Я вагітна, але до сих пір не прагну ставити штамп у паспорті

Я ніколи не прагнула вийти заміж. Мама говорила, що я боюся відповідальності, а бабуся, що просто ще не зустріла того самого.

Можливо, обидві вони в чомусь мали рацію, але зараз у мене є хлопець, я вагітна – і до сих пір не прагну ставити штамп у паспорті.

Хіба він дає якісь гарантії? Навіщо потрібен папірець з ЗАГСі? Хтось каже, що так простіше, одне прізвище, загальний рахунок та інше (я прізвище взагалі міняти не збираюся, ще тяганини з папірцями не вистачало).

У нас буде дитина, ми любимо одне одного, навіщо йти в ЗАГС? Щоб діти народилися в шлюбі? Так краще народитися і жити в люблячій сім’ї, а офіційна вона чи ні – це вже третє питання.

Мої родичі крутять біля скроні. Мовляв, треба розписатися, у вас же дитина на підході, сором!

Не думала, що в сучасному світі комусь взагалі є справа до подібних формальностей. А думати заздалегідь про те, що куплене в шлюбі підлягає розподілу при розлученні – це взагалі маразм. Перед весіллям думати про те, як би вдаліше розлучитися чи що?

Знаменитості з Голлівуду взагалі роками живуть в цивільному шлюбі, народжуючи дітей. А пропозиція і весілля – це просто бажання, яке у нас з хлопцем поки не виникло, може, після того, як народимо ще одну дитину, тоді й розпишемось!

А ви б пішли в ЗАГС, якби завагітніли?

Related Post

У нашій кімнаті в гуртожику було односпальне ліжко та стіл, але ми з Тетяною все одно одружилися…У нашій кімнаті в гуртожику було односпальне ліжко та стіл, але ми з Тетяною все одно одружилися…

І я там був пив за молодих, танцював на весіллі у друга дитинства. Застілля було в квартирі у нареченої, а танцювати виходили на майданчик у під’їзду. На той час жив

Колишній чоловік хоче познайомити дочку з коханкоюКолишній чоловік хоче познайомити дочку з коханкою

Моїй доньці чотири роки. З її батьком розлучилися місяць тому. Він кинув нас і пішов до коханки. Збирається познайомити з нею дитину. Я проти цього. Ще він хоче забирати доньку

Дружина дістає мого коханого вічними причіпкамиДружина дістає мого коханого вічними причіпками

Уже рік зустрічаюся з одруженим чоловіком. І це зовсім не закоханість дурної дівчини. Я дійсно люблю і відчуваю себе щасливою, коли ми разом, хоча це буває не часто. Дружина у

facebook