Я зрозуміла, що люблю чоловіка. Але якщо я прийму його, мені доведеться з думкою про його зраду жити все життя

Втомилася думати сама, і моя думка про все тільки з одного боку хочу почути думку інших. Розповім свою життєву історію з самого початку.

Ми з чоловіком у шлюбі 5 років. Є двоє маленьких дітей. Чоловік раз на кілька місяців міг піти у загул. Точніше, піти з друзями та повернутися під ранок.

Я була категорично проти, і востаннє сказала, що якщо таке повториться — зберу його речі і виставлю геть. І такий раз повторився.

Ми почали лаятись, але чоловік продовжував гуляти ще кілька днів. Я його вигнала.

Місяць-два він приходив, хотів повернутись. Але в мене додатково до цього накопичилося стільки образи, що я відмовилася. Ми трохи спілкувалися, він приходив до дітей. Дуже багато сварилися.

Місяць тому я пішла на зближення, але тоді він уже відмовлявся. У підсумку тиждень тому вирішили все почати з нуля.

Він весь цей час жив на орендованій квартирі. Нещодавно я побачила його листування з дівчиною. Там був явний флірт. Чоловік казав, що це все по роботі, щоб її фірма обрала його як виконавця. Вчора він видалив усі номери, заблокував контакти, щоб я була спокійна.

А сьогодні ця дівчина написала мені. Виявилося, що два місяці, з середини літа, вони зустрічалися і спали. Вона мені надіслала фото їхнього любовного листування.

Я здогадуюсь, що він з нею розлучився тиждень тому, тому що й побачила повідомлення від неї тоді, мовляв, давай залишимося друзями.

Я облазила його телефон, але нічого важливого там не знайшла: листування він видалив, але виклики залишилися. Від цієї його дівчини було кілька вночі.

Чоловік поки що доживає в орендованій квартирі останні дні, бо звідти до роботи пішки дійти можна, а машину ми зараз продали.

Він приїхав сьогодні, говорив, що через те, що я його вигнала, як цуценя, з однією маленькою сумочкою, він мене зненавидів. Що я його принижувала і ображала, але він все одно вирішив повернутися до мене. І порвав зі своєю коханкою усі стосунки. Сказав, що я для нього важливіша.

Не знаю, як в це вірити. І що мені зараз робити? Я в декреті, на роботу вийду лише за пів року. Дитячого муніципального саду немає ще навіть у старшого, а двох у приватний садок я не зможу віддати.

Ще три години тому я з ним створювала плани на майбутнє, ми обирали поїздку на море. А тут вже я отримую від неї скріншоти любовних повідомлень і мій світ руйнується.

Я зрозуміла, що люблю чоловіка. Але якщо я прийму його, мені доведеться з думкою про його зраду жити все життя. А чи забуду я це? Для мене завжди зрада духовна була сильніша за зраду фізичну. І ті фото мене поранили набагато більше, ніж новина про близькість.

Підкажіть, як ви це бачите

Related Post

Матір мого хлопця не сприймає мене та поводиться зневажливоМатір мого хлопця не сприймає мене та поводиться зневажливо

Хочу розповісти про свою проблему та запитати поради. Річ у тому, що я абсолютно не виношу матір свого хлопця і не зовсім розумію, як послабити, а бажано припинити її втручання

Я постійно зраджую Артему але провини не відчуваю. Мені не цікаво з ним у ліжку, але і піти не можу тому що дуже прив’язалася…Я постійно зраджую Артему але провини не відчуваю. Мені не цікаво з ним у ліжку, але і піти не можу тому що дуже прив’язалася…

З 18 років я жила в своє задоволення. Від чоловіків мені потрібене було тільки ліжко. Я не зав’язувала відносини, не прагнула до сталості. Мій інтерес до партнера пропадав відразу після