, а не присвячувати весь вільний час чужій дитині.

Тепер я вже не можу зрозуміти його колишню дружину, як вона може кожні вихідні віддавати таку маленьку дитину сторонній жінці, адже вона мене не знає. Може, подзвонити їй та поговорити?

You cannot copy content of this page